Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWGemu

paranoya

Öne çıkan mesajlar

Daha bir meslek bile masterlayamadım pöf solo mission derken
bir sistem mesajı geldi.İmparatorluk askerleri göreve çağrılıyordu.Daha PVP yapacak gücüm yokken eğlencesine gireyim dedim.

Fort Haxxorsda bi 70-80 yakın kişi toplandık.

Tabi rebel casusları yerimizi öğrenmiş gerilla taktiği ile saldırmaya çalışıyorlardı.Sonra o anda Darth Vader hoca efendi çıktı ortaya

İmparatorluk toparlanırken bir güzel dikkati çekti.Hemen en güzel şapkamı takıp bi selam çaktım.

Çok zaman kaybetmeden speederları açtık.

Ve yola koyulduk

Sonuçta 4 katımız bir orduya denk geldik

Ordumuz dağıldı

Evet böyle eventleri soe biraz olsa ayarlasa oyun hiç kapanmazdı...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Politika sıkıntılıydı. Öncelikle tüm gezegenler city cap durumda, ve politician xp de sapıtık. Bazen 10 kat gelio bazen hiç.

Oyunun durumu 6 ay önceyle aynı gibi. Oyuncu sayısı vs değişmedi ama artık herkes nereler farm edilir, nerelerden loot çıkar biliyor. Türkiye saatiyle akşamları girip öyle eskisi gibi gideyim elder keseyim falan çok zor. Lagden dolayı pvp de yapılamıyor hala.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bana göre bağlantı açısından daha iyi, ama girilen saat de çok etkiliyor. eskiden coronet'te çok spike olurdu, swg'nin klasik 'swoop ile giderken 100 metre geriye atması' olayı emu'da çok fazla oluyordu, onlar biraz düzelmiş gibi.

her türlü güzel de işte bu kadar zamandan sonra artık tam anlamıyla eski swg'yi oynayabilmek istiyor insan. oynayamayınca da bayıp bırakıyosun bi yerden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

guden said:

6 ay önce bakmıştım en son, şu anda ki durumu nasıl? ne durumda yapmak istedikleri? ne kadarını yapabilmiş durumdalar? ve oyuncu sayısı ne durumda?

server deki populasyon iyi durumda. 2000 küsür akşam online. server 3000 cap.

%80 lik composite armor var :)

Lag görmedim. Packet los 0. ama iki defa dc yedim.

1 sene önce oynamıştım en son. o zaman göre çok daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

SWG CU ve Precu da bu kalabaligi görmüstüm.
Tek server olduğu için biliyorum ama güzel bir şey. Eskisi kadar tüm armor, silah ve yemekler var. Tek eksik Creature handler gözüküyor. Wookie ler bile kendi armorlarıyla crit atıyorlar.
Tabi jedi meselesi de var. Birkaç bu gördüm. Mesela Tef olmamana rağmen Droid ler Med Center de adam kesiyor. Arada sırada lag, spike de. JTL yok. Alpha sonuçta ama her taraf vendor kaynıyor. MOP da adamlar var bir sürü. Dansçı ve doktor kasıp oraya koyacağım yakın zamanda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...