Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 cocuk yapin diye basbakana penguen KAPAGI

Recall06

Öne çıkan mesajlar

Uzatmalari oynuyorlar daaaaaaaa..

Surda alti ustu,

milli piyango ozellestirmesi,
thy ozellestirmesi,
bankalarin ozellestirilmesi,
enerji ozellestirmeleri
Otoyol ve koprulerin zeollestirilmesi,
saglik sistemin ozellestirilmesi,

sonra satacak birsey kalmayacak o zamanda artik penguen e el koyar tmsf onu satarlar basbakanin ogluna hehe ..
Sosyal ağlarda paylaş

"
niye hep akp yi eleştiriyorsunuz? niye ha niye?? böhühüüüü :((((( nalet olsun hepinize o bizim başbakanımız anlıyor musunuz? o bizim başbakanımız onu halk seçti ve halktan aldığı güçle siz laikçi elitler istese de istemese de bizi daha güzel yarınlara taşıyacak.

siz de köhne fikirlerinizle avrupa gibi yaşlandıracaksınız bizi. penguen bunları tikkat çekmek için yapıyor. yüce başbakanımıza hakaret edip işlerine gelince hukuk işlerine gelmeyince dava açılmasını hazmedemiyorlar. inanca saygı lütfen.
"

ekiekieki çok seviyorum bunu yapmasını :D
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Uzatmaları boşverinde Amerika parayı kesiyor yavaştan

Millet 2001 de arjantinde ki gibi yolda bulduğu ineği kesecek bu ülkede bikaç seneye kalmadan

o zaman görücem ben tayyibi

Isin en guzelide ABDullah gulun oglu kismetse siyasete giricem demis..

Ulkede satacak birsey kalmayinca sonra bu ulke bunlar yuzunden 1 lokma ekmege muhtac kalinca herhlade amerikaya filan kacar o cocukcagizda..

Yahu yok kardesim yok sen dis ticaret acigini kapamadigin surece satacak sey kalmayinca ne halt yapicaksin yazik..

Vergileri zamnlari bindirmeye basladilar zaten KISMETSE batmayacak ulke haha
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Millet 2001 de arjantinde ki gibi yolda bulduğu ineği kesecek bu ülkede bikaç seneye kalmadan

Türkiye sömürülüp o hale geldikten sonra, onu göremeyiz. Asıl akp ye oy verenleri merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Recall06 said:
bLackcha0s said:

Isin en guzelide ABDullah gulun oglu kismetse siyasete giricem demis..

Ulkede satacak birsey kalmayinca sonra bu ulke bunlar yuzunden 1 lokma ekmege muhtac kalinca herhlade amerikaya filan kacar o cocukcagizda..

Yahu yok kardesim yok sen dis ticaret acigini kapamadigin surece satacak sey kalmayinca ne halt yapicaksin yazik..

Vergileri zamnlari bindirmeye basladilar zaten KISMETSE batmayacak ulke haha

Her çocuk bereketiyle siyasete girer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...