Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Henry Fenerbahce'ye mi geliyor ?

Baluu

Öne çıkan mesajlar

@Limbeck: Abi Sheva'nın milli takım bazında başarısı yok demişsin de Ukrayna ne Brezilya ne yani. adam ne yapsın? Brezilya'nın sol bekine Baki'yi koysan yine yediğinden fazla atar şampiyon olurdu zaten Baki de Sheva'dan daha başarılı olurdu milli bazda.

Yani adam Ukrayna'da doğmuş, ondan başka dünya starı denecek oyuncuları yok. Tek başına dünya kupasını mı alacak adam Roberto Carlos kadar başarılı olmak için?
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:

ancak şöyle durum var, henry dedigin adam 31 yaşinda yahu, zaten bu saatten sonra avrupanin ileri gelen klupleri boyle bir adami almaz yani.. Sanmam.

Barcelona (ki son 3-4 senedir Avrupa'nın en gözde kulübü) 30 yaşındaki Henry'i aldı geçen sene, 35 yaşındaki Larrson'u almıştı aynı Barca.

Real Madrid 33 yaşındaki Cannavaro'yu transfer etti.
Sosyal ağlarda paylaş

henry gibi adamların yaşı mı olur allaşkına. valencia'da carboni 39 yaşında bile ilk 11 çıkıyordu. yada carboni değildide başka biri miydi. ama vardı böyle biri.

barcelona'yı geç geçen sezon manchester larrson'u kiraladı ve çok da yararlı oldu ki hala kime gitse süper transfer olur.

bazı oyuncular şarap gibidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Baluu said:

ancak şöyle durum var, henry dedigin adam 31 yaşinda yahu, zaten bu saatten sonra avrupanin ileri gelen klupleri boyle bir adami almaz yani.. Sanmam.

Barcelona (ki son 3-4 senedir Avrupa'nın en gözde kulübü) 30 yaşındaki Henry'i aldı geçen sene, 35 yaşındaki Larrson'u almıştı aynı Barca.

Real Madrid 33 yaşındaki Cannavaro'yu transfer etti.
thurham var gerçi cok örneği var üstelik henry gibi adamı her takım almak ister

bu arada dikkatimi çekti transfer söylentileri bu sene erken başladı gazeteler günde 10 oyuncu yazmaya başladı gs dede polat gelirsem podolskiyi getircem demiş birde az alkmar teknik direktörüyle anlaşmış direk topuz ve ünalı istemiş :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet larsson 32 yasında felan gelmişti barca'ya 04-05 05-06 sezonlarinda oynadi daha sonra helsingborg'a bedava gitmedi mi abi ? Mant-utd kirali sonra geri yolladi..

Demek ki neymiş, avrupa kulupleri yaşli forvet istemiyormus.. Yani bu heryerde boyledir, iyi bir takim yaşli forvet istemez..

Cannavaro'ya gelince 06-07'de gecti R.Madrid'e, 8 milyon pound felan vermişlerdi galiba. Peki 02-03'de parmadan inter'e gecerken ne kadar odenmişti ? 15 milyon pound.

Ama henry için bişi diyemeyecegim tabi o daa gecen 16 milyon gibi bir rakama geldi 29 yasindaydi ama, şimdi 31 yasinda vermezler o parayi henry'e bir daha Fenerbahce 12 milyon gibi bir rakam basarsa alir abi. Budur olay.
Sosyal ağlarda paylaş

Baluu said:
evet larsson 32 yasında felan gelmişti barca'ya 04-05 05-06 sezonlarinda oynadi daha sonra helsingborg'a bedava gitmedi mi abi ? Mant-utd kirali sonra geri yolladi..

larrson futbola başladığı takımda futbolu bırakmak istediği için kendi beni alın dedi. 2. olarak man utd. 3 aylık kiraladı larrson'u ve o dönemde gol yollarında inanılmaz zorlanan takıma çok yardımcı oldu.

ingilterede yorke ve sheringham örnekleri var. bir kanu örneği var. sadece henry yok dünyada bu tip. 31 yaş ne ki? luca toni kaç yaşında geldi bayern'e? ki serie c 'den oralara yükseldi.

33-34 yaşına kadar iyi bir golcü dünyanın heryerinde oynar rahatlıkla.
Sosyal ağlarda paylaş

ya avrupa'da yaslı forveti istemezler tabi cok ozel biri değilse. 35 yasına gelmiş adamı da gondermeyip ne yapsınlar hakan sukur gibi tursu kuracak halleri yok.

avrupa kulupleri yatırımını genclere yaparken fb neden yıldızı parlamış, kariyeri bitmiş adamlara gereginden fazla para bayılıyor onu anlamıyorum ben. bişeyler ispat etmeye calısmaması lazım artık yonetimin. ribery gibi gencken alması, butun dunya kuluplerinin pesinden kostugu bir adam oynatması cok daha eglenceli olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada fb nin bugunki fotomac haberi yalanlaması bence henry ile ilgilendiğimizi gösteriyor dikkat edin haberin nasıl yalanlandığına:

Bugün tarihli Fotomaç gazetesinin manşetinden duyurduğu haberinde Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım'ın Thierry Henry'i kulübümüze transfer etmek için UEFA Başkanı Platini ve UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik'ten yardım istediği yazılmaktadır.

Bu haber hayal ürünüdür. Deniz Derinsu imzalı, hiç bir gerçek ve güvenilir dayanağı bulunmayan bu haber, futbolu yönetenlerin tüm kulüplere eşit mesafede olması ve ilişkilerin düzeyli bir seviyede tutulmasını savunan kulübümüzün ilkeleri ile çelişmektedir.

Kendisi de kulübümüzün bir üyesi olan Sayın Deniz Derinsu'nun kulübümüzün ciddi ve etik kurallarla işleyen yapısından bihaber olması, bu gibi hayali görüşmeleri kulübümüze yakıştırması da ilginçtir.

Kulübümüzün transfer çalışmaları ve görüşmeleri transfer komitesi tarafından yürütülmekte, transferi düşünülen oyuncunun kulübü ile direk görüşülerek etik kurallar çerçevesinde yapılır.

Spor kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

yani şenes erzikten ve platiniden yardım istendiği yalanlanıyor sadece....
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
toggie said:
henry ile ben de ilgileniyorum da, ilgilenmekle olmuyo işte :D

O da sana karşı boş değilmiş, ama niyetin ciddi mi emin olamıyomuş o yüzden ancak uzaktan kesiyomuş, bi de arkadaşlarına "bana bakıyo mu" diye sorup baktırıyomuş, kısmet artık :P

LOL yarıldım gece gece :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...