Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alpha Protocol

axedice

Öne çıkan mesajlar

avellone ne yazmış yanlız pehpehpeh
kojima oynasın şu oyunu 3-5 bişey öğrensin

edit: hellhound sende sis çıktı mı ? hakkında bilgi taiwanda geldi 25% dosya ama hiç karşıma çıkmadı. acep verdiğim kararlar yüzünden karşılaşmadık mı yoksa başka bi yerde çıkıyormu karşıma

merek ediyordum hatunu medison diye angut sarışın verdiler onun yerine ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Tech + shotgun denedim ama çok meh geldi. Özellikle shotgunın bonusları falan pek bi işe yaramıyor, ass rifle ya da silencerlı pistol genelde tercihim. Stealth kill baya op, ama oyunun zevki de öyle çıkıyor hehe. Tech skilller ve gadgetlar falan genel olarak bi zayıf kalmış sanki. Konsol aparması bi inventory ve akıllara zarar bi satın alma ekranında bunların peşinden koşturmak insanı yoruyor.

Sahi o vendor screen nedir? Gerçekten textureları yükleyemediği için mi o kadar takılıyor? 21. yüzyılda böyle oyunlar yapılıyor ben hayret ediyorum.

Bu arada oyunun hemen başında sabotage a 2 puan verin, mouselu uyuz hack minigameinde baya işe yarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

CVG 8.4 , eurogamer 7 vermiş. İlla skor olarak bakıyosan fena skolar değil bunlar. Özellikle ME ve ME2 kadar akıcı bi oynanışa sahip olmaması çok etkiliyor ama oyunun geri kalan kısımları baya güzel. Combatlar da fena değil aslında, ME2 daha iyi sadece.

Ya elimde harcanmamış puanlar var, melee ve stealth bi yerden sonra kurtarmazsa diye bırakmıştım. Sabotage ve bi combat skilli arasında kaldım şu anda ama sanırım combat gidicem. Pistole vermek iyi midir? Boss fightta falan işime yarar mı yani? Stealth gameplaye baya katkıda bulunuyor zaten silencer + pistol.
Sosyal ağlarda paylaş

AI zayif (gerci bilmiyorum tam olarak AI'da mi sorun pathfinding'de mi... ikisi de zayif eheh) ama GT review oyunun AI'indan daha kotu... Pistol ile duzgun nisan almadan ates edip iskalayinca aglayip "If it looks like a shooter, it should play like one" diye puan kiran adami dinlemenin pek anlami yok bu oyun icin

axedice: Pistol o kadar iyi ki Chain Shot direkt hile... o kadar overpowered
Sosyal ağlarda paylaş

pistolda öyle çok bi skille gerek yok, benim en büyük hatam o oldu. zaten tranquilizer kullanırken hedef alma imkanın oluyor. çat hs gg. combatta kullanılcak bi silah değil yani. ha kullanıyorsun chainshotla rahat rahat orası ayrı. zaten bossfightlar genelde vur koş add temizle vur koş tarzında olduğu için CS cdı doluyor. ama yani boşa kendine handikap veriyorsun

bir tane combat skilli kesin olsun. ben çok çektim, bildiğin oyunu zorlaştırdım kendime. sivil yoksa piyasada dagada dugada gidebilirsin istersen bölüm stealth olmadığı sürece ve operatörünle problem yoksa. sivillere veya zarar vermek istemediğin organizasyonlara karşı nonlethal melee ve tranq. var zaten. hiç olmadı stealthleyip geçebiliyorsun. safdışı bırakmadığın her adam içinde xp alıyorsun sonuçta

combat için assault bayağı iyi. skillden de çok etkileniyor
Sosyal ağlarda paylaş

İtalya Boss Combat Sorusu

Marburg combatında ne yaptınız? İtalyada sivilleri boşverdim gittim hatunu kurtardım ama sonrasında gelen marburg ve iki adamı çok feci dağıtıyor. Öyle ki daha bi tanesini bile öldürmeyi başaramadım, hatta combat başladıktan 3 saniye sonra falan ölüyorum. Ahahah şey gibi ya oyun yeni yüklenince kamera açısı bi düzelene kadar takılma oluyor ya takılmalar geçmeden ben ölmüş oluyorum. Sanırım hardda sneak armorlu karakterle oynamanın da etkisi var :P

Sosyal ağlarda paylaş

bende öyle oynadım da ben kızı değil bombayı seçtim. bi fark yok zaten boss encounter olarak

başlar başlamaz iki add alıyorsun sonra koşmaya başlıyorsun. add yokken ve combat cdu varken dalıp verebildiğin kadar hasar verip koşmaya devam ediyorsun. başlarda sabit durma. add spawnını gören düzgün bi yer bulursan yat oraya. benimde oyunda en çok zorlandığım yer orası oldu. 100% vurmana gerek yok zaten, hp si azalınca demo giriyor

bende demin oyunu bitirdim ama galiba iyi sona yetemedim :(
bu veteran seçeneği ne iş ikinci oyunda açılan ? ben yanlış okumuşum recruitten başlamadığım için seçemiyorum da eğer tahmin ettiğim gibi lvl20 endgame karakteri ile oynuyorsak saç baş yolarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...