Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alpha Protocol

axedice

Öne çıkan mesajlar

teknik olarak da o kadar yerlerde surunmuyor bence, cok fazla bir bug'a rastlamadim ozellikle obsidian soz konusu olunca

ayrica bu oyuna ME clone'u diyebilenleri kiniyorum ve laflar hazirladim, oyuna hakarete gerek yok. Kaede'nin dedigi gibi daha cok Deus Ex'e benziyor.

Bununla birlikte oyun kisa gibi, dun basladim, yarisindan fazlasi bitmis gibi hissediyorum

ayrica Stealth overpowered :P
Sosyal ağlarda paylaş

fazla bugla karşılaşmadım bende ama karşıma çıkanlar lanet ettirdi. özellikle melee de çok glitch ile karşılaştım

motordan kaynaklanıyor gerçi ama kaplamaların geç yüklemesi kanser ediyor vendor/databasede gezerken

seslendirme acaip fason. thorton male shepden bile daha kötü asdf (aynı kişi seslendirmişse şaşırmam)

karakter animasyonları çok dandirik

bunların dışında oyun inanılmaz ama. patchle yarısı da düzeltilir problemlerin zaten

edit: stealth/melee oynuyorum ağırlıklı bende. bayağı zevkli pek bi karşılaştırma yapamasamda
Sosyal ağlarda paylaş

yok MaleShep kadar kotu olmayi basaramamis :P (hele ME 1'de neydi o oyle aman aman)

Thorton ozellikle flirt falan sectiginde /facepalm cektiriyor, ama kalan karakterler gayet iyi, tabii NPClerin belirli karakterleri, ona gore seslendirmeleri oldugundan ve bir dialogda flirt edeyim digerinde agresif takilayim dertleri olmadigindan, onlari seslendirenlerin oyle genis range'e ihtiyaclari yok.

Ah ulan ah bir Claudia Black yada Jennifer Hale seslendirmeli karakterle cok cok keyifli olurdu oyun, ama anliyorum niye para/zaman yok dendigini cunku ME'de yapildigi gibi "dialoglarda kisi zamirlerini degistirip kadin karakter yaptik" yaklasimi bu oyuna pek uymazdi...

bu arada tumuyle alakasiz olarak Hacking mini game'de ikinci kodu hareket ettirmeyi mouse'a atamaya karar veren kisiyi cok feci tokatlamak istiyorum. Konsolda ikisi ayri ayri analog sticklere bagli herhalde ama PC'ye boyle dengesiz transfer edilmez o kontroller
Sosyal ağlarda paylaş

inventorylik pek bişey yok. konsol düşünülerek yapıldığı için basit ve sade bir radyal menuden herşeyi hallediyorsun

yanlız oyunun bugları cidden can sıkıyor. bazen checkpointten reload yapınca etraftaki bütün düşmanlar kayboluyor. e doğal olarak hiçbir zorluk veya heyecan kalmıyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

edit edit edit

Ulan pm atıcaktım sdfsds

Oyun güzel mi bari?

NMA'dan brother none daha oynanamış ama New Vegas'ın yapımcıları konulu uzuncana bi medya inceleme yazısı yazmış. Hafiftan bi anti obsidian cephesi var özellikle APnin gecikmesi ve aliens rpgnin iptalinden dolayı.
Sosyal ağlarda paylaş

ME2yle karşılaştırınca oynanış, akıcılık ve grafikler baya geride kalmış. Bu kadar uzun süredir yapımı devam eden bi oyundan böyle grafik hataları ve atlamalar falan beklemiyordum. Gerçi obsidian oyunu olduğu için her türlü beklemek lazım heh. İçerik konusunda yorum yapacak kadar oynamadım ama fena görünmüyor şimdilik.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

ME2yle karşılaştırınca oynanış, akıcılık ve grafikler baya geride kalmış. Bu kadar uzun süredir yapımı devam eden bi oyundan böyle grafik hataları ve atlamalar falan beklemiyordum. Gerçi obsidian oyunu olduğu için her türlü beklemek lazım heh. İçerik konusunda yorum yapacak kadar oynamadım ama fena görünmüyor şimdilik.

grafiklerede animasyonlara da alışıyorsun. hatta maleshep bile rol yapa yapa öğrenmiş resmen. progressive iyileşiyor adamın seslendirmesi lol

hikaye ve anlatım şahane ama. karakterler süper olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...