Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldurs Gate 2 yardım

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

Jaheria yı nerde bulucam, bi türlü bulamıyorum ya

Irenicus's Dungeonda kurtardım ama gruba almamıştım,şimdi almak istiyıorum ama bulamıyorum
nerde bu eleman, biraz araştırdım internetten docks ta harpers call mıne öle bi gizli bina varmış onun yanında diyo da bulamıyorum

bide bu Yoshimo ihanet ediyomuş galiba,alsyium a götürünce çıkıyouş foyası ,alysium nerde peki[signature][hline]En büyük ceza umuttur,sadece işkenceyi uzatır
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkışta Imoen seni kurtarıyo ondan sonra biraz yukarda Minscin yanında Jaheria kafeste. İkiside kilitli Mins kendi krııyoı kapıyı jaherianın kapısı için anahtarsa hemen ordaki küçük odada. Aç al...[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Sen çıkarmadıysan tek başına çıkmıştır ve büyük ihtimal Dock Districtte kıyıya yakın bir bina(sonra öğrenceksinki Harper's Guild) oranın önündedir ama kendi affetirmek için baya uğraşman gerekicek :)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

iyide viconia evil

hem jaheria fighter-druid ön saflarda kullanmayı düşünüyorum onu

viconia cleric,bana kalsa viconia yı alırım yine ama evil,
benim grup good alignmentlı

zaten bg2de evil gruplar acayip güçlü oluyo korgan,viconia,edwin[signature][hline]En büyük ceza umuttur,sadece işkenceyi uzatır
Sosyal ağlarda paylaş

oyundaki bütün romanceleri 2 kere bitirmiş biri olarak tavsiye:

VICONIA

:)

1) fighter-druid sux
2) mage-cleric daha beter :)
3) viconia inanılmaz bir cleric. oyunun başında copper coronette str set to 18 maul var, onu ver karıya, böylece platemail giydirebiliyosun. giydirdikten sonra, AC si inanılmaz düşük oluyo, oklar onu vuramıyo, ve de böylece istediğin kadar büyü yaptırabiliyosun :)

önde adam mı istiyorsun?
*korgan
*keldorn (unseeing eye questinde undead yerinde dex set to 18 bracers var, onu giydir, al sana inanılmaz bir dövüşçü)

önde 2 adam yeter de artar bile zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Kafesten kurtarıpta sonra kaybettiysen mutlaka harper's guildde olması lazım. Buarada adını unuttum ama Shapeshifter olan eleman greater werewolf olduğunda kendini aşıyo :) Arada sırada geride büyü içinde kullandığım oldu ama genellikle heal + koruma büyülerini veriyorum savaştan öncesi ve sonrası için.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

aerie sux!yok kanatlarım gettü,yok çirkinim yok butyum,kıl,tüy.vıdı vıdı konuşuıyor ve dandrik bir npc üstüne üstlük.jaheria yönetir.hem afet gibi.oda biraz sert kadını oynuyor ama olsun.(bg1'de seçince alaylı bir sesle -yeeassss,our only current autority figure fln diodu lol)keldırn süper fighter ama ailesinin yanında bırkıyorum ben,yazık onadan.
benim bg2 party'im
*paladin(18str,18dex,18cons,wis'ide biraz yüksek tutuyorum int'i sallıyorum,bide bg1 chatrımı upload edersem süper oluyor,daha yeni başladım bg1'e oda versyon hatası verdi expension'ı kurunca,şimdi international patch'i çekiom.)
*jaheria
*minsc(ve boo :))
*anomen
*nalia
*sonrada imoen,yani oyunun aşlarında 5 kişi takılıyorumki hızlı lvl atlıyım.

bu arada bg1 süper zevkliymiş,drizzt do'urden ı kestim,+5 scimitar'ını kullanıom,elminiaster'ı kesmeyi denedim ama çok güçlüydü kesemedim.solonor'a burdan teşekkür ediyim.[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

edwin ve minsc aynı gruptaysa kesin kavga çıkar eninde sonunda,hele edwin,minsc,aerie aynı partyde olduğunda baya komik oluyor.aerie ve bard aynı gruptaykende aşk hikayesi yaşanıyor.aeri'nin nesini beğeniyolarsa.

bg1de daha güzel npc'ler var:tiax,montaron,xar,jaheria'nın kocası khalid(çok benzemiyor jaheria'ya:)) çok komik tipler.
bg1'de minsc'i lider yapınca "magic is imperessive,but now i lead!swords for everyone!"diyor ehe.[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
To last for ever?
Sosyal ağlarda paylaş

grom valla zzevklydi multi,şu "you cant rest now" bug'ının çözümünüde öğrendim,ama oynayamıyacağım,146'dan bağlanıyorum fatura girer gözüme sonra,kusura bakmayın.[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
To last for ever?
Sosyal ağlarda paylaş

lol,bide ben eğlencesine vuruken öldürmüştüm senmi oda komikti,bu arada thief char'ı kim oynatıodu?hep kılıcımı çalıodu terbiyesiz :P burdan herkese sesleniom multi bg2 güzeldir,sevin sevdirin.[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
To last for ever?
Sosyal ağlarda paylaş

bıraktım oyunu ya
viconia yı da kaybedince sabrım taştı :>

ehueh harbi kaybettim,government district te kurtardım ama partiye almadım sonra mezara gidiyomuş galiba,orda da bulamadım

2 oldu bu,bg yi bitirmek nasip olmucak galiba[signature][hline]En büyük ceza umuttur,sadece işkenceyi uzatır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...