Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10000 bc

ninjaturtles

Öne çıkan mesajlar

gayet kopuk senaryo. çok klişe bir mantık ve en klişeside herşey hop hemen oluveriyor ve hiç aksilik çıkmıyor. ne güzelmiş.

spoiler

nehri ve çölü görürgörmez. AHA bura nil burasıda mısır dedim. öyle de çıktı. RA nerde bu tipler ne komikti açıkçası.

2. olarak siyahların lideri bir beyaz. yeter. D'Leh de bana çok fransız geldi. of sinir oldum bazı şeylere

Sosyal ağlarda paylaş

Filmi hiç beğenmedim. Ne senaryo güzeldi, nede efektler iyiydi.
Evolett in gözleri çok güzeldi ama :D
Film aşırı derecede Apokalypto gibiydi arada hafif 300 çakması bide kuşların yerine raptorları koysalar çok daha iyi olurdu bence zati pek farkları yoktu :)

Birde gittiğimiz sinemada ikinci yarıda sanki bir kısım atlandı.

atlama mı var?

Şimdi ilk başlarda bu kadın rüya görüyo gibiydi. Sonra D'leh bi kaplanla çukurdaydı, kaplan boğuluyordu. D'leh bunu kurtardı ama onlar o çukura nası girdiler onu anlayamadık

Sosyal ağlarda paylaş

hmm genel olarak filmi sevdim.

çukur

kaplanı kurtardıgı cukura düşmesi olayı da tictic(?) yaralandıktan sonra ona yiyecek bişiler bulmak için avlandıgı sırada ceylanların peşinde koşarken oluyo.

absürd bi senaryodan yine de seyirlik bi film cıkarmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Atlama

Atlama yok, eleman kovalarken düşüyor o çukura.
Bide piramitin tepesindeki altın icat düşerken yaptıkları makinanın gücü yetmemiş sanırım 4 fps ile düştü resmen.

filmde mamutları yaparlarken renderlar çok uzun sürüyormuş, o yüzden de tüyleri %50 azaltmışlar ve bakmışlar hiç fark etmiyor öyle devam etmişler. bazı şeylerin efekt olduğu çok belli, rahatsız edici şekilde hemde.
Sosyal ağlarda paylaş

basligi acip filmi izlemeye gittim ve begendim.senaryo o kadar zayif degil.piramitleri yapan yaratigin, gezegen disinda bir dusmani var.muhtemelen piramit bunun icin yapiliyor ve gezegen disindaki dusman koleler arasinda bir orgutlenmeyi, isyani sagliyor.biz bu isyanin, kimsesiz bir kiz cocuguyla alevlenisini izliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi izlemedim ama yönetmen Roland Emmerich olunca tahmin etmesi pek zor olmuyor... Bol bol efekt, bir aşk hikayesi, kızı kurtartmak için büyük riskleri göze alıp, bir çok kez ölümden dönüp sonunda başarıya ulaşan cengaver bir genç, mutlu son. Arada bir çok savaş, ölüm, yıkım... Adam indipendence day'den sonra tuttuğunu görünce tüm filmlerini aynı yapmaya başladı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
ben yeni seyrettim de igrenc bi film ya ayip :D koskoca warner brothers bir de. yuh abi boyle film yapilir mi?

adamlar discovery'deki ilk insan belgesellerinden esinlenip, araya atlantis ve uzaydan gelen ustun irk gibi seyleri harmanlamaya calismislar ama, bu ne boktan bi filmdir Allah'im???

Boyle igrenc diyaloglar, rezalet bi konu, dandik efektler...

Dikkat ettiyseniz en son sahnede su var arka planda bir gol ve su hareket bile etmiyor. HOH!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...