Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyunlarda kullanılan tarz klavye ve mouse sistemleri

Bone

Öne çıkan mesajlar

ya yedek farem olarak kullandıgım emektarım bozuldu heralde. cok seviyordum. pilsiz, ama kablosuz bir fareydi. ozel bi pad ustunde calisanlardan a4tech. heralde o padde filan sorun oldu. atlamalar yapıyor.

dedigim gibi asıl bi tane farem var microsoft sidewinder, oyun icin ariyorsan oneririm de gayet iyi elin filan buyukse.

burdan ebayden 2.el bi fare mi alsam kaliteli gene logitech veya microsoftun iyilerinden. yoksa gidiyim 0 ama dandik bi fare mi alayim karasız kaldım. su an asıl fareme ulasıcak durumda degilim
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

@bone

ben sadece oyunlarda sniper/close combat deiştirirken kullanıyorum dpi ı :) sniper 400 dpi close combat 800

başka bir numarası yok yani?

Xaenin said:

G9 - G15 - G35 kullanıyorum, gayet mutluyum. G9 en iyi, yanlış seçim.

g9x almayı düşünüyordum ama internette bir çok siteye baktım, g500 biraz daha önde ve performanslı olduğunu gördüm.
Sosyal ağlarda paylaş

abi mouse'a 100 tl verilir mi yaa :) Emektar farem var ama çok rezalet değiştirmek istiyorum bende, bu konuya kaynıyım dedim

x7 ucuza bulunacak en iyi fare midir?
x710 - x718 fln farkı nedir? Mouse 7 kasa 1000 dpi fln mı yoksa alakasız mı? ( dpi değil 600 le 2000 arasında ayarı varmış ztn )
x7.. lardan hangisini almak lazım gelir
birde bunların piyasa fiyatlarını görebileceğim bir site var mı? Bi vatan ın siteyi biliyorum o da rezalet çalışıo bugun
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz büyük.. benim elimde golem eli gibidir ama bana bile büyük o mouse. 6-7 yıl logitech mx500 kasasını kullandım 500,700
ve g7 olmak üzere. o baya iyiydi. sonra razer'a geçtim bi copperhead ve lachesis kullandım. bunlarda fena değil, daha ufak ama alişiliyor kısa sürede. kablolu olmaları kötü. mamba denemeyi planliyorum bunu bi sinirlenip kırarsam.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

abi mouse'a 100 tl verilir mi yaa :) Emektar farem var ama çok rezalet değiştirmek istiyorum bende, bu konuya kaynıyım dedim

x7 ucuza bulunacak en iyi fare midir?
x710 - x718 fln farkı nedir? Mouse 7 kasa 1000 dpi fln mı yoksa alakasız mı? ( dpi değil 600 le 2000 arasında ayarı varmış ztn )
x7.. lardan hangisini almak lazım gelir
birde bunların piyasa fiyatlarını görebileceğim bir site var mı? Bi vatan ın siteyi biliyorum o da rezalet çalışıo bugun

ben teknosadan idare eder bi klavye ile x7 almıştım 40 liraya bu yaz. aynı pakette kampanyamsı bişeydi. klavye işimi görüyo mouse ise baya iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

mouse var mouse var. benim emektar mx300 6. senesini devirmek üzere, bugün 1000 lira bile eder. hala taş gibi.

ha yalan olmasın 2 mouse pad eskitti, haliyle altta kaygan plastik zamazingolar eridi gitti. dandirik bi mouse alıp ondan organ nakli yaptım. yalan yok şimdi, o alttaki şeyler dayanamıyor 6 sene.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...