Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Pearl!

Genor

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaslar,
Black Pearl Sphere 55i tabanli serverimiz acilmistir.Serverimiz yaklasik 10 gun boyunca test asamasindadir.Serverimiza hostta bulunan sevgili Canerg e katkilarindan dolayi tesekkur ederim.Eger hersey rayına gırerse ben yasadıkca yanı bellı bır yasa kadar bu serverın kapanmıyıcagına sızı temın edebılırım.Web sitemiz cok yakında hazır olucak su anda under cons asamasındayız.Test asamasında skill ve stat artislari normal olucaktır ve ilk gunler skill stat item vb verme haric yardimda bulunucaktir.Account aliminda secici olucagimizdan emin olabilirsiniz.Gerek staffimiz olsun gerek ilgimizle servera farkli bir renk katicagimiza inanıyorum.Siz sevgili ultima severleri aramızda gormekten onur duyucagımı belirterek sozlerimi bitiriyorum.
Web Sitesi:www.kiar.net
Loginserver=uo3.kiar.net,2593[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
Sosyal ağlarda paylaş

neden paticikde herhangi birşeyin reklamı yapıldığı zaman altına nedense hep balonlu arkadaşlar yorum yazıyor? yeter arkadaşım bıkmadınız mı fake account açıp kendinize destek yaratmaktan? salak mıyız?[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [Resimler] Şapırt :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse kendisine destek vermiyor arkadaslar..Cevaplayan ve okuyan herkeze tesekkuru bir borc biliyorum.İsteyen arkadaslar simdilik acc sini 114729801 nolu icq dan bana mesaj atarak alabilir.Tesekkurler.[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 01 February 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
neden paticikde herhangi birşeyin reklamı yapıldığı zaman altına nedense hep balonlu arkadaşlar yorum yazıyor? yeter arkadaşım bıkmadınız mı fake account açıp kendinize destek yaratmaktan? salak mıyız?

Sanırım bu laf bana ama kusura bakamayın belki su ana kadar

fake cok yapılmıs oalbilir.Ama ben daha bugun adam gibi paticik

forumuna girmis bulunmaktayım.

Saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black1ce, 02 February 2004 00:50 tarihinde demiş ki:
Einstein demişki : Bir önyargıyı yok etmek, bir atomu parçalamaktan çok daha zordur..

heheh ;)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [Resimler] Şapırt :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...