Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Beşiktaş JK - Galatasaray (02.03.2008 saat:19:00)

aytimania

Öne çıkan mesajlar

iyi oynadik kazandik. galatasarayin 1 den baska onemli atagi yoktu oda 2. yarinin basinda hakanin kafasi. onun disinda bizim bal gibi gelicek gol ofsayt nedeniyle kesildi. u. karanin faulu verilmedi ama pozisyon disardaydi. onun disinda ben bakinin pozisyonunu geri pas olarak diye dusunmuyorum cunku eger yanlis hatirlamiyorsam o pozisyonda topu sag kanada aticakti ama ayagimi kaydi ne olduysa artik orda top kaleye dogru yoneldi. tabi tartisilir bu pozsiyon ama hak ettigimiz bir galibiyet aldigimiz icin mutluyum umarim bu liderlik firsatini iyi degerlendirir ve onumuzdeki maclarin hepsini kazanarak hasret oldugumuz sampiyonluga ulasiriz.
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:
baki oynadı 1-0 kazandık dşlas
güzel maçtı, hakettik kazandık.

ayrıca 2 metre gerideki holoskoya ofsayt verilmiş (maçtaydım anlamıyoruz tabi o pozisyonları) oha dedim yani. servetin eli önümüzde oldu filan. ümit'ede iyi basmış ibrahim haha o da faul ama yani

baki 4 life aga

sen maçta mıydın eser
Sosyal ağlarda paylaş

said:
deplasmanda bile kareografi yapabilen baska taraftar toplulugu var mı? helal olsun bize.

ahaha Fenerbahçe maçında kullandığınız kartonları atmamışınız herhalde , çevreye duyarlı taraftar toplulugu harbi örnek alınacak taraftar grubusunuz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
BiTcH_oFBaT said:
baki oynadı 1-0 kazandık dşlas
güzel maçtı, hakettik kazandık.

ayrıca 2 metre gerideki holoskoya ofsayt verilmiş (maçtaydım anlamıyoruz tabi o pozisyonları) oha dedim yani. servetin eli önümüzde oldu filan. ümit'ede iyi basmış ibrahim haha o da faul ama yani

baki 4 life aga

sen maçta mıydın eser

heralde aga. yeni açıktaydk. 3 kişilik bi koltuk var oda hep ordayız :D

toggie said:
deplasmanda bile kareografi yapabilen baska taraftar toplulugu var mı? helal olsun bize.

22bin kişiyi kontrol etmek mi daha kolay yoksa 1600 kişi mi?
ama güzeldi o bayrak olayı :)

gelen gslilerde hayatlarında göremeyiceği tribün şovunu izlediler boş oturmadılar yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş ın 5 haftası çok önemli. çünkü son 5 hafta beşiktaş ın maçları rakiplerine göre kolay ve birbirleri ile maçları var. beşiktaş son 5 maça 1 puan bile önde girse şampiyon olur.

galatasaray avantajı bu maçta değil kasımpaşa maçında kaybetti o maçı alsaydı hala liderdi. şimdi önünde 2 zor maçı var kayseri,ankaraspor maçından 6 puan alırsa yine favori olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

mumu said:
galibiyeti haketti beşiktaş ve aldı. şimdi fenerbahçe maçını düşünmek lazım asıl. inönü de bir darbe de fenerbahçeye vurabilirse durduramaz kimse.

aslında galatasaray kaybetmeyi haketti demek daha doğru olur .

eğer dediğin gibi olursa da bana göre galatasarayı tutamaz kimse ki beşiktaş bu maratonlarda genelde ilk patlayan takım oluyor .ama tabi belli olmaz.

ertuğrul'un etkisini de kimse göz ardı edemez .takıma inanç ve aksiyon kattığı ve biraz olsun toparladığı malum , ama daha işi bitmedi tabi ki .
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
yine nesini begenmediniz be, adam cıkarabilecegi en iyi kadroyu cıkardı işte.

Çıkardığı takımı değil, taktiğini beğenmedim. Zaten yazımdan da anlaşılıyor, adamın taktik bilgisi geri kalmış kopmuş güncel futboldan, yine başta durup takımı çalıştırmalı sahaya çıkacak oyuncular için bilgi ve destek vermeli ama taktiğe karışmamalı sahada diye.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu taktikle buralara kadar geldik ama :)
biraz riskli bir futbol oynuyoruz ama hücum yonunden etkinliğimiz bana buyuk keyif veriyor acıkcası. her macı da kazanıcaz diye bir olay yok, arada elbette yeniliriz. dün de yenildik yani gayet normal. sezon basından beri genel olarak surdurdugumuz formu devam ettirirsek sampiyonluga kesin gozu ile bakıyorum. ama kalli'nin ne olursa olsun sezon sonu gitmesi gerektiğini de dusunuyorum. bakalım yeni yonetim neler yapacak merakla beklemekteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:
arkadaşlar msnde ayar verdiler o pozisyon dışarıdaymış farketmez ben ona verilmeyen faul olarak baktım olabilir böyle şeyler dedim

servetin ki çarpma karar doğru yani neyse buralara takılmayın futbolun güzelliğine bakın :)

nobrenin golüne + rep güzel yükseldi güzel vurdu

Eli ve kolları vücuduna yapışık değil, ve topun yönü değişiyor. Bu durumda penaltı verilir, ama kasti olmadığı için kart gösterilmez. :)
(Top servet'in eline çarpmasa baya geriye çıkıyodu)
Sosyal ağlarda paylaş

Top cok yakından vurulmus, Servet yere duserken top denk geliyor eline, vucuduna her zaman yapısık gezmek zorunda değil penaltı olacak diye. Topun yonunun degismesinin de bi onemi yok penaltı kararlarında. Gercekten topu eli ile engellemek istiyor mu istemiyor mu onemli olan. O pozisyona hiçbir hakem penaltı calmaz, dünkü de calmadı zaten. Dogru karar.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:
toggie said:
karton göremedim ben orda ama? lugano'ya soyleyelim sana da bi gözlük işareti yapsın.

+rep !

kim patlattı balonunu :D

toggie karton dedigim sarı kırmızı beyaz onları diyorum artık elinize ne verdilerse..Fenerbahçe maçındada aynı olay vardı arada fred çakmaktaş vardı hani..tuttuya sistem artık 10 maç yaparsınız aynı şeyi :D şaka bi yana ama harbi hoş gözüküyor ,tüm tribünler böyle renkli olur inş...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Khelben said:
toggie said:
karton göremedim ben orda ama? lugano'ya soyleyelim sana da bi gözlük işareti yapsın.

+rep !

toggie karton dedigim sarı kırmızı beyaz onları diyorum artık elinize ne verdilerse..Fenerbahçe maçındada aynı olay vardı arada fred çakmaktaş vardı hani..tuttuya sistem artık 10 maç yaparsınız aynı şeyi :D şaka bi yana ama harbi hoş gözüküyor ,tüm tribünler böyle renkli olur inş...

valla sen patlattın villa sen patlattın :D + rep ^^

zaten genel olarak gs tribünü renkli, bjk tribünü gürültülü, fener tribünü ortaya karışık oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Bonjo said:
Khelben said:
toggie said:

+rep !

tutmasıyla ne ilgisi var, buyuk macların hepsinde kareografi calısmalarımız oluyor. gecen sene de fb ye 2-1 yenildiğimiz macta yine yapılmıstı bişeyler ama tutmadı :)

bu bjk macında acılan jelatin gibi parlak kagıtlar, ozellikle tepeden cekilen goruntulerde super gorunuyo. gecen sene logo yoktu ortada yine sarı kırmızı jelatinler vardı süperdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...