Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassins Creed

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:
kendisinde fx 5200 vardır?

eğer hala fx 5200 kullanıyorsa "gitsin şu köşede intihar etsin"

7900 gs kullanan birisine "artislik yapma lan" demesi çok ayıp.

hadi "sli 8800 ultra ile oyunu çalıştırabilir miyim" diye sorsa anlıycam da,
öteki türlü "artislik yapıyorsun, çok iyi sanatçısın" felan dememesi lazım.

(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
PrudenT said:
oynarsın tabi sorman hata
artistik için yazmışsın hatta :d

ne alaka be hehe.
adam 7900gs yazmış, 8800ultra yazmamış ki :)

Performans GeForce kartlarda genel olarak 2. rakamdan anlasiliyor. 7900GS 8800GS altinda cok da ezilen bir kart degil, ki su an 8800 serisi üst seviye kartlar arasinda.

7900GS, 7900 serisinin en alt seviye karti olmasina ragmen su an icin kötü bir kart degil yani. Karsindaki kisi ekran kartini son zamanlarda almamissa gayet de hava atilabilecek bir kart. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Soyunuzdaki anılara giden makina falan çıkarmayacaklardı yaw (td) Direk Prince Of Persia gibi olacaktı. Oyunların içine etmekte ubisoft gibisi yok zaten. PoP'da da aynısı oldu, 2. oyun mükemmeldi, öldüğünüzde gelen o game over arayüzü şu ana kadar bi oyunda gördüğüm en süper game over şeysidir :D Rock-oriental mix müzikler olağanüstüydü zaten. Sonra 3.de içine ettiler oyunun. 1.sini hiç oynamadım bilmiyorum nasıldı, bebe oyunu falan diyolardı.
Sosyal ağlarda paylaş

2.nin yanında çok baştan sağmaydı be abi. Ya da oyunun hedef kitlesini 6-10 yaş olarak değiştirmek istediler heralde. Loading ekranlarında bile akan o kan (:P) ,dövüş sistemi hele yanlış hatırlamıyorsam Asha's Fury diye bi combo vardı ne harekketti yaw :D, o gothic;karanlık atmosfer, geçmiş-gelecek arasında gidip gelmeler, dahakayı sürekli ensende hissetmen, 200 çeşit kılıç,balta,hançer,gürz,mızrak kullanabilmen.. Bir de 3.yü düşün :P
Sosyal ağlarda paylaş

2'yi çok az oynadım da, 1 nasıl çocuk oyunu ya ? bunu diyen kaç yaşındaydı ki prince of persia 1 çıktığında ? yani kusura bakmayın da bir çoğunuz 2000'den önce prince of persia yı oynamamıştır, ilk gördüğümde oyunu 6 yaşındaydım henüz, oyunun adını prens ten öte söyleyemiyordum. bu anlamda bakarsan bebe oyunu.

ama forumun yaş ortalamasından büyük biri olarak söylüyorum, prince of persia ya bebe oyunu diyebilmek için ya cahil olmak gerekir, ya da 70'lerde doğmuş olmak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de simdi yukledim, bayagı hosuma gitti ya... yalnız direk autorun'dan play yaptım o yuzden dx10 actı mı acmadı mı anlamadım ? bilgisayar destekliyor dx10'u grafikler de bayagı uberdi yani... yalnız su cutscene leri gecmenin bi yolu yok mu ya ? her save cutscene in basında her oynayısta yarım saatlik cutscene'i tekrar izletiyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...