Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassins Creed

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
arkadşlar Thief serisi de mi ubisoftun'du ?
assassins creed de gece oynayış, ok kullanma ve cesetleri sürükleyerek ortadan kaldırma olmayışını ben buna bağladım.
ve eğer thief 4 ü çıkartamyı düşünmüyolarsa assassins creed 2 de bütün bunları istiyorum, yoksa çok üzülürüm..

hem zaten thief vs assasins creed piyasayı böler. iki oyunu tümder birleştirmek en güzeli olur bence.

hatta bu sefer gölgelerde saklanma vs ile oyuna bir de inventory olayı gerlise 10 numara olur. ancak diğer bir sıkıntı da şu. 2. oyunda da yine eski çağlara döndüğümüz vakit hikaye biticekmiş gibi geliyo bana. o noktada da, gelecekten devam etmek çook güzel olurdu ama bu seferde splinter var ellerinde yavaş gelecekten assassin olark devam ettirsinler :( ama gönlüm istiyoki, thief + splintercell + assasinss creed tümnden birleştirsinler (hihoha), makineye bağlanınca assasins creeed + thief, makineden kalkınca splinter takılalım off dioarum. 10 DVD lik yapsınlar oyunu, ben 6 ay oynarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ismi D ile başlayan şehre 2. gidişimde bütün view pointleri almama ramen save citizen dışında bir görev çıkmadı haritada ama o şehirde birisini öldürmem gerektiğini biliyorum. Yani işte patron bana 3 tane isim verdi 3 şehir verdi. Tek tek öldür gel dedi ama işte bu şehire girdim açtım tüm pointleri ama tek bir sorgulama kulak dinleme pickpocket falan yok haritada. Kendim mi bulucam eagle visionla nedir bunun olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hep aynı şeyleri yapıyorsun çok bayıyo, bi de PC nasıl bilemem de xbox'da sesler fazlasıyla boğuk diyaloglardan hiçbirşey anlayamıyorum. Altyazı seçeneği de koymuşlar. Hayır İngilizce bilmesem içim yanmayacak bilip de duyamayıp olayları anlayamayınca oyunun ömrü 20 saat kısaldı direk benim için :(
Sosyal ağlarda paylaş

Haritanın görünmeyen yerlerine gidilebilyomuş da ben çakozlamamıştım onu. Oralara gidip yeni bir view point almak gerekiyomuş sora açılıyo hepsi. Bir de bi soru daha. Sondan önceki adamı keserken yani şu gemideki adam var ya o işte , Şu suyun içindeki çubuklardan atlaya atlaya gidiyoruz ya orda benim mal sürekli suya atlıyo. Nasıl yapıcaz orayı? Yani checkpoint te çok geride sürekli aynı guardları kesiyorum geliyorum denizdeki çubuklara atlaya atlaya bi kule var okcu var onu kesyiorum. Sonra küçük kayığa atlıyorum ondan tekneye geçiyorum. Sonra çubuğa atlıyorum bi dahakine atlarken cuuuup denize. Ondan önce de denize atladığı oluyo bazen de en son buraya gelebildim. Nasıl yapmam gerek ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...