Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

son 1.5 senede çıkan, oynanmasi gereken oyunlar?

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

son 6 aydir dotaya fena kaptirmiş durumdayım,gerçi ondan öncede lord of the rings online oynuyodum,1 hafta sonra ünide dersler başliyo bilgisayarım uzun bi süre evde yatacak gitmeden bari acısını çıkartiyim diyorum ,tür olarak adventure ve spor,hariç hemen hemen her türde sağlam oyun tavsiyelerini bekliyorum:),özellikle iyi bi sim oyunu ariyorum:city-life 2008 var ama o da baydigibi.Bide böyle birilerini sürekli patakladığımız ortalığı dağıtabildimiz,sokakta geçen 3d grafikli basit bi oyun vardı(atari salonlarindaki hagar-ismini unuttum- ın aynısı nerdeyse, 3 karakterden 1ini seçioduk)ismini hatırlayan olursa şükela olur,tahminen 3-4 sene önce demosunu oynamıştım.Tavsiye edilen oyunlar arasında şunlar olmasın pilisss

Cod 4
crysis
nfs underground serileri(most wanted ve carbon dahil,pro street zaten mok gibi)
test-drive unlimited
heroes V
oblivion
stalker
fear
fable
half life-2
simcity serileri
c&c 3
company of heroes

Bide titan quest ve ek paketinin dvd si var ama kurmaya üşendim :), orta seviye diablo 2 clonu denmekte kendisi için,gerçi grafikleri baya güzelmiş,bilen oynayan varsa yorumlarını aliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bioshock (yılın oyunu)
battlefield 2
call of juarez (çok über değil ama hoş bir oyun)
condemned (kapalı mekan thriller oyunu ama güzel yani kısa soluklu)
kane & lynch dead men (güzel baya kasması için yapmışlar ama :p)
jade empire
witcher
psychonauts (belki fazla olmuştur 1.5tan ama oyna :p)
supreme commander (strateji)
spider-man 3 (hakket güzel olmuş ilk defa)
sins of a solar empire var bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

amma cok oyun kacirmisiz be,condamned i bitirdim güseldi baya özeellikle sonu,witcher i merak ediyorum çok,total war a ısınamadım bi türlü.Yalnız 1 haftada ben bu oyunların max 2 tanesini bitirebilirim :),aslında benim aradığım biraz daha basit çok fazla zamandan yemeyen oyunlar,şöle 1-2 güne rahatca bitirebilecek türden bişiler ariyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...