Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mist

Xo

Öne çıkan mesajlar

@Rewendor

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Senin beğendiğin birşeyi ben, benim beğendiğim birşeyşi de sen beğenemek zorunda değilsin. Sen psikoloji bozacak sonraldan hoşalnıyor olabilirsin, ben hoşlanmıyorum. Bunun zevksizlikle bir alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
@Rewendor

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Senin beğendiğin birşeyi ben, benim beğendiğim birşeyşi de sen beğenemek zorunda değilsin. Sen psikoloji bozacak sonraldan hoşalnıyor olabilirsin, ben hoşlanmıyorum. Bunun zevksizlikle bir alakası yok.

Zevkler ve renkler tartışılır, o laf külliyen yalan. Zira ister itiraz edin, ister etmeyin, belli bir seviyeye kadar görecelilikten uzaktır zevkler, "zevksizlik" denen kavram da burada ortaya çıkar zaten :) Aksini söyleyen, tartışılmaz görecelidir diyen bana Kibariye'nin annesini Adriana Lima'dan güzel bulan bir erkek getirsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Zevkler ve renkler tartışılır, o laf külliyen yalan. Zira ister itiraz edin, ister etmeyin, belli bir seviyeye kadar görecelilikten uzaktır zevkler, "zevksizlik" denen kavram da burada ortaya çıkar zaten :) Aksini söyleyen, tartışılmaz görecelidir diyen bana Kibariye'nin annesini Adriana Lima'dan güzel bulan bir erkek getirsin :)

Haklısın Rewendor bu yazıyı Tezime eklicem telif melif isteme sonra ha...
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten the mist dendiği zaman her 10 kişiden 9 nun aklına final sahnesi gelir.Biz milletçe alışmış olduğumuzdan mutlu sonlara o yüzden yadırgadık biraz.İmdb de bile puanının 7.4 olması tamamiyle final sahnesi yüzündendir.Yoksa filmdeki yaratıklar bile çok amatörce geldi bana.Mutant geçirmiş hayvanlar işte.Hani birçok katil isimli köper,yılan,örümcek,ahtapot filmlerindeki hayvanlar gibiydiler.Sonu filmi başarılı kategorisine soktu bence...
Sosyal ağlarda paylaş

@Soulsinful

Senin için anormal olan şey başkası için son derece normal olabilir.

Rewendor said:
"çirkin kız takıntım var, bu yüzden adriana limayı tercih etmiyorum" diyosun, buradan da adriana limayı daha güzel bulduğun (ve bu yüzden tercih etmediğin) anlamı çıkıyo :)

Next?

Sonuç olarak bu tamamen adamın zevkiyle ilgili birşey. Adriana Lima nekada bomba bir hatun olsa da adamın zevkine çirkin hatunlardan yana. Bunu nekadar tartışırsan tartış değiştiremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
@Soulsinful

Senin için anormal olan şey başkası için son derece normal olabilir.

Rewendor said:
"çirkin kız takıntım var, bu yüzden adriana limayı tercih etmiyorum" diyosun, buradan da adriana limayı daha güzel bulduğun (ve bu yüzden tercih etmediğin) anlamı çıkıyo :)

Next?

Sonuç olarak bu tamamen adamın zevkiyle ilgili birşey. Adriana Lima nekada bomba bir hatun olsa da adamın zevkine çirkin hatunlardan yana. Bunu nekadar tartışırsan tartış değiştiremezsin.

Ben adamın zevkini tartışmıyorum "güzellik kavramı"nı tartışıyorum. Adam zevkinin farklı yönde olduğunu iddia etse de Adriana Lima'nın daha güzel olduğunu bildirmiş, güzellik kavramının göreceleliğine aykırı işte. Kim K.Annesini A.Lima'ya tercih eder demedim kim daha güzel bulur dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...