Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTK: Galatasaray - Fenerbahçe (27.02.2008 - 20:00)

toggie

Öne çıkan mesajlar

kalliye hiçbirşey olmaz arkadaşlar. bu kadroyu ona kurdurdular ve ona en az 2 sene şans verirler.

doğrudur kalli'nin sapansaçma kadro tercihleri olabilir. fakat ben hala kallinin başarılı olabileceğine inanıyorum. şahane bir kadromuz olmasa bile takımın ilk senesinden ligde 2 yenilgisi var. şahane kadrosu bulunan bilmemkaç senelik fb kadrosu bizden 1 puan bile olsa geride.

bu yüzden biraz hoşgörü gösterin arkadaşlar. sene sonunda şampiyonluk gitmiş olursa kalli hakkında istediğinizi diyin. fakat bir kasımpaşanın şansa frikikten attığı bir gol sonrası adam asmayın allahaşkına ya. ümit karanın topu direkten dönmez de gol olsaydı kimse burada bu kadar sinirlenmeyecekti.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah yok öyle bişey, kalli'ye kurdurdular 2 sene dursun basında, oldu be. sen gel takımla maytap gec, bouzid'i emre'yi önlibero oynat, sonra 2 sene basında kal, sabri için kendisinden kulup bulmasını iste, sonra affet. avrupa maçında kadroya al, basit lig maçında alma. ne lan bu, cm mi oynuyor adam anlamadım valla.

bu sene takım cok iyi gidiyor ligde nazar degmesin. ama hepsi pırıl pırıl genclerimizin eseri, kalli'nin değil. valla kusura bakmasın kalli efendi, burası babasının ahırı değil. teknik direktörü oldu diye her halta karısamaz.

artık bu saatten sonra sezon sonuna kadar gitmez evet. ama sezon sonu mutlaka gitmesi lazım. basımıza bunu getiren adam adnan polat, o da aday oldugunu acıklamıs. secilirse ne yapar bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eric gerets'i cok seviyodum ben. adamın öyle hakkını yediler ki. inamotolarla şampiyonluga oynadık gerets döneminde. bi de şimdiki kadroya bak. lincoln gelmiş adam kalli yüzünden futbolu bırakacak. sabri desen en cok ihtiyacımız olan donemde morali bombok.

bu kadronun basında eric gerets olmalıydı. aglaya aglaya, bizi de aglata aglata gitti adam resmen. bu kalli nasıl gider acaba, tekme tokat?
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ilk seneden kadronun oturması ve her maçta inanılmaz performans beklenmesi gerçekten çok komik. yeniden kurulan bir takımın başındaki teknik direktörü ilk seneden göndermek ayrı bir komik. fenerbahçenin uzun bir süre başarısız olmasının sebebi de buydu. bu yüzden teknik direktörlere verilen süre genelde 2 senedir. ilk seneden gitmesini sağlamak anca çok kötü bir performans sonrası olur.

evet eric gerets bana göre de kalmalıydı. fakat bu takıma gelen çoğu oyuncuyu da kalli getirdi, forma soktu. bugün mehmet topalın takımda parlamasının, serkan, barışın, volkanın, lincolnün gelmesinin nedenidir kalli.
Sosyal ağlarda paylaş

lol yahu. takımın oyununa laf eden yok ki. kalli'nin teknik direktörlük anlayısından bahsediyorum ben. ama hata etmişim pardon, bu adama teknik direktör bile demek haksızlık.

oyuncuları teknik direktör getirmez, yönetim getirir. gerets'in istedigi kac oyuncu alındı? kalli'nin bir dedigi iki edilmedi. volkan, barış, serkan, lincoln. bunlar takımın basında feldkamp var diye mi geldi sanıyosun? feldkamp en son teknik direktorluk yaptıgında cocuktu hepsi.

her hafta acaba bu sefer kimi kadro dışı bırakacak korkusuyla beklemekten sıkıldım artık. kafasına göre iş yapıyor. cocuk oyuncagı değil ki bu, her hata yapanı gondericeksen takımda kimse kalmaz. aksine senin o oyuncuyu kazanman, yanlıslarını düzeltmen, kısacası egitmen gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

evet eric gerets bana göre de kalmalıydı. fakat bu takıma gelen çoğu oyuncuyu da kalli getirdi, forma soktu. bugün mehmet topalın takımda parlamasının, serkan, barışın, volkanın, lincolnün gelmesinin nedenidir kalli.
şaka yapıyorsun ya da dalga geçiyorsun herhalde mehmet topla vs forma soktu?abi nonda,song' yedek bırakıp hasan şaş'tan sağ bek mehmet topal'ın en iyi oynadığı dönemde 2-1'lik fb maçında daha hızlı diye sabri'yi ön liberoya koyan barusso'yu sağ bek emre güngör'ü ön libero oynatan hoca mı yaptı yukarıda sölediğin şeyleri?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Edu kötü topçu değil ki aksine iyi adam Lugano ile beraber iyi oturdular o bölgede tamam her zaman saatli bomba ama bana tük takımında oynayıp da öle olmayan Song harici bir adam sölesene.

Edu'ya laf ediyorsunuz ama L.Fabiano ve Kanoute'ye top göstermedi Lugano ve Edu yapmayın abi.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi sakin. saldırmadan.

mehmet topalı evet eric gerets getirdi. ama onun döneminde çıkış niye yapamadı? ki onun oynadığı yerde inomoto gibi gereksiz bir adam oynuyordu. form tuttuğu zaman bile dökülüyordu mehmet topal. demek ki bugünkü sivrilişinde kallinin payı var.

toggie said:

oyuncuları teknik direktör getirmez, yönetim getirir. gerets'in istedigi kac oyuncu alındı? kalli'nin bir dedigi iki edilmedi. volkan, barış, serkan, lincoln. bunlar takımın basında feldkamp var diye mi geldi sanıyosun? feldkamp en son teknik direktorluk yaptıgında cocuktu hepsi.

madem yönetim getiriyor zamanında niye getirilmedi bu yetenekler? bunlar yerine inomoto ot bok gibi gereksiz adamlar alındı?

oyuncuların parasını yönetim verir. oyuncuları teknik heyet getirtir. yani teknik heyet bir oyuncuyu ister. yönetim getirebilirse getirir. eğer oyuncuları yönetim getirirse bugün beşiktaşın hali ortaya çıkar.

kalli her ne kadar uzun süredir teknik direktörlük yapmıyor olsa da belirli bir otoritesi vardı almanyada. hala futbolun içindeydi. kalli olmasaydı lincoln hayatını avrupada devam ettirirdi. galatasarayı seçmesinin ikinci nedeni kalli'ydi (ilk nedeni tabi ki para).

kalli değilmiydi barış ve serkanı izleyip yönetimden bunlar alınsın diyen?

bir oyuncu takıma gelmeden önce ne kadar uyum sağlayacağına bakar. ona göre kadroyu, teknik heyeti inceler. kararını buna göre verir. Türkiye'ye yıldız gelmemesinin en önemli nedenlerinden biri de budur.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ahah yok öyle bişey, kalli'ye kurdurdular 2 sene dursun basında, oldu be. sen gel takımla maytap gec, bouzid'i emre'yi önlibero oynat, sonra 2 sene basında kal, sabri için kendisinden kulup bulmasını iste, sonra affet. avrupa maçında kadroya al, basit lig maçında alma. ne lan bu, cm mi oynuyor adam anlamadım valla.

bu sene takım cok iyi gidiyor ligde nazar degmesin. ama hepsi pırıl pırıl genclerimizin eseri, kalli'nin değil. valla kusura bakmasın kalli efendi, burası babasının ahırı değil. teknik direktörü oldu diye her halta karısamaz.

artık bu saatten sonra sezon sonuna kadar gitmez evet. ama sezon sonu mutlaka gitmesi lazım. basımıza bunu getiren adam adnan polat, o da aday oldugunu acıklamıs. secilirse ne yapar bilmiyorum.

Kalli kadro seçimlerinde hatalar yapıyor. Senin de dediğin gibi bunları Denizlispor ve Kasımpaşa maçlarında çok belirgindi. Ama Denizlispor maçında Galatasaray iyi bir oyun ortaya koyup, kazanınca kimse sesini çıkarmadı. O gün Kalli çok fazla maç var, oyuncuları dinlendereceğim arada demişti. Kasımpaşa maçında aynısını yaptı ama sonuç kötü olunca Kalli'ye yüklenildi. Şu bir gerçekki bizim ülkemizde sonuç iyiyse herşey güllük gülistanlık, sonuç kötüyse vur yerden yere.

Oysaki Bouzid, Hasan Şaş seçimleri Barusso ve Emre'nin yanlış mevkiilerde oynatılmasından çok daha büyük bir yanlıştı. Hem de bu hatasından 30.dakikada döndü, Kalli.

Sabri olayını da ben Uğur'un sakatlığına bağlıyorum. Ayrıca şu 2 maçta sağbekte Sabri, Barış, Barusso ve Emre'yi denedi. Yani olay Avrupa maçında oynatıp, lig maçında oynatmamak değil. Oradaki en iyi oyuncuyu bulmaya çalışıyor. Bunun için de oynatması lazım, onları orada.

Yani bu Serkan ve Barış'ı Kalli getirmedi mi ? Onları bu 11 e monte edip, takımın vazgeçilmezleri haline getirmedi mi ? Mehmet Topal Kalli geldikten sonra çok iyi bir form tutmadı mı ? Uğur Kalli geldikten sonra şans bulup, çok iyi bir form tutmadı mı ? Bu takımdaki forma mücadelesini Kalli sağlamadı mı ? Bu toplama takımı ilk yılda son 10 maça Kalli lider sokmadı mı ?

Kalli'nin sözleşmesi 1+2 yıllık. 1 yıl T.D olarak kalacak, 2 yıl sportif direktör olarak.

toggie said:
eric gerets'i cok seviyodum ben. adamın öyle hakkını yediler ki. inamotolarla şampiyonluga oynadık gerets döneminde. bi de şimdiki kadroya bak. lincoln gelmiş adam kalli yüzünden futbolu bırakacak. sabri desen en cok ihtiyacımız olan donemde morali bombok.

bu kadronun basında eric gerets olmalıydı. aglaya aglaya, bizi de aglata aglata gitti adam resmen. bu kalli nasıl gider acaba, tekme tokat?

Eric Gerets gerçekten iyi bir teknik adamdı, sempatimde vardı kendisine. Evet, hakkı da yendi. Geçen sene başarısız olması için Adnanlar resmen çırpındılar. Saçma sapan transferler, sorunlar vs.

Ama şunu da unutmamak gerekir ki bu takımın başına Mourinho bile gelse öyle Uefa'da ilk 8 e falan sokamaz. Bu Mouringo'yu küçümsememden değil, yada Kalli Mourinho ayarında iyi dememden değil. Yeni kurulan bir kadro olduğu için daha takım yavaş yavaş oturduğu için...

Kalli bu takımı şampiyon bile yapamasa bir sürü oyuncu kazandırdı. Hem de bunların yanında sezon sonu hedeflerden de kopmadı.

toggie said:
lol yahu. takımın oyununa laf eden yok ki. kalli'nin teknik direktörlük anlayısından bahsediyorum ben. ama hata etmişim pardon, bu adama teknik direktör bile demek haksızlık.

her hafta acaba bu sefer kimi kadro dışı bırakacak korkusuyla beklemekten sıkıldım artık. kafasına göre iş yapıyor. cocuk oyuncagı değil ki bu, her hata yapanı gondericeksen takımda kimse kalmaz. aksine senin o oyuncuyu kazanman, yanlıslarını düzeltmen, kısacası egitmen gerekir.

Barış ve Serkan'ı Kalli kendi bulup aldı.

toggie said:
ha bu arada unutmuşum.
mehmet topal'ı canakkale dardanel'den getiren gerets. mehmet topal'ın bugunku durumunun kahramanı ise linderoth.

Adamı Gerets getirdi ama ne kadar oynadı, ne oynadı ? Geçen seneki Mehmet Topal ile bu sezonki Mehmet Topal arasında da dağlar kadar fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

ya mehmet topal'ı kalli mi biledi yani? adam 11 e giremiyodu linderoth sakatlanmasa. sans eseri kendine yer buldu ve calısarak basardı. barış ve serkan güzel transferler lafım yok onlara. ama boyle genc oyuncuları gerets varken de takıma kattık zaten. o zaman kotu oynamaları sebep değil. fb macında ugur ve ferhat 11 de basladı fark yedik. herkes o zaman ustune gitmedi mi gerets'in ne işi var bu genclerin kadroda diye?

kadroyu dinlendirmesi dogru karar da, hasan sas'tan sag bek, barusso'dan 30dk sag bek, 10dk orta saha, geri kalan 50 dakka yine sag bek, emre, bouzid, sabri'den önlibero yapması da mı dogru karar. sag kanadımız yokken sabri neden oturur o zaman kenarda be adam? sen bunu oynatmayacaksın neden affettin?

fıkra gibi kadro yonetimi var kalli'nin. rıdvan'ın dediği dogru valla, bu adamın yaptıgı teknik direktörlüğü sokaktaki her insan yapabilir. ekstra bi katkısı kesinlikle yok. tek olayını seviyorum, hangi maç olursa olsun hep ofansı düşünen bir futbol anlayısı var. takım iyi oynadıgı her gün 5-6 atabilecek kadar bol pozisyona giriyor. avrupanın vasat takımlarından bile rahatca fark yiyebiliyoruz gerci bu taktikle.

mesela carsamba gunu lincoln'ü oynatırsa yazıklar olsun. barıs ve serkan'ın hakkını yememeli. ayakta duramayan, fizik acıdan bitik durumda olan lincoln, fb macında bi halt yiyemez bu hali ile. ama oyunun her iki yönüne de calısan ve yorulmayan serkan ve barıs cok daha faydalı olabilir. sag beke de cekersin sabriyi. gercek mevkisinde oynar adam. o da uzun zamandır oynamıyor ama napacaksın baska caren var mı? barusso'dan sag bek olmaz kardesim, adam orta saha oyuncusu. bouzid'den sag bek olmaz, emre'den olmaz. belki song'u alırsın ama o da ortada lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ya mehmet topal'ı kalli mi biledi yani? adam 11 e giremiyodu linderoth sakatlanmasa. sans eseri kendine yer buldu ve calısarak basardı. barış ve serkan güzel transferler lafım yok onlara. ama boyle genc oyuncuları gerets varken de takıma kattık zaten. o zaman kotu oynamaları sebep değil. fb macında ugur ve ferhat 11 de basladı fark yedik. herkes o zaman ustune gitmedi mi gerets'in ne işi var bu genclerin kadroda diye?

kadroyu dinlendirmesi dogru karar da, hasan sas'tan sag bek, barusso'dan 30dk sag bek, 10dk orta saha, geri kalan 50 dakka yine sag bek, emre, bouzid, sabri'den önlibero yapması da mı dogru karar. sag kanadımız yokken sabri neden oturur o zaman kenarda be adam? sen bunu oynatmayacaksın neden affettin?

fıkra gibi kadro yonetimi var kalli'nin. rıdvan'ın dediği dogru valla, bu adamın yaptıgı teknik direktörlüğü sokaktaki her insan yapabilir. ekstra bi katkısı kesinlikle yok. tek olayını seviyorum, hangi maç olursa olsun hep ofansı düşünen bir futbol anlayısı var. takım iyi oynadıgı her gün 5-6 atabilecek kadar bol pozisyona giriyor. avrupanın vasat takımlarından bile rahatca fark yiyebiliyoruz gerci bu taktikle.

mesela carsamba gunu lincoln'ü oynatırsa yazıklar olsun. barıs ve serkan'ın hakkını yememeli. ayakta duramayan, fizik acıdan bitik durumda olan lincoln, fb macında bi halt yiyemez bu hali ile. ama oyunun her iki yönüne de calısan ve yorulmayan serkan ve barıs cok daha faydalı olabilir. sag beke de cekersin sabriyi. gercek mevkisinde oynar adam. o da uzun zamandır oynamıyor ama napacaksın baska caren var mı? barusso'dan sag bek olmaz kardesim, adam orta saha oyuncusu. bouzid'den sag bek olmaz, emre'den olmaz. belki song'u alırsın ama o da ortada lazım.

Inamoto gibi bir adam varken Memhet Topal kendine yer bulamadı. Oynadığı maçlarda da vasat oynadı. Linderoth falan diyorsun ama Linderoth gayet iyi oynarken onu kesip Topal'ı koyacak hali yoktu. Şansını buldu, Kalli'den birşeyler öğrendi, kendi çalıştı ve formayı aldı.

Kusura kalma ama sen o sene oynatmadığın adamları gidip şampiyonluk maçında 11 e koyarsan suçlanırsın. Kalli'de böyle kritik hatalar yaptı ama Denizlispor ve Kasımpaşa maçlarında yaptı. Dinlendirmek amaçlı kadroyu yedekleri farklı farklı mevkiilerde görmek istedi vs.

Emre'yi oynatırım, Song'u oynatırım, Barusso'yu oynatırım ama Sabri'yi oynatmam. Adam ne yaptı oynadığı maçlarda ya ? Hele bir Helsingborg vardı, evlere şenlik. Oyundan çıkınca yaptığı terbiyesizlikler.. Herhalde kadro dışı bırakacak, dingonun ahrı mı, büyük kulüp de oynamanın ağırlığını kaldıramıyor bu adam. Affetmesinin nedeni de takımın onu sevmesi. Yani 11 de falan çok çok zor şans bulur.
Sosyal ağlarda paylaş

he pardon sabri bişey yapmadı barusso idi bizi gruptan cıkaran, emreydi önliberoda top geçirmeyen. maçlarda değil antrenmanlarda denersin oyuncuyu. herkesin de belirli mevkileri var, hazırlık macı mı yapıyo galatasaray? rakibinin puan kaybettiği haftada alacagın 3 puanın oneminin farkında mı değil bu adam?

takım seviyodu diye affetmek ne demek ya? önce kulup bulmasını iste sonra avrupa macında oynat. song'u barusso'yu oynatsaydı madem leverkusen macında, neden sabri oynadı? adam edepsiz olabilir, durduk yere sinirlenmedi herelde o da. git konus neymiş derdi hallet. o bana el kol yaptı, su karısını kızını floryaya getirdi, asarım keserim ayakları. sabri olayında nah cektiler ögrendi gönderemeyecegini. insallah bi daha yasatmaz boyle sacma seyler kulube.

kasımpasa macı resmen antrenman macı havasında oynandı. 30 dk sag bek oyna, yok olmadı sen gel ortasaya, otekisi gecsin sag beke. yok oyle de olmadı sen sag beke geri don, ortaya baskası gecsin...muheauhae aklıma gelince sinirden gülüyorum valla, saka gibi.

neyse kalli'yi bizi şampiyon yapıp evine gonderdikten sonra konusuruz bunları, mac baslıgı baltalanmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.guzelresimler.net/data/media/25/turkiye_kupasi_galatasaray.JPG

1983
Fenerbahce Türkiye kupasını aldi
5 liralik banknotlar tedavülden kaldirildi.
Sosyal Demokrat Parti Erdal Inönü tarafindan kuruldu

1984
TRT yayinlarinin yarisi renkli olarak yapilmaya başlandi.
IMF ile görüşmeler başladi.
Los Angeles Olimpiyatlari gerçekleştirildi.
Fenerbahçe Türkiye kupasını alamadı

1985
Amiga bilgisayari piyasaya sürüldü
Dire Stairs Brother in Arms şarkisini piyasaya sundu
KDV yürürlüğe girdi
Fenerbahçe Türkiye kupasını alamadı.

1986
Türkiyede ilk Mc Donalds açildi
Olof Palme öldürüldü
Çernobil felaketi gerçekleşti

1987
Başbakan Özal, ABD'nin Houston kentinde başarili bir By-Pass ameliyati oldu.
Araliksiz yağan kar Istanbul'da hayati felce uğratti. Kalinliği 1 metreyi bulan kar yüzünden okullar 3 gün, resmi daireler 2 gün tatil edildi. şehirde ekmek sikintisi baş gösterdi.
Uluslararasi Halter Federasyonu, Türkiye'ye iltica eden Naim Süleymanoğlu'na iltica tarihinden itibaren 1 yil Uluslararasi müsabakalardan men cezasi verdi.

1988
Marco Van Basten'in muhteşem golüyle Sovyetleri yenen Hollanda Avrupa şampiyonu oldu
Fatih Sultan Mehmet köprüsü açildi
Galatasaray Neuchatel Xamax'i perişan etti
Ameliyatla kadin olan şarkici Bülent Ersoy'un sahne yasaği kaldirildi.
Seul Olimpiyatlari yapildi ama Fenerbahçe yine Türkiye kupasını alamadı.

1989
Turgut Özal Cumhurbaşkani oldu
Iranin lideri Ayetullah Humeyni öldü
Berlin Duvarini yiktilar
Ama Fenerbahçe kendi talihsizliğini kiramadi

1990
Irak Kuveyte saldirdi.işgal etti
Çetin Emeç öldürüldü
1000 liralşk madeni paralar piyasaya sürüldü
Fenerin son kupayı aldiği yil doğanlar ilkokula başladi
Feneri de finale çikamadan süpürdüler Türkiye kupasi bu sene de yok

1991
Koalisyonlarin kurulduğu yil
Terminator 2 filmi sinemalarda
Istanbul metrosunun inşaatina başlandi
Sovyetler Birliği çöktü
Fenerbahçe Türkiye kupasını yine alamadı

1992
Witney Houston ablamiz I will always love you diyor
Türkiyenin ilk aids hastasi murtaza engin ölüyor
Fenerbahçe inadindan vazgeçmiyor:

1993
Turgut Özal ve Adnan Kahveci hayatlarini kaybediyorlar
World Wide Web hayata gözlerini açiyor
326 dx bilgisayarlar deli gibi satiyor
Fenerbahçe yine şaşirtmiyor ve Türkiye kupasını yine alamiyor.

1994
Engin Civan verdiği ifadesinde, emlakbank eski genel müdürü Bülent Şemiler'i suçlayarak, çeşitli yolsuzluk olaylarini ihbar etti. Kurt Cobain ve Ayrton Senna öldü Fenerbahçe Türkiye kupasını alamadı

1995
Windows 95 piyasaya çikti
ünlü yazar Aziz Nesin, Izmir Foça'da geçirdiği kalp krizi sonucu öldü. ABD merkezi haber alma örgütü'nün (cia) son raporunda Türkiye ekonomisi ile ilgili kara bir tablo çizilirken, Istanbul bir uyuşturucu merkezi olarak tanimlandi. Ama raporda Fenerbahçe'nin kupasizliği konusunda bir bilgi bulunmamaktaydi. Oysa ki bu sene de Fenerbahçe Türkiye kupasını alamadı

1996
Trabzon'dan Rusya'nin soçi limanş'na sefer yapan Avrasya feribotu, 180 yolcu ve 45 mürettebati, Muhammet Emin Tokcan liderliğindeki çeçen eylemcilerce kaçirildi. Aczmendi tarkikatinin lideri Müslüm Gündüz, Fadime Şahin isimli bir kadin ile birlikteyken yakalandi ve tutuklanarak metris cezaevi'ne konuldu. Ingiltere'de Euro 96 şampiyonasi düzenlendi

1997
Hotmail hesaplari alinmaya başlandi
Mirc ve Icq çiğir açiyor
Dinle şarkisi ile Eurovision'da Şebnem Paker büyük başari kazandi
Ama doğru tahmin ettiniz: Fenerbahçe Türkiye kupasını alamadı

1998
Son zamanlarda adi sikça duyulan, yer alti dünyasinin en taninmiş ismi Alaattin Çakici, Türk, Fransiz ve Alman polislerinin işbirliğiyle, kuryesinin takibi sonucunda Fransa'nin Nice kentinde yakalandi.
Rusya'da patlak veren ekonomik kriz, dünya finans çevrelerinde büyük panik yaratti. Rusya, morotoryum ilan etti.
Kibris Rum Yönetimi, Türkiye'nin büyük tepkisine neden olan ve adaya getirilmesini engelliyeceğini belirttiği S-300 füzelerinin, adaya getirilmemesini kararlaştirdi.
Fenerin son kupayı aldiği yil doğanlar liseye başladi ve Fenerbahçe yineTürkiye kupasi alamadı

1999
Matrix American Beauty ve Fight Club filmleri kapali gişe oynadi
Abdullah Öcalan yakalanip Türkiyeye getirildi
Bakalim.....Evet:Fenerbahçe Türkiye kupasını yine alamamiş (bkz: Pendikspor)

2000
Yeni bir bin yil ile milenyum çağina girildi
Bilgisayarlarin takvimlerinde Y2K uyarlamalari yapildi.
Galatasaray Türkiye kupasını yetersiz bulup UEFA kupasını peşinden Süper Kupayı aldi.
Fenerbahçe ise yine bir şey alamadı.

2001
Amerikada ikiz kulelere terörist saldirilar yapildi.
Türkiye'de mali kriz yaşandi
Fenerbahçe son kez kupayı aldiği zaman doğan kişiler liseden mezun oldu üniversiteyi kazandi kimileri... Fenerbahçede ise her şey yine eskisi gibiydi: Fenerbahçe Türkiye kupasını yine alamamiş

2002
Uzakdoğuda yapilan dünya kupasinda Türkiye, dünya üçüncüsü oldu
Michael Schumacher Formula 1 de başarilarina yenilerini ekliyordu
ama Fenerbahçe Türkiye kupasını yine de alamiyordu

2003
Japonlarin Türk yili olarak ilan ettiği yildir
Ve Fenerbahçe'nin finale bile çikamadiği bir yildir ayni zamanda

2004
Marsa araç gönderildi.
Fenerbahçenin kupayı son kez aldiği yil doğan kizlarin evlenmeye başladiklari yildir.
Fenerbahçe Türkiye kupasını inatla almiyor

2005
6 tane sifir atilarak Yeni Türk Lirasina geçildi
Fenerin son kupayı aldiği yil doğan insanlar üniversiteden mezun oldular kizlar teker teker doğuruyor erkekler askere gittiler.onlar artik yetişkin
Galatasaray da Fenerbahçeye Kupa finalinde : GALATASARAY "ne işin var bakiyim burada" dedi beş golle.

edit : typo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...