Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İllidan down by İSTANBUL

knox

Öne çıkan mesajlar

Druqie said:
Penthesilea said:
Arkadaslar dikkatli bakarsiniz resmin photoshop'la editlendigini anlayabilirsiniz.

`Ryuuzaqi` armoryden inceleyebilirsiniz arkadaslar.
Yahu saka yaptigim bariz, su yukardaki arkadasina allah akil fikir ihsan eylesin.

50. defa gratz yazmaktansa oyle bir espri daha hos olur diye dusundum de iste unuttum tabi hirs skilli caplemis insanlarla muhattap oldugumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
Bütün *türk* guildleri burda geliyor reklamlarını yapıyorlar, sonra da burdakilere dalaşıyorlar :D

Di mi zaten burdaki herkes de karazhanda prince falan deniyor :)

Peki tam olarak neresi canını yaktı ? :)
Evine gelip bağırmıyor ki kimse , "hop dayıı bu kez de kaunsili kestik biz" diye. Okumazsın, batmaz np! :)
Kimsenin de kimseye dalaştığı yok, aslında tam tersi oluyor. Başarı yakalamış Türk guild'leri ile kuyruk acısı olanlar atlıyor önce, sonra da kankişşleri ééé

Not: Evet yine dayanamadım :) Başarısını gelip burada duyuran her Türk guildine illa ayar vermeye çalışan çıkmasa bu forumda olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:
Jay-Jay said:
Bütün *türk* guildleri burda geliyor reklamlarını yapıyorlar, sonra da burdakilere dalaşıyorlar :D

Di mi zaten burdaki herkes de karazhanda prince falan deniyor :)

Peki tam olarak neresi canını yaktı ? :)
Evine gelip bağırmıyor ki kimse , "hop dayıı bu kez de kaunsili kestik biz" diye. Okumazsın, batmaz np! :)
Kimsenin de kimseye dalaştığı yok, aslında tam tersi oluyor. Başarı yakalamış Türk guild'leri ile kuyruk acısı olanlar atlıyor önce, sonra da kankişşleri ééé

Not: Evet yine dayanamadım :) Başarısını gelip burada duyuran her Türk guildine illa ayar vermeye çalışan çıkmasa bu forumda olmuyor.

Go go dewam böyle ;)
Sosyal ağlarda paylaş

alpingo said:
Penthesilea sende ne dikkat varmış arkadaşım ???? Gerzekliği bırakta gidip bir bak progress sitelerindeki duruma ondan sonra kalkıp laf sokmaya çalış.. Saygı gösterin az bu lag ile elektrik kesintileri ile buraya kadar geldik. Bunca insanın emeğine küfür etmek bukadar kolay mı? Nasıl bir psikolojiniz var anlayamıyorum ya hasta senin gibi insanlar..

zomg.
Sosyal ağlarda paylaş

Her progress topic'inde eksiksiz yaw bunlar, bir kere de sektirmez mi insan :D Biri çıkar der ben o guild'i bir telefonla yıkarım, biri der bizden adam çalarak progress yaptınız, alt tarafı oyun yaw ne gerek şurda insanların beddua'larını almanıza anlamıyorum..

alpingo said:
Penthesilea sende ne dikkat varmış arkadaşım ???? Gerzekliği bırakta gidip bir bak progress sitelerindeki duruma ondan sonra kalkıp laf sokmaya çalış.. Saygı gösterin az bu lag ile elektrik kesintileri ile buraya kadar geldik. Bunca insanın emeğine küfür etmek bukadar kolay mı? Nasıl bir psikolojiniz var anlayamıyorum ya hasta senin gibi insanlar..

Şurda mesela, OMG!!!!1111WTF moduna giripte gerzek diyeceğine, topicteki mesajların akışına göre şaka olup olmadığını anlayabilirdin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...