Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaziantepspor-Beşiktaş JK

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Maç ın özeti aynen şu
Atamayana atarlar...

Bizim ilk devre 6 pozisyonumuz var 3 ü bariz gol şansı
adamlar bi geldi gol attı
bi daha geldi direkten döndü yuh yani
defans tam uyudu bugün[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sözleriniz umutlandırıyor beni. Kadromuz zengin ama oyuna ısınmış oyuncumuz az. Beşiktaş bir takım daha çıkartır süperlig de iddalı olucak ama bu takımın maç eksiği var.

6 eksik olunca da bu eksiklik ortaya çıkmıştır tahminim... Bu 2. takıma her hafta maç yaptırmak lazım ;)[signature][hline]Silencer
Sosyal ağlarda paylaş

Valla söylicek bişi yok o cordobanın ben..........
daha sonra takım cok isteksizdi nedense anlayamadm,ayrıca çokta şansızdık atamayana atarlar hesabı...
adamlar en fazla 5 tane net gol pozisyonuna girmislerdir hepsini attılar ztn neyse futbol bu olur bunlar..
sampiyonuz işallah..[signature][hline]Your death will be avenged !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 28 January 2004 22:41 tarihinde demiş ki:
atıp tutma ya samsun maçındaki 5 kırmızı karttan (ahmeti hatrınız için hariç tutabiliriz) hangisi haksızdı sölermisin?! imalı imalı konuşma ya zora düştümü hemen hakemleri satın aldınız oluyo hayret bişeysin ya geçen sene hakemler sizi kollarken çok mutluydunuz?

Güzel kardeşim
1. Sinirli tavırlara gerek yok. Fanatik bir kişiliğe bürünüp kavga mı edeceğiz?
2. Benim söylediğim sözü az önce Fenerbahçe'li bir arkadaşım söyledi. Gülümsememin sebebi de ciddi olmadığım için.
3. Bir hakem eğer art niyetliyse ve bunu belli etmek istemiyorsa yapacağı en büyük aptallık hatalı kırmızı kart vermektir. Hakemin taktir hakkın, anlık pozisyonlardaki tavırları bir takımı sinir harbine sokmaya yeterlidir.
4. Ahmet Yıldırım'ın kartı bence hatalı.
5. Bunu burada tartışmayalım lütfen. Zaten 4 gol yemişiz...[signature][hline]Silencer

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 28 January 2004 23:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şu takımdan
serdar
sinan
okan
tümer
tayfur
ibrahim gitsede şöyle sinir krizi geçirmeden bir maç seyretsem[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Niye devamlı fenerliler mesaj atıyor sanki fenerin maçı lol.. çöküş yaşıyor sanırım bjk..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

buna halk arasında elalemin cinsel uzvuyla gerdeğe girmek deniyor[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Atamayana atarlar diye birşey yok.

Beşiktaş rezildi.
Ronaldo Emre Aşık çok adam kaçırdılar.
Beşiktaş hala sezon başından beri yan toplardan gol yiyor düzeltemedi kendini.
İllie boş adam düzelmez o.
Cordoba show vardı rezildi 2 golde hatası vardı.

Jonshon harikaydı sergen i süper kapadı sergen hareket edemedi.
Sergen hareket edemeyince kartal dağıldı böylede antep show yaptı.
Helal olsun süper oynadı Antep.
İnşllah kupa Anadolu ya gider.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...