Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BL Invadoria Progress ve oyuncu alımı

fyra

Öne çıkan mesajlar

hozceri said:
tebrikler basarılarınızın devamı dilegi ile
(biz sizinle aynı sorunu yasayan gm i bir ara 2-3 ay oyuna girmemiş bu yuzden belli oyuncu toplugunun ayrıldıgı onun ardından kalanlarla devam etmenin mümkün olmamasından dolayı guildi disban olmus bir troy lu olarak basarılarınız dilerim )

Dogru bir ornek olmadi kanimca, uzun uzadiya konusuruz OM den:))
Sosyal ağlarda paylaş

Invadoria gaming community olmasını bile sagliyan Invadoria guildi wowda basladi bildigim kadariyla sonra bi community oldu bu guildin ilk ismi bu degildi bile sonra kuruldu.Suan guildde aktif en eski uyeyim ve ben baska bir isim altında oynamak isteseydim ztn coktan baska guilde gecerdim niye yapmadım cunku Invadoria ismine inandıgım ve guvendigim icin.Guildde son kişi kalsamda gene bu guilddeyim ve isminin degismesine tamamen karsıyım!Bunca senelik emeklerimize harcadıgımız zamana yazık olur bi cırpıda cope atılmıs olur.Eger isim degisirse o ruhu kaybedicemize inanıyorum.

Lutfen artık su sacma tartısmalara gereksiz inatlaşmalara , sataşmalara bi son verelim.Son verelimki oncedende oldugu gibi herkes Invadoria'yı basarılarıyla ve efendiligiyle tanısın,bilsin,imrensin.Farkında olmadan ztn communityede , guildede zarar veriosunuz zaten olan olmus ayrılmıs 2 tarafta daha kurcalamaya gerek yok diye dusunuyorum.

Saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni invadoria forumlarından alıntıdır. Yaratıcılıkta son nokta.(Eski forumlardan alıntı yaptıkları forum acıklamalarına degisiklik önerileri baslıgı)

Enurale:

Arkadaşlar böyle bir topic açıyorum ama lütfen amacı dışına çıkarmayın lütfen geyiğe çok açık konu çünkü.

Forum açıklamaları değişecek, buradan hangi foruma hangi açıklamayı önerdiğinizi yazın birlikte düzenleyelim sitemizi

Mesela priest için benedictionu olamayan kaldımı sözü jurassic çağa ait rakanichunun dediği gibi, düzeltelim. Ama çok uzun olmasın açıklamalar, bakalım neler çıkacak.

ÖNEMLİ: Her Class forumu için önerileri MAIN CHARI o classa mensup olanlar yapsınlar lütfen.

Format:

FORUM ADI: ..........................................................
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI:.........................................................

Xaurinas:

FORUM ADI: Druid
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI: Casterlara moonkin, Meleelere feral... seç beğen al.

Krazek:

FORUM ADI : Rogue
ONERILEN : Nerde,ne zaman,ne yapacagı belli olmaz

Negall:

FORUM: Shaman
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI: Storm Earth and Fire. Heed my call!!!

Ancey:

FORUM: Warlock
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI: Forever Destruction

Ninja:

Forum: Rogue
Öneri: Ninja Squad

Jaern:

FORUM :mage
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI:20 portal 41 su talent ftw!

Ninja:

Forum: Rogues
Öneri: Salva ile agro alırım

Samaella:

FORUM ADI: Priest
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI:İmba Heal Ve Mana pillerinin özel mekanı

Vilath:

FORUM ADI: Priest
ÖNERİLEN FORUM AÇIKLAMASI: Priest isen gir değilsen de gir ama kurcalama priler tehlikelidir

Hbb:

Warlock
Blizziin Çocuğu...

Waqoxen:

Mage
Burn all around like hell

Hbb:

Mage
Beni yak kendini yak herseyi yak. Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.