Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BL Invadoria Progress ve oyuncu alımı

fyra

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş ben jenerasyonlardan bahsetmişim dimi. Demek ki Invadoria ismi altında oynamayı hakeden bir sürü insandan bahsediyoruz. Bugün burada ayrılmakdan önce Invadoria GC'nin, öncelikle bu guildi adam eden arkadaslara sahip çıkması, sonra da WoW'da bu ismi halen yaşatanlara sahip çımması gerekirdi.

Ben guildden ayrıldıktan sonra uzun bir aradan sonra isim değişikliğini hatta guildin dağıtılıp tekrar kurulmasını önerdigim zaman büyük tepkiler gösterilmişti. Hatta bunu önerdigimde Invadoria GC ile Invadoria Guildi ayrı topluluklar değildi.

Şimdi Invadoria guildinden ayrılanlar sizler oldugunuz için, veya şu anki yöneticileriyle kafaca uyuşmadıgınız için isim değişikligi isteme sırası size mi geldi sanıyorsunuz. Birşeyleri rica etmeden önce kendi davranışlarınıza bakın. Eğer Invadoria isminin herhangi bir topluluga aidiyetini bu kadar problem ediyorsak, daha ılımlı tavırlar sergileyin. Sadece ismen ve ailevi bir çerçevede faal olan bir Gaming Community olmasaydı Invadoria, daha büyük ve daha organize yapıya sahip bir topluluk olsaydı zaten guild ile ayrılmazlardı ve bu topluluk öyle veya böyle MARKA olan Invadoria ismini taşıdıgı icin Community'den yardım alırdı.

Sözün özü, eğer Invadoria ismi için kendi açınızdan görüpte tartışacaksanız ya da kavga edecekseniz, bırakın bu işleri. Invadoria Gaming toplulugu eger faal olsaydı Devo, 2.5 sene boyunca yönetiminde bulundugu guildde sadece ismen değil fiilen de yöneticilik yapardı. Şimdi bir oturup kendimize bakalım, bu guild için kurmaktan fazla neler yaptınız veya kurulduktan sonra girip onun için neler yaptınız.

Bu guildi kurmuş olan, yönetmiş olan kimseye bugüne kadar saygı gösterilmedi. Şu güne kadar bu guild 3 kere bölündü ve hepside bazı yöneticilerin kişisel hırs veya yaşantılarına verilen kayıplardı. Şimdi yine kendi keyfiniz istedi diye bu guild deki insanlardan Invadoria ismini bırakmalarını istemeyin, çünkü yukarıda yazdıgım nedenlerden dolayı bunu isteme hakkınız yok.

Hadi şimdi benimle kavga edin!
Sosyal ağlarda paylaş

İlhan tartışmaların boyutunu, içeriğini bilmeden yorum yapman, sadece tartışmayı başka boyutlara götürür. O yüzden, şu anki meseleye girmek dışında eski konularda, yaşadığın olaylar hakkında konuşmak istersen cebimi ve msnimi biliyorsun.

Kimsenin de seninle kavga etmek istediğini düşünmüyorum. Ha, sen istiyorsan o ayrı, birkaç kişiye hakaret edersin, söversin. Eminim birçok kişi sinek gibi üşüşecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Devrim, zaten askere gidip geldikten sonra senin ilgilenemedigin ve birçok ismini vermek istemedigim insanca çürütülmüş birbirini yemiş bir GC veya Guildden bahsediyoruz burada.

Lafım zaten ilgilenemedigin dönemde gelişen olaylardan bahsettigim için sana değil, lafımı üstüne alınması gereken arkadaslar kendilerini biliyorlar.

@Jony: Vildan'ın bu isim değişikliğine karşı oldugunu zannediyorum. Eger öyleyse guild lideri olarak da guild adına konusmus. Bu guildde yöneticilik yapmadan o ismin ne ifade ettigini anlamak zor olabiliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

DA2019 said:
İlhan tartışmaların boyutunu, içeriğini bilmeden yorum yapman, sadece tartışmayı başka boyutlara götürür. O yüzden, şu anki meseleye girmek dışında eski konularda, yaşadığın olaylar hakkında konuşmak istersen cebimi ve msnimi biliyorsun.

Kimsenin de seninle kavga etmek istediğini düşünmüyorum. Ha, sen istiyorsan o ayrı, birkaç kişiye hakaret edersin, söversin. Eminim birçok kişi sinek gibi üşüşecektir.

Yani yönetimde olmayan insanlar guildin yıpranmasına ve bölünmesine neden olan çoğu gereksiz ve kişisel kavgaları bilmediği için bu mahalle kavgasına çevirdiğiniz isim değiştrime olayına ve guilde sürekli zarar verme isteğinize birşey diyemiycek.

Biz üst düzey insanlar tartıştık guildi kapatıyoz diyeceksiniz yada biz gittik artık invadoria diğilsiniz ve olamassınız diceksiniz bizde izliycez.

Ben Tbc geldikten hemen sonra girdim guilde ve gruulda olsun karazhanda olsun TK da olsun bir çok first kill e katıldım. 2 seneden fazla süredir BL de oynuyorum ve guilde girmeden öncede bir çok arkadaşla tanışmışlığmz vardı ve invadoria yı tam içinden olmasada gözlemlemişliğim var.(bunu sende kim oluyosun 2 gün oynamış yorum yapıyosun diyceğiniz için açıklamak zorunda kalıyorum ki genede dersiniz)

Sonuçta bencil, kendini beğenmiş ve kişilik olarak bana kalırsa zayıf insanlar yüzünden invadoria ve benzeri bir çok güzel ortam ve guild malesef yıpratıldı. Umarım geride kalanlar guildi toparlar ve bu güzel ortam bozulmaz. Item hırsının ve kişisel çıkarların şuanda guild ortamını ve kalitesini bozmadığı belkide sayılı guildlerden invadoria.

Vildana da saygılarımı ileterek yaptığı zor işte başarılar diliyor ve takdir etmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Devrim kusura bakma ama, Vek'nilash dan transferimi Burning Legion'a geri yapan ben degildim. Muhtemelen yapan arkadasın bok yemesidir. Böyle bişey yapacak olsam öncelikle guildden yarar saglarda cıkardım ki benim hiçbir zaman böle davranıslarda bulunmadıgımı bilmeniz gerekir.

Ayrıca, bana ana avrad söven insanların arasına geri 1dk bile dönmeyecek kadar haysiyete sahip bir insanım.
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

Sonuçta bencil, kendini beğenmiş ve kişilik olarak bana kalırsa zayıf insanlar yüzünden...

Balonlu arkadaş Solidhammer. Hakaret etmeden önce kendini tanıtma nezaketinde bulunsan?

solidhammer said:
<= Edriel (Snaketr) ...

Tamam, şimdi oldu. Rahat rahat hakaret edebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:
Devrim kusura bakma ama, Vek'nilash dan transferimi Burning Legion'a geri yapan ben degildim. Muhtemelen yapan arkadasın bok yemesidir. Böyle bişey yapacak olsam öncelikle guildden yarar saglarda cıkardım ki benim hiçbir zaman böle davranıslarda bulunmadıgımı bilmeniz gerekir.

Yani senin karakterini başkası getirdi de benimle mi mesajlaştı? Anlamadım. MSNden de yazıştığım sen değil miydin?
Sosyal ağlarda paylaş

jonywayt said:
jonywayt said:
DA2019 said:

Vildan ve birkaç arkadaş hariç kaç kişi savunuyor isim aynı kalsın diye.

ilhancım bak devrım ne demiş. isim değişikliği comminity yöneticilerinden degil aktif olarak wow(invadoria) oynayanlarından geldi.

Snaketr cım son postları okumadan yorum yapma plx

Onların hepsini okudumda bukadar bu olayın üstüne düşülmesini anlamıyorum artık üstelemeyin yorum yazmayın ortalığı daha çok germeyin denildikçe tersi yapılıyor ne kalırsa kalsın bırakın. Bari gidenler gitmeden önce yaşanılan güzel anılar ve başarılarla hatırlansın çirkefliğe gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:
bir sonraki postta belirttim editleme yapmak istemediğim için sölenen söz 1 kez sölenir çünkü bu 1.
O lafları hakedenler hakediyor hakaret değiller kim üstüne alınırsa bu 2.
Balonlu yeni arkadaş olmamın nedeni 1.5 sene önce açtığım accountuma ulaşamamam bu 3.

Sayı saymayı biliyorsun, güzel, bu 1.

Ortaya yırtık dondan fırlar gibi, açıkca hedef gösterip hakaret ederek sonra da "üzerine alınan alınır." diyerek işin içinden sıyrılamazsın, bu 2.

Eski accountumu ben genel yönetici arkadaşlardan birine atarak geri aldım. Bunu yapabilecek kapasitede olduğunu düşünüyordum, bu 3.

/sarcastic mode off
Sosyal ağlarda paylaş

Devrim benim nasıl transfer oldugmu merak ediyorsan bilare konusuruz, burası yeri degil. Ama tekrardan söyliyeyim, transferimi benim olmadıgım bir vakit baska bir arkadasa yaptırdım, dolayısı ile de accounta sahipdi. Girip çıkmış olabilir haberim yok.

Şahsen 2. kez BL ye geldigimde Invadoria ile işgili tek ilişkim alt karakterimi guildden cıkartmıs olmamdır.

Dedigim gibi Devrim, burada insanların emeklerine saygı göstermeyen arakdasların hala aynı sekilde kendilerine kar saglarcasına olan hareketlerine UYUZ oldugum icin konusuyorum. Simdiye kadar bu guild için hayırsız veya hayırlı herkese karsı saygımı korudum ve hiçbiri hakkında dogrudan yorum yapmadım, ama daha öncede Invadoria forumlarında yazmıstım. Su bahsettigi kişiler kendilerini biliyorlar ve onları tekrardan dogru hareket etmeye cagırıyorum. Yani sözüm sana degil Devrim.

@Jony: Catas-Inva dagılımında dönen dalavere ve alaverelerin hepsini birincil agızdan duydugum sekilde biliyorum. Bana kimin özverili kimin yıkıcı kimin yönetici olmak için AÇ oldugundan bahsetmeyin arkadasım. Zaten sen guildde olmadıgın bir dönem hakkında baskasının söyledikleri dısında yorum yapamayacagın için bence bu konuyu boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

tek taraflı yazılan bısı yok Edriel. guild forumlarında klas lider ve officer kanallarında yapılan tartısmalar konusmalardan dolayı olaylar bu hale geldı.keske devamlı aktıf olabılseydın ve bazı olayları en azından forumlardan takıp edebılseydın.Bu sekıldekı tartısmalarda bılerek veya bılmeden yasanan olaylardan dolayı forum 1 kere kısıtlandı ve herkesın gorusu alındı. bu yasananlar ve wow gc ayrılması bu kapamadan (sular durulduktan) yaklasın 1 hafta sonra yasandı.gözünüzü sevem bilip bilmeden etrafa sıkıp durmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

yahu yazmıycam bişey diyorum lafı yanlış anladığın için beni yalancı durumuna çıakrdığn için yazmak zorunda kalıyorum. Sadece yanlış anlaşılmayı düzeltmek için açıklama yapıyorum:

Dedimki balonlu arkadaş demişsin yani bu siteden bahsediyorsun bende bunun üzerine buradaki 1.5 senelik accountuma ulaşamıyorum dedim adıda ironhammer* sitedeki değil

ikinciside tbc den hemen sonra guilde girdim bu doğru ama forumlara üye olamadım misafir accountuyla girdim hatta senle kaç defa konuştuk bilgisayardan bir türlü üyelik açamıyorum diye sende bana şifre verdin. Foruma kayıt olma zamanımla üyelik zmanım aynı değil.

Bütün yazdığın yazılar insanları kötüleme küçük düşürme yalancı çıkarma ve en önemlisi ART NİYET amacı taşıyan yazılar allah seni islah etsin diyorum başkada bişey demiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ilhancım haklısın dısarıdan duydugum kadarıyla bir yorum yaptım.
Ama yeri geldi sende cok iyi bir RL oldun bunu göz ardı edemem.

Edriel insanların konuları bılmeden kapanması ıcın durup dururken acc acıp ya allah hucumm diye saga sola satasılacak msglar atılmaz.zaman herseyı cozer merak etme yeterkı taraflar (daha cok kısıler artık bu duzeye kadar dustuk) bırbırlerını yemesın

kusurabakma ilhan uykum geldi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...