Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life 2 alpha!

NuKe

Öne çıkan mesajlar

dün aldım 3cd. Oldukça güzel. tabii ekran kartım gf2 olduğu için grafiklerden yararlanabildiğim soylenemez ama havoc motoru falan çok iyi. Alın ve deneyin![signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyre2k, 26 January 2004 13:27 tarihinde demiş ki:
Sen onlara paramı oduyorsun birde ?

sanane neye para ödediğimden sana mı sorcam?[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

half-life bile bir cd idi abii..

hadi o modeller 1 cd tutsa, oyun haritaları yarım cd tutsa, geri kalan herşey yarım cdye sığar..

4 cd olursa,
ki fpsler 2cdden öteye geçmez, Baldur's Gate veya Fallout mu bu? 2d ile yapılmıyor 3d ile yapılıyor.
ha o oyunu yapanlar cdleri boşu boşuna kullanıyor demektir, ya da o oyun gerçekten mükemmeldir, ki sanmıyorum o tarz bir fps gelmesi için uzun zaman geçmesi lazım[signature][hline]I'm stuck in this game.
Sosyal ağlarda paylaş

o aldığınız oyunun çalınan hl2 kodlarıyla yapıldığını biliyorsunuzdur heralde :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 27 January 2004 16:14 tarihinde demiş ki:
hastr ya
nerden aldin
isttedir isallah

Ben antalyadayım ama antalyada olan birşeyin istanbulda da olduğuna eminim.[signature][hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

dün aradım kadıköyde falan bulamadım bide HL2'yi condition zero'yla karıştıran salaklarla uğraştım
-abi half life 2'nin alphası varmı?
-condişın zero yok
-half life 2 alpha abicim???
-1.6'mı diyosun? versiyonu kaç?
-half life 2 "ALPHA" varmı yok mu????
-gelmedi haftaya gelecek
-!?[signature][hline]msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...