Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terapi

eregorn

Öne çıkan mesajlar

bayadır ultima oynamıyorum ama sıktığı için artık girince kusasım geliyodu gözüm kapalı kombo çekiyordum artık des cant des mani des mani uuj jux des mani im por im por parablow vas ort vas ort des mani des mani para blow cor por cor por im por im por çaaaaaaaaaat 6k depozito bankaya ksdafksdfksadfsda
Sosyal ağlarda paylaş

selam, adım istemihan. ara sıra keyif için wow kullanıyordum sonra bir gün hesabım frozen oldu ve ben eksikliğini pek hissetmiyordum. sonra bir gece canım sıkılırken, "açayım hesabı bari 2 av atarım" dedim. sonra bir gördüm ki kartlarımın hiçbirisinde limit kalmamış. hemen msn'e sarıldım. arkadaşlarımdan birisine "açıver benim hesabı baboli" dedim. o da "boş ver olm zaten oynamıyorsun, paraya yazık dedi". ben de adama hak verdim ve yaklaşık 4 aydır temizim. herşeyin başı iyi arkadaşlık.
Sosyal ağlarda paylaş

a cup of coffee said:
bayadır ultima oynamıyorum ama sıktığı için artık girince kusasım geliyodu gözüm kapalı kombo çekiyordum artık des cant des mani des mani uuj jux des mani im por im por parablow vas ort vas ort des mani des mani para blow cor por cor por im por im por çaaaaaaaaaat 6k depozito bankaya ksdafksdfksadfsda

aga mana yetiyo mu
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba, adım zülfikar, 42 yaşındayım. 2 sene yarı aktif geçen wow bağımlılığımı pasif olarak devam ettiriyorum. 2 yıl wow aleminde mekandan mekana koşmama rağmen level 42'yi geçemedim. O yüzden içimde uktedir. Hala bilgisayarda yüklüdür. Arada 2 kurt kesmeye free sunuculardan birine girerim sonra bayıp 2 ay oynamam. 2 ayda bir canım çektikçe koştururum sunucularda 5-10 dakika.
Sosyal ağlarda paylaş

hay may neym iz sera en aym en edikt. şuanda deliler gibi elektrostatik, asit-baz özellikleri ve matematikte sigma'lı konunun(adını hatırlayamadım) formüllerini ezberlemem/anlamam/yapabilmem gerekiyo ama oturmuş bilgisayardayım. en iyisi 5e kadar sayıp power düğmesine basmam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...