Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Fenerbahçe - Sevilla ( 20.02.2008 - 21.45 )

Xobalt

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:
khala said:
gole gel
adamımsın edu kasamı kurtardın ahahaha
olum yazık lan sana bu çırpınıslarını gördükçe iddaaa yatmasın diye çok üzüldüm ama sana son darbeyi Fenerbahçe vuracak sende popo olacaksın ve ben senle çok makara yapacam :D:D:D

alp iddaa oynamıyorum olm
internetten oynuyoruz karımı eşitledim fener atınca bastım sevilla atar diye kardayım her türlü :)
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen tarafısz yorumlarımı yazıcam şimdi.fenerliler daha maçı heyecanında olduğundan bazı dediklerimi taraflı görebilirler onun için söylüyorum.

ama öncelikle yorumcuları lütfen biri sustursun.dedikleri herşey yanlış.ne kart ver dedikleri yerde kart verilmeli ne el dedikleri yerde el var ne çizgiyi geçti dedikleri yerde top çizgiyi geçiyo. saçmaladılar iyice bu kadar taraflı yorum da görmedim. tamam heyecanlanmak normalde evde veya statta izlemiosun kardeşim canlı yayındasın ne salııyosun öyle saçma sapan. halit kıvançı da rezil etmek için mi çıarkdılar anlamadım yani.zaten ilker vardı yani gereksiz yorumlarıyla.tamam halit kıvanç önemli bi adam ama bu yaşta insanın maça yorum yapması saçmalık bi suçu yok adamın.

gelelim maça. şimdi fenerliler laf edicek ama bence sevilla müthiş oynuyo.feneri müthiş çözmüşler. hatta öyleki anlamışlarki kanatlardan carlos ve gökhan bunları durdurur direk ortadan dalıyolar. alvesi bile sağ kanatın içerisinde oynatıyo ve roberto carlosla yan yana getirtmemeye çalışıyo antrenör. ve açıkçası sevilla ne zaman fenerin yarı alanına geçse pozisyon bulacak kapasitede gözüktü ilk yarı. saçma sapan paslar yüzünden 1-2 gol rahat kaçırdılar. ha ama edu da kendi kalesine attı diceksiniz ama napalım futbol adil değil. sevilla şu an deplasman takımının olabileceği en iyi şekilde oynuyo.

fenerin gol pozisyonlarını çıakrtıp birine maçı izletin dersinizki fener hiçbişi yapmıyo ne kötü takımmış. ama belki de akıllıca oynadıklarından olacak 4-5 pozisyon buldular. gol normaldi. kezmanın diğer kaçırdığını zaten ibraimoviç atıyo bi tek o açıdan. alexin kaçırması ise şansızlıktı alex affetmez onları normalde.

açıkçası bence sevilla problemi kendinde aramalı. hem top yaptırmıyorlar hem de bomboş pozisyon görüyoalr kalelerinde. büyük ihtimal zico sevillanın sağ bek olayını çözmüş dolayısıyla sürekli uğurla zorlatıyo orayı arkadan da carlos desteğiyle. alvesin defansif özellikleri çok iyi değil zatn. tamam agresif ama saçma sapan fauller yapıyo gördük. ancak ziconun bu tercihinde şöyle bir sorun oluşmuş durumda. alex topla 1 kere bile buluşmadı resmen bir tek şutu var. tamam sevillanın sağ kanadını boş gördün de alexi de kullanmamak saçma olmuş. öte yandan deivid napar belli değil. defansif özellikleri iyi ama çok geride kalıyo. aurelio bile daha açığa çıkıyo.

maçın hakeminin tercih haklarını sevilladan kulandığı açık ancak yok el yok çizgi falan hikaye yok öyle şeyler. ama direk tercih haklarının hepsini sevillaya kullanıyo. mesela o ceza sahası içinde sevillalı futbolcunun eline çarptı ya, aynısı edunun eline çarpsa penaltıyı çalar gibi geliyo bana şu ana kadarki oyunu yönetmesinden.

2.yarıda fener alexi daha çok kullanmalı. uğur boral zaten tükenecek hem hücum hem savunma derken. dolayısıyla uğur boralı kenara alacaktır zaten zico 60ta falan. gökhan gönülü çok hücuma çıkarması sakat.çünkü zaten sevillanın istediği o: kanatlarda açıklık. bence biraz daha ortadan delmeye çalışmalı fener. kezman ile yapılacak duvar pasları alexe ve deivide şut imkanı sağlayabilir.

sevilla ise bence çok bişi değiştirmeyecektir. mis gibi oynuyolar. ama daha dikkatli pas yapmaları lazım ve kanattan yapılan ortalara nasıl yapacaklar bilmiyorum ama bi önlem almaları lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakem bariz bi sekilde butun kararlari sevilla yanlisi olarak veriyor. Belki top cizgiyi gecmedi, belki kasti bir el olmadi fakat oyunu resmen sevillanin oynamasina izin veriyor. oyunu yavaslatacaksa sevilla, hakem yardim ediyor, tempo getirecegi zaman hakem yine sevilla yanlisi kararlar veriyor.

derken gol geldi anasini :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...