Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enhacment Shaman PvP

cansn

Öne çıkan mesajlar

numberten said:
Shaman dmg yapamaz demiyorum yapar da enh shamana dmg meterda 1.ligi bırakmazlar eger başarıyorsan ya sen çok iyisin ya da diger dpsler paspal.

konu dışı olcak pardon :)
ben de numberten gibi düşünüyordum ama şu an illidian da olan bi guildde dmg meter'da 2.sırada çoğunlukla bi enhance shamanı gördüğüm için artık sanırım dps yapmak class'ını bilmekle ilgili birşey, pek çok hybrid class inanılmaz dps yapabiliyor.

enhance shaman konusuna gelince arenada en fazla 3v3'te 1750 puan gördüm. hiç 5v5'te görmedim enhance. Fakat elemental 3v3 ve 5v5 için yer bulabiliyor. 2v2 dersen, zaten 2v2 işin aslı çok dengeli bi karşılaşma değil. 2v2'de genelde belli spec ve classlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

pure dps class deilki enhancement shaman. bırakında birinci olmasın sıralamada. gördüğüm en yüksek değer 1600 civarıydı bi enhancement shamandan, gayet yeterli bence. zaten raidte olmasının asıl amacı kral dps yapması deilki. bulunduğu melee gruba ap buff ve totem vermesi için orada o. yoksa sırf dps istiyorsan yerine rogue yada dps warrior alırsın olur biter.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Hatırlatmak isterim enhc Dreaneilerin 9% hit şansi var(Talentler ve racial) yani sadece 7% hit yapıcaklar öyle 300 felan değil :>
Horde içn 8%

Öööeeee şimcik, bişeyler biraz karışmış birbirine :D.

Dreanilerin %1 hit'i melee değil spell. Elemantel shamanların talentten ve totem of wrathdan gelen hitle beraber %12(6+3+3) hitleri vardır. Üstüne %1 de racialdan gelir olur sana %13 ve spelller %17 ihtimalle misslediği için Elem dreaneilerin sadece %4 hit chance kadar hit rating toplamaları yeterli olur.

Ama ench shamnalar hangi recial olursa olsun max %9 (6+3) hitleri olur talentten. Ve deulhandin miss şansıda %25 olduğu için net olarak ench shamanalrın ihtiyaç duyduğu hit rating 300'dür.

[quote=kaynak] Shamans

* Dual-wield auto-attack, with 3/3 Dual Wield Specialization and 3/3 Nature's Guidance: 300 hit rating
* Special attack or Single-wield auto-attack with 3/3 Dual Wield Specialization and 3/3 Nature's Guidance: 0 hit rating
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Regalya said:
Hatırlatmak isterim enhc Dreaneilerin 9% hit şansi var(Talentler ve racial) yani sadece 7% hit yapıcaklar öyle 300 felan değil :>
Horde içn 8%

Öööeeee şimcik, bişeyler biraz karışmış birbirine :D.

Dreanilerin %1 hit'i melee değil spell. Elemantel shamanların talentten ve totem of wrathdan gelen hitle beraber %12(6+3+3) hitleri vardır. Üstüne %1 de racialdan gelir olur sana %13 ve spelller %17 ihtimalle misslediği için Elem dreaneilerin sadece %4 hit chance kadar hit rating toplamaları yeterli olur.

Ama ench shamnalar hangi recial olursa olsun max %9 (6+3) hitleri olur talentten. Ve deulhandin miss şansıda %25 olduğu için net olarak ench shamanalrın ihtiyaç duyduğu hit rating 300'dür.

[quote=kaynak] Shamans

* Dual-wield auto-attack, with 3/3 Dual Wield Specialization and 3/3 Nature's Guidance: 300 hit rating
* Special attack or Single-wield auto-attack with 3/3 Dual Wield Specialization and 3/3 Nature's Guidance: 0 hit rating

cokda güzel acıklamıs :) sabahtan beri bunu anlatmaya ugrasıorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
pure dps class deilki enhancement shaman. bırakında birinci olmasın sıralamada. gördüğüm en yüksek değer 1600 civarıydı bi enhancement shamandan, gayet yeterli bence. zaten raidte olmasının asıl amacı kral dps yapması deilki. bulunduğu melee gruba ap buff ve totem vermesi için orada o. yoksa sırf dps istiyorsan yerine rogue yada dps warrior alırsın olur biter.

shaman oynamayanın pek kafası yatmıyo bu tip şeylere.git bi rouge-warrior kas,bide enhance shaman kas.ilerde raid master olursan hangisini alıcağına karar vermende yardımcı olur.700-800k fark atıyorum ben en azından rogue a veya warrior a.windfury totem dikmeme rağmen bide.dikmesem artık dmgleri %20 filan düşer.

enhance shaman pvp de ölüm.arena filan yapıcaksan 40-0-21

nature's swift + elemental mastery + orc racial + trinket = instant 4k chain.mutlu son.reroll elemental.yeni elemental oldum ben 800 filan spell dmg bide 1100-1200 yapsam kaç vurur bilemicem wrath of air la baeraber filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

shaman oynamayanın pek kafası yatmıyo bu tip şeylere.git bi rouge-warrior kas,bide enhance shaman kas.ilerde raid master olursan hangisini alıcağına karar vermende yardımcı olur.700-800k fark atıyorum ben en azından rogue a veya warrior a.windfury totem dikmeme rağmen bide.dikmesem artık dmgleri %20 filan düşer.

ha diyorsun ki daha kral dps yapar enhancement shaman rogue yada fury warriordan. bumudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

"700-800k fark atıyorum" "700-800k fark atıyorum" "700-800k fark atıyorum" "700-800k fark atıyorum" "700-800k fark atıyorum"

rogue'a warrior'a 700-800k fark atıyosun??

atıyosaaan.

yok öyle birşey. varsa bile insta guild disband pls ya. ne yazıyorsunuz ne saçmalıyorsunuz ben anlamıyorum bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında o kadarda abartmamak gerek. Bazen özellikle bizimki gibi hardcore olmayan guildlerde bazı kişiler gerek craft, gerek pvp ile aynı guilddeki diğer classlara büyük gear farkı atınca bu tarz şeyler oluyor.

Bundan 6 ay önce bizim ench shamanımız o kadar büyük dps farkı atıyorduki, özellikle bazı bosslarda ölüp tekrar kalkması gerekiyordu agro sorunu yüzünden. Ama sonra herkez belli bir item dengesine kavuşunca, ench shamanımızda dpsde normal yerine, yani roguelardan ve warlocklardan %20-30 gerideki yerine oturdu.O sebeple BT-hijal seviyesinde olmayan guildlerde abartı gear farkından doğan bu tarz olaylar oluyor büyütmeyiniz.

Tabi full sezon 2 priest vs rogue olayına bişey diyemiyecem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...