Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emoturkey

fede

Öne çıkan mesajlar

dostum fede paylaşım için sağol süper kızlar var emeğine sağlık bu emo nerden olunur bu arada onu da bi söylersen bi de nerde takılıo bu kızlar çok merak ediyorum ben de gider tanışırım belki aralarında ortama girerim yıllardır kurtlar vadisi izlemekten içim kurudu bi yardım ediver bir de diğer topik te sormuştum bu samsung e250nin blutuuth ayarlarını nerden yapcaz bu arada hilmi abi var yanımda oda selam söylüyo çok dostum emeğine sağlık en kısa zamanda görüşelim bu emolarçok güzel sağolasın bi ara beni çaldır ben seni ararım sana yazmasın ciğerim teraziye tık.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1. Türkçe bilmezler, kendi aralarinda kullandiklari tuhaf bir dil vardir. sekil 1 a'daki gibi:

hihihihi süfe nahn her bh süfe e ama o arkdaki çnta pempe pempe zrtmis hihihihi

ne jki yaaa ajko ne dio o hatun

oii fasla tabdim<3

ayhhh çoqhh dadnu ben öpebilirmiim 1 kere

aaaaaaaaaaa tacii taniommbi yerdenn askima ben heduee ettim jok yakisiyo bebeimeee mjxxx sfym senii emojukummmmm

2. Saçlarini genellikle tek gözlerini kapatacak kadar öne yatirirlar. Arkada kalan kisimlari ise jöleyle ya da spreyle kabartarak karistirirlar. Bu absürd görünüm, "sekil"den ziyade yüzlerini kapatmak içindir.

3. Yüzlerinin gözüken kisimlarina bol miktarda (paralarinin yettigi kadariyla) piercing yaptirirlar. Ne kadar piercingleri varsa o kadar "havali"dirlar.

4. Yüzlerinin gözüken kisminda "aptal" bir ifade vardir. Bu gerçek bir "loser" gibi görünme isteginin mantigini hala çözemedim sahsen.

5. Mümkün oldugu kadar "görünmeyen" yerlerine dövme yaptirirlar. Dövmeye asla "dövme" demezler. Kesinlikle "tatoo" derler. Bu onlarin "cool" olma anlayisidir. Görünmeyen yerlerine yaptirmalarinin sebebi ebeveynlerinin görmesini engellemektir.

......

böyle başlık açmış adam

gelen cevaplar

said:
o zaman ben sonuna kadar emo yummmm

said:
emeĞe saYgı ELıne sağLık TskLEr paylasım ıcın

süper burası buraya takılırım ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...