Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emoturkey

fede

Öne çıkan mesajlar

Yhaa ßen ßı cocuqa Asıqtm Ama ßayaa ßı asK Hıc ßöLe Hissétmémıstm Kié Ama KarsılıqSızdı 2 SenedıR sefıodm YHanıı Ölümé ßile KalKısmıstm SonRa Unutur qıbı oLdm Ama ßu Sefer Cocuq ßana asıq oLdu Suan Cıkıors Ama ßilmıorm ßı Soqudm Ondn SanKıé hMde ßæska teklıf aLdm ßiklmıorm Kafam Coq Karısıq Yha Yardm Edn FikirLerinizi ßékLıorm =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
burdan emoturkeydeki kızlarımıza sesleniyorum paticik altında yapılan haksız karalama kampanyasıylan hiçbir ilgim yoktur! lütfen forumunuza yapmış olduğum başvuruyu kabul edin.lütqenn

ps:emoturkeyden msg geldi msgımı anlamamışlar Türkçe yazdıgım için aranızda emorish bilen varsa bir el atsın lütqenn
Sosyal ağlarda paylaş

Emoturkey sitesinde Emo Makyaj Nasıl Yapılır? Emo Saç Stili Nasıl Yapılır ?konu başlığında üyelerden birinin mesajı aynen şöyle:

'SüperLer şekeriçe (: spermş..'

spermş=süpermiş

sokakta da böyle yazdıkları gibi konuşurlarsa cümleyi tamamlayamadan ağızları,boğazları dolar taşar:D
Sosyal ağlarda paylaş

Giovanni said:
Yhaa ßen ßı cocuqa Asıqtm Ama ßayaa ßı asK Hıc ßöLe Hissétmémıstm Kié Ama KarsılıqSızdı 2 SenedıR sefıodm YHanıı Ölümé ßile KalKısmıstm SonRa Unutur qıbı oLdm Ama ßu Sefer Cocuq ßana asıq oLdu Suan Cıkıors Ama ßilmıorm ßı Soqudm Ondn SanKıé hMde ßæska teklıf aLdm ßiklmıorm Kafam Coq Karısıq Yha Yardm Edn FikirLerinizi ßékLıorm =(

ne biliyon ya... derler adama. sinir etti lan
Sosyal ağlarda paylaş

emoların normal hayat içersinde ki türkçeleride anlaşılmıyor. tabi bizim arkadaş saolsun artık dillerini tercüme edebiliyorum. Yani hepsi bozuk konuşmuyor fakat genelde çoğu çok garip konuşuyor hani gerçektende anlaşılmıyor bazen tabi zamanla insan alışıyor.
Ki diğer bir gerçek ise emo olmak erkeklerin %90 'nı için "kız kaldırma sanatı" olarak kabullenilmiş birşey.
Neyse bizi ilgilendirmez zaten kimin ne olduğu.
ister emo ister gay olsun umrumda değil. Bana zararları yok ama bazen cidden kafalarına vurasım geliyor ne yalan söyliyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

JD said:
ééD ßiLmioLarDır émo'nn né oLduqunu xD

sanrım şey diyo

mal said:
evet bilmiyorlardır emonun ne olduğunu xD
sen ben olabinseydin ben de seni görseydim

çeviri çalışmaları 16 tane pentium pro işlemcili bilgisayarın paralel işlemesi sonucu yaklaşık 1 haftada tamamlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
JD said:
ééD ßiLmioLarDır émo'nn né oLduqunu xD

sanrım şey diyo

mal said:
evet bilmiyorlardır emonun ne olduğunu xD
sen ben olabinseydin ben de seni görseydim

çeviri çalışmaları 16 tane pentium pro işlemcili bilgisayarın paralel işlemesi sonucu yaklaşık 1 haftada tamamlandı.

sonunda sifreyi cozmeyi basardık. roket adam yaklasmıs ama basaramamıs.

sen ben olabilseydin bendeki seni gorseydin

o.O

yazık ya bunları yazmaya ugrascaklarına gdp dogru duzgun seyler yapsalar keske
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:
sitede şunun gibi bir başlık var.

Türk Emolar (%100 yerli)

postlarda da paylaşım için saol, emeğe saygı türünden mesajlar

sanki biraz adult forum havası katmış gibi? :D

arkadasım japon demissin çinli çıktı
caps koysaydın malum kotalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
ağızlarını yamulta yamulta konusurken o cemşük ağzın ortasına sümsüğü yapıştırmak ister deli gönül

vallahi bak heh..

Hahaha
ya bende 1 adet emo kız var
arkadaş olarak.
böyle salak yazıyor ama normal insan konuşması var.
yoksa gerçek emo değil mi bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...