Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTS - FENERBAHCE - GALATASARAY @ 3 Şubat 2008 saat: 19:00

Aykan

Öne çıkan mesajlar

Olivies said:
khala said:
PrudenT said:
TRA_GS said:
6 0 unutamadıkmı kutlucak başka şeyi olmayıp o günü bayram ilan eden kim acep ya biz 5 1 e kaç gün sevindik acaba

uefa kupasına hala seviniyosunuz?

manchester galibiyetinize sevindiğiniz kadar sevinmedik ;)

haha pwned.

haha şıracının şahidi bozacı olayı olmuş
uefa kupasını "her" olayda gündeme getiriyorsunuz
paticikte bak bakalım ilk 5 sayfaya manchester-fb maçının adı geçmiş mi?
Sosyal ağlarda paylaş

yahu o bu değil de allahtan 6-0 bi yenilmişiz bu çocuklara yoksa konuşacak kelimeleri kalmayacakmış hakikaten acıyorum şuandan itibaren yazık ya ayrıca fakir edebiyatı yapmayın denilmiş dünya üzerinde kaç takım 10 eksikle sahaya çıkıp ligdeki en büyük rakibini kendi sahasında pozisyon bulamayacak kadar kapana kıstıran bir futbol sergilemiş bu güne kadar...
alex kalitesini bir kez daha gösterdi bir tek adam gözünü üzerinde tutunca hiçbirşey yapamıyor işte bu kadar basit aslında onu çözmek ne zaman ki gözünden kaçırdın anında görüyorsun kalende topu ha aynı şekilde ronaldinho da tutuluyor orası ayrı bi konu...
en önemlisi dilerim fenerbahçe sevilla maçında çok daha iyi bi performans sergiler semih de takımdan fazla uzak kalmadan döner çünkü sevilla hakanın kaçırdıklarını affedicek bir takım değil...
ps:maçı ciddiye almamış diyenler için ligdeki lideri ezeli rakibini bir kere fark attıgı için dünyaları kazanmış gibi gördüğünüz takımı mı hafife aldınız tamam tamam ya öyle zaten gs neymiş ki ha pendik ha gs zaten....
Sosyal ağlarda paylaş

ekmek almaya paraları yok fenere kafa tutan zihniyet. hayatında sokakta 3 pas atamamış tipler ötmekde üstad olmuşlar.

Maç sonunda gsli futbolcular nası sevindi öyle?
aman tanrım.
tamam erken final anladıkda, 11 eksikmiş, ah 11 eksiğiniz olmasaydı tam gelseydinizde, 6 yeseydiniz. Hala buraya gelip pendik falan diyebiliyosunuz yaw.

Bi klubunuze bakın?
2000 senesınden sonra napmış 6S?
Ne başarısı var?
Klub ilerleme göstermişmi? Ne kadar göstermiş?

cevapları fenerbahçe ile kıyaslayın, Türkiyenin en büyük takımı kim ona karar verin. Kabullenin sonra buraya gelin Fenerbahçe - galatasaray macını, tartışalım.

Maçta noldu? Çok ezdik sizi, normal şartlarda 6-7 atmamız gereken bir maçtı. Ama hırslandı galatasaray, ilk defa böyle gördüm sanki köpeğe kemik attık koşmaya başladı. En iyi cevabi verdi bize, oynayan alır, yabancılarla değil. UEFA yı aldığı seneki gibiydi resmen. İstedi ama gol atamadı hakan sukur yuzunden.

Fenerbahçenin daha genç kadroyla cıkması daha iyi olurdu, hırslancak, patlıcak bi kadroyla. Sonradan alex alınabilirdi. hem karşı takım yorulmuş olurdu vb. Ama gelipte burda "pendik oley" yapmanız komik. Maçta sevinen taraf gs, üzülen fb oldu. Biz atamadığımız için üzüldük, siz yemediğiniz için sevindiniz.
Maç sonrasında futbolcuların tutumlarına bakarsanız anlarsınız.
gelipte zico acıklama yapmıs böyle böyle demeyin.

Elde olan bi ilerleme yok klup hakkında, gelir yok, cebinden ödenen paralarla ayakta durabilen bi klup icin fenerden daha iyi klup kim hangi mantıkla diyebiliyor? Kıyaslama bile yanlıs.
Futbol oynayışı kıyaslarsak Gs bugun bizden daha iyi oynadı kabul, ama genel olarak, 2 takımda formda oynayısını sergilese 6 yı egale ederdik.
neyse ya . iyi geceler.
gene laf sokmaya calısan 2-3 obez olcaktır.
yemekten şiştiler doymadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

mike yavaş abi ateşleme ortamı sdf.

abi evet hafife alındı gs maçtan önce, bu yapılmalıydı veya yapılmamalıydı, sonuçta hafife alındı yani, neden bu kadar taktınız bu olaya, gören de manchester'ı hafife almışız sanıcak?

iyi ki bi berabere kaldınız, edicek lafınız yoktu bjklilerle tartışırdık şimdi laf çıktı size birden.
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
ekmek almaya paraları yok fenere kafa tutan zihniyet. hayatında sokakta 3 pas atamamış tipler ötmekde üstad olmuşlar.

Futbol oynayışı kıyaslarsak Gs bugun bizden daha iyi oynadı kabul, ama genel olarak, 2 takımda formda oynayısını sergilese 6 yı egale ederdik.
neyse ya . iyi geceler.
gene laf sokmaya calısan 2-3 obez olcaktır.
yemekten şiştiler doymadılar.

duyan milli futbolcu konuşuyor sanıcak enteresan
saçma sapan konuşma rekorlarına koşuyor mike bir kulübün idari ve ekonomik yapısıyla profesyonel başarının ne alakası var sana göre ajax dünyanın en iyi kulübüdür bana göre değil porto dünyaları kazandı para olarak şimdi ne durum bjknın grubunda kötü takım diye geçiyordu...
maçı izlediğinden ciddi şüphelerim var 1 tek pozisyonu olan takım mı gol atamadı diye üzülüyor zico gol yemediği için mutluydu zor kactı elinden gs nin fb büyük hüsran olucaktı olmadı işte kader hakan şükür hayatımızdan çıkmamakta kararlı...
pendik muhabbetini anlamaktan aciz cıktın açayım konuyu gs kupaları kazanırken biz gs yi yendik biz daha iyiyiz yazmıssınız bende pendik de sizi yendi böyle bodos bakmayın olaylara demek istedim...
her takımın inişli çıkışlı dönemleri olur gs 2000 den beri uefa yı kazanmak için harcanan paraların acısını çekiyor borçlar dag gibi bir de o dönem oyuncularının bedavaya elden kaçırılmış olması mahvetti kulübü daha yeni yeni toparlanma sürecine girdi stat yapılıyor vs..
ama asıl acı soru şu fb naaptı 2000 den beri bu sezona kadar aklımda kalan tek şey 0 çekmesi geri kalan hiçbişey kalmamış aklımda kusura bakmayın...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aferim size be Fenerliyim ama 6-0 konuşmuyorum 0 çektik ayıp bize diyebiliyorum bjk 8 yedi diye dalga geçmiyorum üzülüyorum gs öle ya da böle uefa super kupa aldı diye sevinebiliyorum maçtan önce gs büyük takım yenersek çok iyi olur diyebiliyorum ama bazı arkadaşlara bakıyorum da hiç hazmedemiyorlar bazı seyleri hep eski defterler açılıyor bunu neden yaptığınızı anlamakta güçlük çekiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mike said:
.
Fenerbahçenin daha genç kadroyla cıkması daha iyi olurdu, hırslancak, patlıcak bi kadroyla. Sonradan alex alınabilirdi. hem karşı takım yorulmuş olurdu vb. Ama gelipte burda "pendik oley" yapmanız komik. Maçta sevinen taraf gs, üzülen fb oldu. Biz atamadığımız için üzüldük, siz yemediğiniz için sevindiniz.
Maç sonrasında futbolcuların tutumlarına bakarsanız anlarsınız.
gelipte zico acıklama yapmıs böyle böyle demeyin.

asdasd hangi golü atamadğın için üzülüyosun kaleye isabetli tek şutun yok, diyosun ki gol atamadğımıza üzüldüm. ben gol atamasada sahadaki performansa sevindim sırf gençlerden oluşan bi takımdaki bu hırsı görünce.

biraz şansımızda olsa yenebilirdikte bu maçta.5 net pozisyon vardı. fener için aynı şeyi söyleyebilirmisin ? gol atamadğına üzülmüş sanki bütün maç tek sahada top oynamışsın topun 8 kez direkten dönmüş gibi tek tehlikeli atağında alexin topu kaleye bile gitmeden kesilmiş.allah akıl fikir versin.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
yahu o bu değil de allahtan 6-0 bi yenilmişiz bu çocuklara yoksa konuşacak kelimeleri kalmayacakmış hakikaten acıyorum şuandan itibaren yazık ya ayrıca fakir edebiyatı yapmayın denilmiş dünya üzerinde kaç takım 10 eksikle sahaya çıkıp ligdeki en büyük rakibini kendi sahasında pozisyon bulamayacak kadar kapana kıstıran bir futbol sergilemiş bu güne kadar...
alex kalitesini bir kez daha gösterdi bir tek adam gözünü üzerinde tutunca hiçbirşey yapamıyor işte bu kadar basit aslında onu çözmek ne zaman ki gözünden kaçırdın anında görüyorsun kalende topu ha aynı şekilde ronaldinho da tutuluyor orası ayrı bi konu...
en önemlisi dilerim fenerbahçe sevilla maçında çok daha iyi bi performans sergiler semih de takımdan fazla uzak kalmadan döner çünkü sevilla hakanın kaçırdıklarını affedicek bir takım değil...
ps:maçı ciddiye almamış diyenler için ligdeki lideri ezeli rakibini bir kere fark attıgı için dünyaları kazanmış gibi gördüğünüz takımı mı hafife aldınız tamam tamam ya öyle zaten gs neymiş ki ha pendik ha gs zaten....

alex kalitesini gösterdi ne ya. şaka mısınız? resmen şu muhabbetleri yapmak için resmen 3 senedir fb ile berabere kalmayı beklemişsiniz. fb selçuk harici berbattı işte, tüm takım çok kötüydü. böyle bi maçtan alexin kalitesini çıkarabilecek kadar düştünüz mü? bu kadar mı kıskandınız alexi?. bi kişi markajladıgında hiç bi bok yapamıyosa inter, psv veya cska bunu neden düşünemedi o zaman? defansı çok kötü takımlardı her halde. ha bi de şu da ayrı bi komiklik; fb'nin bu maçta gs ile oynadıgı futbolu sevilla'ya karşı da oynayacagını düşünüyorsunuz. o da güzel. bana fb'nin bu sezon şampiyonlar liginde kötü oynadıgı veya şansa kazandıgı bir maç söyleyin. fb'nin bu sezonki en kötü oyunuyla tarihinin en önemli maçını hesaplıyorsunuz.

neyse sıkıldım
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:
keşke herkes senin gibi yazılar yazsa buraya da bizde bu şekilde cevap vermek zorunda kalmasak sevilla belki statta olmazsa taksimde gidip desteklicem ben fb yi ama burda maçtan önce 5 atarız 10 dan aşşası kurtarmaz vs vs sallayanlarında bir şekilde cevap alması gerekiyor...

evet burda da çok katılıyorum. bu sonuçtan sonra umarım fb ve taraftarlar kendine gelir. işin iyice cılkı çıkmıştı. istatistikler ne olursa olsun derbiler her zaman farklı geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:
DeathLord said:
keşke herkes senin gibi yazılar yazsa buraya da bizde bu şekilde cevap vermek zorunda kalmasak sevilla belki statta olmazsa taksimde gidip desteklicem ben fb yi ama burda maçtan önce 5 atarız 10 dan aşşası kurtarmaz vs vs sallayanlarında bir şekilde cevap alması gerekiyor...

evet burda da çok katılıyorum. taraftar gereksiz havaya girmişti. bu sonuçtan sonra umarım fb ve taraftarlar kendine gelir. işin iyice cılkı çıkmıştı. istatistikler ne olursa olsun derbiler her zaman farklı geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

ahh ahh, bu derbide olmasa napcaktik biz ya. oturup seyimizle oynardirk artik :P

-benimki 2000 senesinde en kral hatunlaydi
+sus lan capulcu o kiz sana tesadufen verdi.
-ne dion sikeci ! parayla uzattin biliyorum!
+ya ne parasi ya, sizin gibi hakemlere cektirmiyoruz biz uzasin die..

Gs-Fb .. hayatin farkli tadlari. uzmeyin kimseyi, mac bitti iste :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yeter artık ya işi sidik yarışınıa çevirmeyin ben bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum Galatasaray Uefa'yı aldı Super Cup'da aldı ve ondan başkası yapana kadar en iyisi o bu kadar basit bok atmayın övünü beyler Fener yenince Türkiye'nin başarısı oluyorda Galatasaray bu kadar başarı yapıncı kendi başarısımı oluyor hepimniz övünmemiz gerek yeter artık.

6 attık ne oldu 5 yedik.Çok paramız var iyi futbolcularımız var Şl de 0 çektik.Uefayı Super Cup'ı alamadık hala neden biz en iyiyiz diyoruz ki ilk önce Galatasaray'dan iyisini yapalım sonra konusalım.Sidik yarışı ile bok atmak ile bir yere varamayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...