Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticiksel Halısaha Maçları v6.1

cavanagh

Öne çıkan mesajlar

efendim hem pyro'nun hem de azmo babanın istanbulda olması nedeniyle 2008 sezonumuzu bi hazırlık maçıyla açmayı uygun gördük=) ondan v6'ya başlayabiliriz artık, bakalım sezonu kaç maçla kapatıcaz hehe

pyro khala cavanagh dela wishmaster tharkas holy kender fizban sly griz azmo babacum eshreff

7v7 @ göztepe hilal
2 şubat cumartesi 15.00-16.00 olacak maç

14 kişi var çoğu onay verdi, olurda işi çıkan olursa öncelik eskiler olmak üzere başka arkadaşlara forma şansı verebiliriz

babacum'a msg atıcam sahayı alsın diye, belirlenen gün ve saate

bir de pyro'nun ve uzun zamandır formasından uzak kalan tharkas'ın son durumlarını kadro kurma açısından öğrenmemiz lazım

yeni sezon hayırlı olsun=)
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer topice yazmıştım da tekrar yazayım; Jardel'in biraz daha fazla koşanını düşün, tabi sigaranın etkisiyle tıkanmada var. Ayrıyetten bazı çok kolay golleri kaçırıp imkansız gollerim çoktur. Tam explosive striker =p Kısaca ortalama denebilir gerçi millet nasıl bilmiyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

-sert müdahaleler olmuyor, öyle sakatlık çıkmıyor maçta yani

-hakemliği dyna yapıyodu, şimdi ingiltereye yolladık hakemlik kurslarına gidiyor orda, bitince gelip devam edicek kaldığı yerden

-en golcülerimize gelince çok var; fizban, griz, dela, khala, cava aklıma gelenler=)
Sosyal ağlarda paylaş

ben iyiyim yaw son 3 aydir oynayamiyorum sakatliklar yuzunden ama gecen hafta bi oynadim fazla kasmadan sorun yaratmadi.

cok kosamiyacam gerek kondisyon gerek sakatlik yuzunden fazla yoramayacam kendimi ama hicbir takimda siriticagimi sanmiyorum.

forvette bir inzaghi orta sahada bir xavi edasiyla oynuyorum bu aralar:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...