Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Posta Kutumdaki Paralar

Thaumiel

Öne çıkan mesajlar

Posta kutuma baktığımda Pires isimli bir adamdan 150 - 100 arası değişen miktarda gold maili 10-11 adet ve 1 tanede Dam nickli bir elemandan backpack ile 123 gold taşıyan bir mail geldi.

Çok pis paraya ihtiyacım var. İkileme (dörtlem desek daha mantıklı) düştüm. Sorularım var bunla ilgili.

- Gold gönderip te alan kullanıcıyı hacklemek gibi bir olay var mı?

- Ben bu parayı alsam WoW dan banlanır mıyım?

- GM e ticket atıp bu konu hakkında bilgi istesem mi?

- Yoksa parayı alıp paşa paşa şifremi mi değiştirsem?

Edit: Bi kaç yazım hatası.
Sosyal ağlarda paylaş

hani tek 1k falan olsa dersin yanlıslıkla yollanmıstır diye ama.. ayrı ayrı 10-11 tane 100-150 g seklinde paralar olaması garip işin dogrusu.. Birisinin bug ile düpe sonucu olusturdugu para olabilir..

Ticket yolu ile bilgi alman en yararlısı olacaktır diye dusunuyorum... aradan iki ay gectikten sonra bi bakmıssın acc nedensiz yere banlanmıs :D

ilk önce ticket at böle bi durum var hani bug sonucu olusturulmus bi para olmasın bunlar gibisinden..
Sosyal ağlarda paylaş

bi yerde havadan gelmis bi 1 - 1,5k gold var. öteki taraftada emeklerin ile kastıgın bi karakter:D

ama dedigim gibi 2 ay sonra bi sabah oyuna girmeye calısırsın bi bakmıssın banlanmıssın.. Paralarda sorun yoksa alacaklarını sanmıyorum.. ama bug sonucu olusturulmus para ise tabikide sileceklerdir.. Karsılıgındada ufak bir tesekkür alacaksın :D daadsads

Direwolf said:
300-400g al sonra ticket at. Açıklama yaparken de biraz daha fazla para vardı galiba ama AH'da satmış olduklarımdan gelen paralar ile karışmış olabilir. O yüzden sadece bunları verebilirim dersin :) %10 benim komisyonu da unutma :P

tamamda item id lerinden o paralarıda bulurlar cart diyede silerler.. yani aa karısmıs ayagı yapsan bile blizzard yemez bunu.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi şey olmaz..

2 kere accsi hacklenmiş biri olarak söyleyebilirim ki oyun içi mailleri blizzin tam olarak kontrol edebildiğini zannetmiyorum. Yaklaşık 4k goldum gitti bu hacklenme olayları sırasında ve gmlerin bana o sırada söylediği "we can't give your gold back since it is hard to follow mail transactions in game. We are sorry." idi..
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etme arkadaşım birşey olacağını sanmıyorum. Ben sana 300-400g al dedim ama ben olsam hepsini alırım. :) Neden ?

1. Gönderen adam büyük ihtimalle Gold Farmer. Account banlanmasın diye ses çıkarmayacaktır. Ya da kime gönderdiğini bilemediği için sana ulaşamıyor. Bunun için GM'ler ile görüşüp mail trafiğini sorması lazım o zaman'da kendi yaptıkları ortaya çıkar.
2. Sorun çıkmasın içim rahat olsun diyorsan 1 hafta bekle harcama paraları sonra çatır çatır yersin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Direwolf said:
300-400g al sonra ticket at. Açıklama yaparken de biraz daha fazla para vardı galiba ama AH'da satmış olduklarımdan gelen paralar ile karışmış olabilir. O yüzden sadece bunları verebilirim dersin :) %10 benim komisyonu da unutma :P
true neutral

Kumadam said:
onerim; sana parayi gonderenle iletisime gec, durumu anlat ve parasini iade et. benim basima geldi ve aldigim tesekkur yaninda bir miktar da gold gondermisti.
lawful good

Absolut said:
Kimseye bişi söyleme al mis gibi harca. Günde 1000 tane öyle mail geliyor sağa sola bişi olmaz. İlerde sorarlarsa hatırlamıyorum dersin. Elli tane mail vardı hepsini accept ediyorum tek tek kontrol mü edicem dersin.
neutral evil

Xhunarion said:
Kirli para... *shifty*
Chaotic good

Thaumiel said:
Posta kutuma baktığımda Pires isimli bir adamdan 150 - 100 arası değişen miktarda gold maili 10-11 adet ve 1 tanede Dam nickli bir elemandan backpack ile 123 gold taşıyan bir mail geldi.

Çok pis paraya ihtiyacım var. İkileme (dörtlem desek daha mantıklı) düştüm. Sorularım var bunla ilgili.

- Gold gönderip te alan kullanıcıyı hacklemek gibi bir olay var mı?

- Ben bu parayı alsam WoW dan banlanır mıyım?

- GM e ticket atıp bu konu hakkında bilgi istesem mi?

- Yoksa parayı alıp paşa paşa şifremi mi değiştirsem?

Edit: Bi kaç yazım hatası.
Anakin Skywalker

Thaumiel said:
Bak bu class bir öneriydi. Dediğini yaptım. Saol adamım.
Darth Vader
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...