Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RapidReactor closed !

Mach

Öne çıkan mesajlar

okuldan 2.5 mb/s ile çekiyor megaupload + rapidshare

megaupload aylık 250 gb limitli ama kaynağı çok yok =/
rapidshare zaten direk doluyor okulda =/

torrent okulda bloke durumda aşmaya uğraşmıcam...
uploadlardan 2 ayda bir aylık rapidshare account'u bedavaya geliyor vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Rapidden indiriyoruz tabi dizi film app oyun muzik ne varsa.Koy siraya tam gaz insin , torrent de uploadermis downloader sayisiymis , yok sen de paylas onu yapma ban yersin vs vs.Hizin neyse sonuna kadar aksamadan kullaniyorsun rapidde 7/24...
Benim bi tane kaldi valla bildigim site o kadar cithiz ve rReactor kadar iyi deil,linki isteyenler OM atsin.Kendi bildiklerinizi de ekleyin OM ye bu arada :)
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:
okuldan 2.5 mb/s ile çekiyor megaupload + rapidshare

megaupload aylık 250 gb limitli ama kaynağı çok yok =/
rapidshare zaten direk doluyor okulda =/

torrent okulda bloke durumda aşmaya uğraşmıcam...
uploadlardan 2 ayda bir aylık rapidshare account'u bedavaya geliyor vs...

Bedava hesap için premium olmayanların indirmesi gerekiyor demi?
Sosyal ağlarda paylaş

Torrent daha iyi aslında download için. Rapidden dosya indirirken bilmem kaç yüz tane linkle uğraşıyon. Sen indirene kadar bazen dosyalar -özellikle oyunlarda- silinebiliyor. (Crysis'i 2 kere indirmeyi denedim ve indirirken 2sinde de dosyalar silindi. Başlarken bütün dosyalar var, indirme esnasında siliniyor.)

Üstelik flashgetle çektiğim halde her 20 parttan 1'i gibi bir oranla bozuk dosya çıkıyor. Torrentte ben hiç bozuk dosyaya rastlamadım. Bazen torrent dosyası içinde 10mblik rar partları oluyor o şekilde koyuyolar, o zaman bile bir tanesi dahi hatalı inmiyor.

Bütün torrent sitelerinin yeni dosyalar / filmler / oyunlar / müzikler gibi kategorileri olduğundan torrentten yeni dosyaları takip etmesi daha kolay oluyor.

Ama malesef dizilerin torrentte seedi yok. Bi sezon 8gb oluyor ve kimse seed etmiyor. Çok çok nadir böyle dizlerin son sezonlarının, yeni bitmiş sezonların indirmeye yeterli seedleri olabiliyor. Dizilerde elimiz mahkum rapid.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...