Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ligde İkinci Yarı Öncesi Tahmin ve Yorumlar

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

Şimdi ayrı bi konuya değinicem .. Lincoln vs Alex.. Kıyaslanması bile komik bi durum Lincoln kim diyip geçiyim bunu..

Kendi kanaatimide belirtiyim Alex türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi Oyun kurucudur ki buna Hagi'yide dahil ediyorum (şimdi yine düz zeka galatasaraylı arkadaşlarımız muhalefet edicek fakat artık Hagi onların gözünde tövbe tövbe bi ALLAH gibi)

Fenerbahçenin derbi maçlarını + Trabzonspor maçını dışarda oynayacağı söylenip Fixtur avantajı denmiş ufak bir hatırlatma yapiyim dedim :

Son 2 sene içinde Ligde

Galatasarayla Ali Samiyende oynanan 2 maçıda Fenerbahçe kazanmıştır.

Beşiktaşla İnönü de oynanan 2 maçıda Fenerbahçe kazanmıştır

Trabzonsporla Avni Aker de oynanan 2 maçıda Fenerbahçe kazanmıştır
Geçen senede yazmıştım bu senede yazıyorum .. Fenerbahçe Şampiyon olamazsa Paticik hesabımın kapatılmasını vaad ediyorum

PS : Mesaj up'lama meraklısı arkadaşlar bu topic inde linkini bi kenara yazın ki up'layabilin..
PS 2 : Şu güne kadar hiç up'layamadınız malesef Fenerbahçe'm güvenimi boşa çıkarmadı =)
PS 3 : Galatasaraylı arkadaşlar yine bir Fenerbahçe şampiyonluğunu yaşayacak olmaları sebebi ile burda aşağılık komplekslerini giderme çabasına girmesin.

Bundan 8 sene önceki UEFA kupası şampiyonluğunu Biz UEFA şampiyonuz tripleriyle devam ettirmeleri.
Hagi'yi dünya üstü bi varlık olarak göstermeleri.
Ve saçma sapan futbollarıyla hala kendilerini Şampiyonluk adayı gibi görmeleri çıldırttı ..

son 8 senelik değilde Son 5 senelik avrupa kupası başarılarını irdeleyelim (Kulüpler bazında 5 yıl. Ülkeler bazında 10 yıllık geçmiş katsayıya yansımaktadır.) Mevcut konumda en Avrupadaki En başarılı takım kimdir onu bi irdeleyelim.

Hagi dediğiniz elemanın artık ilahlık politikalarını geçelim..

Ve Kendi kompleksleriniz adına değil mantık çerçevesinde düşünelim..
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
Şimdi ayrı bi konuya değinicem .. Lincoln vs Alex.. Kıyaslanması bile komik bi durum Lincoln kim diyip geçiyim bunu..

Kendi kanaatimide belirtiyim Alex türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi Oyun kurucudur ki buna Hagi'yide dahil ediyorum (şimdi yine düz zeka galatasaraylı arkadaşlarımız muhalefet edicek fakat artık Hagi onların gözünde tövbe tövbe bi ALLAH gibi)

Fenerbahçenin derbi maçlarını + Trabzonspor maçını dışarda oynayacağı söylenip Fixtur avantajı denmiş ufak bir hatırlatma yapiyim dedim :

Son 2 sene içinde Ligde

Galatasarayla Ali Samiyende oynanan 2 maçıda Fenerbahçe kazanmıştır.

Beşiktaşla İnönü de oynanan 2 maçıda Fenerbahçe kazanmıştır

Trabzonsporla Avni Aker de oynanan 2 maçıda Fenerbahçe kazanmıştır
Geçen senede yazmıştım bu senede yazıyorum .. Fenerbahçe Şampiyon olamazsa Paticik hesabımın kapatılmasını vaad ediyorum

PS : Mesaj up'lama meraklısı arkadaşlar bu topic inde linkini bi kenara yazın ki up'layabilin..
PS 2 : Şu güne kadar hiç up'layamadınız malesef Fenerbahçe'm güvenimi boşa çıkarmadı =)
PS 3 : Galatasaraylı arkadaşlar yine bir Fenerbahçe şampiyonluğunu yaşayacak olmaları sebebi ile burda aşağılık komplekslerini giderme çabasına girmesin.

Bundan 8 sene önceki UEFA kupası şampiyonluğunu Biz UEFA şampiyonuz tripleriyle devam ettirmeleri.
Hagi'yi dünya üstü bi varlık olarak göstermeleri.
Ve saçma sapan futbollarıyla hala kendilerini Şampiyonluk adayı gibi görmeleri çıldırttı ..

son 8 senelik değilde Son 5 senelik avrupa kupası başarılarını irdeleyelim (Kulüpler bazında 5 yıl. Ülkeler bazında 10 yıllık geçmiş katsayıya yansımaktadır.) Mevcut konumda en Avrupadaki En başarılı takım kimdir onu bi irdeleyelim.

Hagi dediğiniz elemanın artık ilahlık politikalarını geçelim..

Ve Kendi kompleksleriniz adına değil mantık çerçevesinde düşünelim..

Alex,Hagi'den daha iyi demişin de çarpılırsın söliim.
Brezilya milli takımının düzeni,yıldızları bir arada tutabilen adamlarada yer verir.Mesela Dunga Alex'i hiç çağırdı mı?Çağırmadı...Brezilya milli takımı pazarlamak istediği oyuncuyu milli yapar,bknz:Rico paşa.
Lincoln zaten Avrupa'nın en iyi 10 numaralarından biriydi ve onun mevkiinde Brezilya'da daha ii olan Kaka,Diego gibi adamlar vardı milli olamaması normal...
Lincoln,Alex tartışması için Lincoln'ün GS'de toparladığı bir zamanı bekleyelim lütfen,çünkü sezon başında zaten size ufak bir trailer halinde sundu bu adam neler yapabileceğini...Alex'in pas yeteneğini tartışılmaz ama Lincoln bana göre bir gömlek üstündür umarım da gösterir.
Sosyal ağlarda paylaş

bakalım daha lincolnden bişiy görmedik ama alexi senelerdir izliyoruz.lincolnün sakatlığı geçsin o zmn görücez hangisi gerçekten daha kaliteli.ama sanki oyun stilleri daha farklı.alex ayağında çok fazla top tutmuyo.tek pasla çok iyi pozisyonlara sokuyor.ama lincoln çalım ve şut üzerine oynuyor bunun içinde bacak-bilek fln bırakmıyorlar.delgadoyuda lincoln gibi oynuyo diyebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Lincoln ve Alex aynı ayar topçulardır teknikleri ve yetenekleri birbirine çok yakındır ama oları ayıran özellikler çok farklıdır.Bu 2 futbolcuyu ancak takıma verdikleri katkılarla kıyaslıyabiliriz.

Alex,için herkes şunu söleyebilir sorunsuzdur diye.İşte Lincoln ile Alex arasındaki fark budur.Lincoln kısmen sorunlu bir adamdır daha doğrusu keyfi oynar eğer isterse çok şey yapar ama istemesi lazım.

Geçen sene bundesliga da çok iyi maçlar çıkardı ama oynadığı en iyi maçlar Bayern Munich ve Stutgart nedeni ise vitrin maçları olduğu için ama bir Bochum maçında öle oynamaz çünkü bi yarar sağlamayacağını düşündüğü için.

Ama Alex her maçta aynıdır hiç farketmez bu seney kadar sadece avrupada pek birşey yapmıyordu ama şimdi onuda yapmaa başladı.

Lincoln Schalke'de biraz daha rahat durup 5 maç ceza almasa Schalke'yi şampiyon yapardı.O yüzden gönderdiler onu ama bence hata ettiler.Lincoln Galatasaray için kazançtır.Hagi'den sonra gelen en iyi adamdır ama pofpoflanmayı çok seven bir adam bunu yapmassanız Kalli gibi bu adam yararlı olmaz iye düşünüyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

lincoln ve alex karsılastırması oldukca gereksiz bir hal almaya başladı...
bu iki oyuncu hakkında karşılaştırma yapmak istiyorsanız yurtdışı basınına bakabilirsiniz biraz;hiç olmuyorsa açın fifa 2008 i yada bir menejerlik oyununu dünya üzerinde bu olayı profesyonelce takip edenler bu iki oyuncu hakkında ne datalar çıkarmış bi bakın...
alex şuana kadar ligde fb ye çok büyük katkılar yaptı ancak daha lincoln geleli dün bir bugün iki biraz sabır lütfen adama yok nazlı falan deniyor sakatlandığı pozisyonlar ortada sizin de ayağınıza kramponunun tabanıyla tekme atılsa sizin de sakatlanıcağınız muhakkak...

edit:ya hagiyle alexi karsılastıran insanlarla diyalog icine girmişim gerçekten mutsuz oldum şuan allah aşkına hagi den iyi olan alex şuana kadar hangi kluplerde futbol oynamış bi açın bakın ya bu adam o kadar iyide en çok parayı fenerbahçe mi vermiş de türkiyeye geldi bu adam...
Sosyal ağlarda paylaş

carlos la hagiyi karsılastırabilirsin tabiki kariyer olarak daha da iyidir carlos, anelka da aynı şekilde oldukça iyi bir kariyere sahip hatta hagiyle benzer özellikler gösteriyor oynadığı birçok avrupa kulübünde başarı gösteremeiş sürekli sorunlara sebep olmuş oyuncular bunlar...
carlosun problemi biraz yaştan kaynaklı olursa olur yoksa fb ye ne kadar faydalı olduğu herkesin gözü önünde...
anelka zaten tekrar transfer oldu ciddi rakamlarla...
ama bütün bunların alex hagi karsılastırmasıyla ne alakası var onu anlamadım ...
son olarak haginin o yaştan sonra bu tür bir performans sergilemesi kimsenin beklediği birşey değildi zaten maalesef 3 büyükler hala bir hagi daha denkgetirebilirmiyizin peşindeler genç gelecek vaadeden oyuncular yerine yaşlanmış veya bir şekilde huzursuzluklar yaşamış futbolcuları alıp 2. bahar yaşamasını bekliyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:
Alex vs. Ricardinho winner Alex
Alex vs. Lincoln winner Alex
next?

tamam rico olayını anladım da lincoln le alexi nasıl karşılaştırıyorsunuz
yani alex fb ye geleli kaç yıl olmuş artık oturmuş takıma, Tr ye alışmış formaya alışmış sahaya alışmış vs vs vs
lincoln geleli azcık oldu onun da çoğunu sakat fln geçirdi yani bırakalım adam biraz top oynasın ondan sonra karşılaştırma yaparız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...