Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevilla FC

LucifeL

Öne çıkan mesajlar

yok nil sen kız başına böle konulara giriyon yanlış sölemişsin düzelttim :D:D:D

şaka bi yana evet istikrar yok sevilla'nın en iyi özelliği o 7 senedir bir yapılanma içindeler.Juanda Ramos la başladı bu alt yapı yapılandırması ve 7 senede 2 uefa ve 1 süper kupa kazandılar avrupada çok tecrübeli bir takımlar.O yüzden çok iyi bir kura değil.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Tamam Milan iyidir başarılıdır da bi Madrid falan çok daha başarılı. Gayet doğru bir sıralama bence. Sonuçta şampiyonluklara falan göre puan verilerek yapılmış.

sıralama 1991 den sonraki başarılara göre yapılmış.
1950-60 lar olsa real madrid zirvede tek ba$ına otururdu.
Sosyal ağlarda paylaş

izledim maçı ben .

arkadaşlar çok iyi bu takım =)

fabiano forvetteki o adama bittim ben .

orta sahaları tıkır tıkır , fenerbahçe kanatlardan top taşıyacak.

kadıköyde yener fenerbahçe diye bakıyorum , deplasmanda da yenilir , orda gol atmasına bağlı her şey .
Sosyal ağlarda paylaş

dünde izledim sevilla'yı çok güçlü hücum hatları var. sağ-sol kanatları çok iyi çalışıyor. bol bol iyi forvetleri var. fenerbahçe kanatları kullanmalı, çünkü sürekli hücuma çıkıyorlar ama fenerinde kanatları güçsüz. vederson ve deivid ne kadar zorlar bilemem. onun yanı sıra göbekte de iyi değil sevilla. alex iyi oynarsa gol atar fenerbahçe. dediğim gibi sevilla büyük sürpriz olmazsa geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Juventus 28
Milan 17

2005'e kadar kazanılan serie a title'larının sayısı.

Zaten sonra İnter hep.

Juve bariz daha başarılı. Milan CL'de 5 kez fazla kazanmış ama 11 scudettoluk farkla serie a'da Juve ezmiş. Hadi eşit dersin en kötü de Milan daha üstün diyemezsin yani..

5 kez fazla cl kazanmayı sanki basit bişey gibi göstermişsin çok yanlış...
juvenin şampiyonluğu daha fazla olabilir ama o tür istatistikler rakamlar baz alınarak yapılır ve sezon boyunca topladığı puan ve attığı goller de göz önünde bulundurulur...
milanın alt sıralarda yer alması(juventus la beraber) geçtiğimiz dönemlerde ortaya çıkan şike skandalı ve ellerinden alınan şampiyonluklar puanlar vs kaynaklıdır doğal olarak tartışmalı bir durum tabi kim haketmişti kim haketmemişti bişey diyemeyiz sonuçta...

asıl konuya dönersek sevilla sezona puertanın ölümüyle şok geçirerek başladı ve art arda tatmin edici olmayan sonuclar ve fazla seyir zevki vermeyen bir futbolla devam etti ancak devre arasına yaklaşırken takım eski form grafiğini büyük oranda yakaladı hatta geçtiğimiz yıldan daha iyi bir takım çizgisinde görünüyor şuan...
konenin gelmesi büyük katkı yaptı ama eğer afrika kupası için oyuncu kaybederse kanoute nin yokluğu hissedilir diye düşünüyorum...
fenerbahçe için çıkmasını en son isteyeceğim takımdı diyebilirim çünkü diğer devler hafife alabilirdi ama sevilla için böyle bir durum söz konusu değil malesef...
son olarak sonucta top yuvarlak açık şekilde sevilla favori gibi görünse de fenerbahçe de bazen çok güzel futbol koyuyor ortaya işallah biraz da şansın yardımıyla bir üst turda görebiliriz fenerbahçeyi

ps:kendim galatasaraylıyım gereksiz sataşmalar olmazsa sevinirim ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Şuan kendi sahalarında Real Zaragoza ile karşılaşıyorlar. Maçta 65.dakika ve Sevilla 4-0 önde.

Luis Fabiano (3) ve Kanoute attı golleri.

Sevilla'nın maçlarını izliyorum bu sene az çok TV'den. Özellikle kendi sahalarında bambaşka bir takımlar. Sağbek Daniel Alves hücuma çok iyi katkı yapıyor. Fabiano gol krallığına koşuyor, son vuruşları mükemmel.

Bütün oyuncuları çok iyi pas yapıyor, mücadele ediyor. Sevilla Avrupa'da en iyi tek top oynayan takımlardan biri şüphesiz.

Ancak kendi sahasındaki maçlarda defansları önde oynuyor biraz, Fenerbahçe'de bu arkadaki boşlukları değerlendirebilecek, en iyi takımlardan biri şuanda Avrupa'da.

Mesajı yollarken, Keita 5.golü kaydetti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...