Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acıktım ama :/

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

lan şimdi içeri gittim baktım... ekmek varla yok arası.. böle iki dilim falan kalmış.

buzdolabında mantı vardı, dondurulmuş. ama o olana kadar ölürüm ben. bi de yazı yazıyorum -_- hiç uğraşamam.

dedim önce tantuni falan mı alayım 2*3,50=7 veya 2*4=8
ama ya sabaha? hem kardeşimi atlatmışım gibi de olacak..

dedim biraz daha vereyim ama pizza alayım. şincik söyelim pizza bullstan bi büyük boston bi de newyork.. hem sabaha da kalır pizza, kardeşim de ısıtır yer okula gitmeden önce.

lam inşalla erken getirirler yaw..

Sosyal ağlarda paylaş

2dk?? makarna en az 8dakika pişiyor. o da al dente seviyorsan. hem bunun yağı var, sosu var, yağını yakması var, nanesi var..

bi de yakın zamanda yedim yaw.. -_-

son olarak mutfaktan nefret ediyorum. gelecekte, çok gelecekte tabii, uçan arabalar falan çıktığında star wars gibi.. evlerimizde küçük mutfak köşeleri olacak, balkon gibi dışarıya taşan. bunları her gece çöp kamyonları gibi mutfak kamyonları -uçan mutfak kamyonları- değiştirecek. her gün yeni ve hazır yemeklerimiz orada olacak. üzerlerinde sadece ısıtıcı ve soğutucu işlevi gören paneller ile su tesisatının bağlanacağı boru ile giderler bulunacak. ayrıca yeter miktarda yenilenebilir tabak,çatal falan. yemeğini ısıtıcıya,içeceğini soğutucuya koyacaksın.tabaklara koyup servis yapıcaksın ve işin bitince çöplerini koyman gereken yere koyacaksın.. sabaha karşı uçan mutfak kamyonları onları değiştirecek..

"bugünkü akşam yemeğinde dereotlu bezelye, pilav..."

yaşasın teknoloji!
Sosyal ağlarda paylaş

Akşamüstü acıktım, tost yaptım üşenmedim 3-4 tane, onu yedim.
1-2 saat sonra aile eşrafı geldi, anne yemek yaptı, tıka basa onu yedim.
2-3 saat sonra deli gibi acıktım (lan?), grissini türevi birşeyler buldum, kaymak buldum, kaymağı bir tas bala boca edip bana bana yedim, 1-2 saate geri acıkırım.

Son yediğim şey yüzünden şu an mesajı leptapla evin içinde koşarken yazıyorum evet /=.
Hayır kilo alsam gam yemeyeceğim, ama onu da yiyorum ve gene kilo almıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:
Akşamüstü acıktım, tost yaptım üşenmedim 3-4 tane, onu yedim.
1-2 saat sonra aile eşrafı geldi, anne yemek yaptı, tıka basa onu yedim.
2-3 saat sonra deli gibi acıktım (lan?), grissini türevi birşeyler buldum, kaymak buldum, kaymağı bir tas bala boca edip bana bana yedim, 1-2 saate geri acıkırım.

Son yediğim şey yüzünden şu an mesajı leptapla evin içinde koşarken yazıyorum evet /=.
Hayır kilo alsam gam yemeyeceğim, ama onu da yiyorum ve gene kilo almıyorum.

heryerde söleme bunu dayak yersin
Sosyal ağlarda paylaş

yedim lam şimdi.. ama ağırlık bastırdı. beyazda tolga çevik var. ona baktım biraz. fakat sıla isimli çirkin kız kötü şarkılar söyleyince (diğer konuk ise kubat. cehennem gibi bişi bu ikili benim için) uyuma zamanı geldiğine karar verdim.

pizzaları yağlı :P bi bu kötü. ama malzemeleri çok bol koymuşlar.pizza bulls değil, pizza booll sanki(:P) o kadar çok malzeme var ki, pizza hamuru zor taşıyor! sos, baharat falan yedim bi güzel. şimdi uyku zamanı..

horzzz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...