Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patilerin cok oldugu bi server?

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Saeros said:
ya herkes istediğini açıp oynuyor, sana kalmış yani, ama ille de ne lazımsa onu açıcam dersen warrior paladin filan lazım sanırım :p

DarKRideR said:
ya ilk ay verilen bedavayı kart no vermeden de kullanabiliyormuyuz? Kartım en erken 3 hafta sonra elime geçebilecek.Eğer kart nosuz 1 ay bedava kullanılıyorsa akşam çıkıp alacam Wow'u yarın başlarım :)

kart numarası veriyorduk sanırım ya en başta :/

şuan oynayan arkadaş trialle başlayıp,o bitince keyi girdiğini ve kart no istemediklerini söylüyor.Eskiden bende kartla girmiştim ama banka kartımı iptal edince böyle sürünüyoruz işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

BC paketi çıkmadan 1 hafta önce kapatmıştım bende accountumu, Orgrimmarda paladin görmeyi kalbim kaldıramaz diyerekten.

Ama bu aralar canım sıkılıyor akşamları; warhammer onlinenında çıkacağı yok yeniden başlıyabilirim, hatta ciddi ciddi düşünmeyede başladım (artık orgrimmardaki paladinleri tek tek ignorlarım napalım) ama ufak bi sorum olucak hangi serverı önerirsiniz? (kendime cevap veriyim en boş olanını :)) ikinciside BC den sonra oyun dinamikleri nasıl değişti?

Bu arada sadece ve sadece pvp yapıcam, pve raidlerine vakit ayıramam bunun için hangi karakter tavsiye olunur BC den sonrası için hiçbir fikrim olmadığıda aşikar tabiki :).

Belirtmeme gerek yok sanırım ama Horde açıcam yeniden.

For 'da Horde.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yarın kutuyu alacağım,eğer olmazsa 2-3 hafta beklerim ne olacak :)

Şimdi bende PVP pek sevmeyen,PVM'den zevk alan bir adamım.Ama gün gelir PVP yapmak zorunda kalırız.İkisinin de dengede olduğu ne var şuan ?

Ben oynadığımda Shaman en idealiydi bu iş için,aradan 1.5 seneden fazla geçti ama sdaf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...