Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayın Podcast'i üzerine..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ekmek said:
Abi o kadar ters bi yere çekmişsiniz ki, tamam benim lafım biraz havada kaldı ama alınan alınır diye isim vermemiştim ben, lafım absoya felan değildi zaten dün ben kendisiyle konuştum PM den. Ayrıca söyliyim hedef göstermeniz hiç hoş değil.

Niye tepki gösterdiğimi anlamamış bazı arkadaşlar onu da söyliyim.
Oyunun açıldığı ilk dakikadan beri insanları toplamaya çalışıyorum guild biran önce kurulsun level alsın diye ama dc ler yüzünden kuramadık bir türlü. Dün tam 5 saat şehirde durdum dc yiyenlerin yerine parayla adam aldım guild kurulsun diye dile kolay 5g para harcadım ki train olamadım level atlayınca hiç param kalmadı ciddi ciddi. E şimdi kusura bakmayın da ben o kadar uğraştıktan sonra adamın aa orası daha kalabalıkmış diyip oraya gitmesi sinirimi bozdu. Dün saçımı başımı yoldum resmen 9 kişi felanız bi giriyolar bi düşüyolar oyundan böyle lunaparklarda çekiçle deliklerden çıkan kafalara vurmaya çalışır gibiydi. Ha düşen arkadaşları suçlamıyorum yapabilecekleri bişey yoktu sonuçta.

Her neyse pati guildi yalan oldu, ben kendi kafama göre bi guild kurucam 6 kişi olursa yeter beraber oynicak.

bu yazı da gümbürtüye gitmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:
Ekmek said:
Abi o kadar ters bi yere çekmişsiniz ki, tamam benim lafım biraz havada kaldı ama alınan alınır diye isim vermemiştim ben, lafım absoya felan değildi zaten dün ben kendisiyle konuştum PM den. Ayrıca söyliyim hedef göstermeniz hiç hoş değil.

Niye tepki gösterdiğimi anlamamış bazı arkadaşlar onu da söyliyim.
Oyunun açıldığı ilk dakikadan beri insanları toplamaya çalışıyorum guild biran önce kurulsun level alsın diye ama dc ler yüzünden kuramadık bir türlü. Dün tam 5 saat şehirde durdum dc yiyenlerin yerine parayla adam aldım guild kurulsun diye dile kolay 5g para harcadım ki train olamadım level atlayınca hiç param kalmadı ciddi ciddi. E şimdi kusura bakmayın da ben o kadar uğraştıktan sonra adamın aa orası daha kalabalıkmış diyip oraya gitmesi sinirimi bozdu. Dün saçımı başımı yoldum resmen 9 kişi felanız bi giriyolar bi düşüyolar oyundan böyle lunaparklarda çekiçle deliklerden çıkan kafalara vurmaya çalışır gibiydi. Ha düşen arkadaşları suçlamıyorum yapabilecekleri bişey yoktu sonuçta.

Her neyse pati guildi yalan oldu, ben kendi kafama göre bi guild kurucam 6 kişi olursa yeter beraber oynicak.

bu yazı da gümbürtüye gitmesin.

merak etme gitmez... ben yaşadım o anı... unutturmam kimseye
Sosyal ağlarda paylaş

bunu bugün bende 3 defa yaşadım sağlam bir hero kestik 2 sefer +500 ile girdim zarlarda 60 ve 9 geldi yuh artık dedim dereceye bile giremedim haha

aquila said:
2 gun guildsiz duramadiniz mi? serverlar duzelince kurulurdu rahat rahat. ayrica ilk 3te bitirdigim her pqda zar atisi sonunda sonuncu oldum, boyle izdirap olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaw hemen vazgecmeyin oyle ,acarız bir guild, da şahsen ben hala CE bekliyorum gelecek ,ingiltereden sozde arkadaş eline gecince kutuyu gonderecek ,oda uzun iş anlaşılan.En sonunda turkiyede cıktıgı gün alırım bir normal ,onla takılırız artık.Da benim gibi bir ton adam da vardır burda.Acılır bir guild adını da Ante Mortem Teklif ediyorum. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...