Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TOA aldık başımıza bela aldık. Bir de artifact cikti başımıza. :(

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

Aynen başlıktaki gibi nerden bileyim ben bu işin bu kadar zor olduğunu. Yok bunu yapcan onu yapmadan bunu yapcan bunu yapmadan şunu yapcan kafa mafa kalmadı valla.

Neyse benim canavar infil Ghaldszar kay/Albion yolarının tozunu attırmaya devam ederken bir de Atlantis yörelerine gitsin dedi gitti ki anladı burda işler biraz sakat ve başladı St.Joseph' i gerip oyundan bıktırmaya. Mesela bakın Umrae benim yüzümden oyundan bezdi bir aralar gelmez oldu sonra ben ara verince geri geldi ama ben tekrar başlayınca üstünde başında ne varsa verip serverdan kaçtı. Neden benden bezdi garibim. O gitti ben de St.Josephi bezdiriyorum şu aralar.

Neyse şimdi benim bayağı bir tavsiye ve bilgiye ihtiyacım var şu artifact konusunda.

Infil için nasıl artifactlar uygundur?
Bunun için neler yapmak nerelere gitmek nasıl bir yol izlemek gerekir?
Scroll olayı varmış bir de onları nerden nasıl ve ne zaman bulmak gerekir?
Yani bir infil için TOAda nasıl bir yol izlemek uygundur tavsiyeleriniz gerekiyor

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

belt of the sunı bir necro bulursan sana 20 dk da yapar
scarab vest te solo embesil yaratıklar öldürüyorsun sytgia da
shade of mistin 3/3 scrollu rare sanırım siam-he warriorlardan düşüyordu galiba
bunun dışında traitors croc tooth dagger gibi olaylarda var hepsi çok güzel[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

Sosyal ağlarda paylaş

Henüz ToA oynamadım, okuduklarımın, duyduklarımın yalancısıyım, malum EU serverlara zıpladık...
Duyduğum o ki infiltrator+scarab vest+golden sun zımbırtısı+bir zımbırtı daha unuttum = god mode daoc
Dediğim gibi bunlar duyduklarım...

Saygılar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

Boşver ghald, s/s paladin aç.

Ustumüzdekileri sana verdik be üstad başkasına değil. Oda sen oyna diye yoksa kaçtığımız falan yok vallahi. Malum finaller falan. Bende başlıycam artifact olayına da sen 50 ye vur diye bekliyordum....[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun b.unu cikarmiomu sizce toa biraz?
yakin zamanda eu da aktif olucam tekrar ama kendime simdiden www.mmorpg.com dan beta test oyunlar aramaya basladim bile
yada shadowbane oynamayi dusunuorum
daha cok pvp seven biri olarak toa cok gerdi beni[signature][hline]UYKUM VAR!
Sosyal ağlarda paylaş

Evet oyuna çok hareket gelecek inşallah. Yeni RvR zone expansion'ı ile herşey ilk gün gibi olacak. Artık çok baymıştı hergün aynı şeyleri yapmak RvR'de. WoW'u bekliyorum ben. Bakalım oda sarmazsa DAOC'tan vazgeçemeyeceğiz herhalde. Zaten adamlar oyuncuları ellerinden kaçırmamak için binbir şey çıkartırlar o zamana dek.[signature][hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Olcayto - Infiltrator of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...