Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0 dan pve karakteri

sinera

Öne çıkan mesajlar

Hangi sınıftan hoşlanıosan onu ol. Sırf guilde giricem, progress yapacam die sınıf seçilmemeli. Yoksa mesela dps classın, içinde hep tank olmak için; ya da diyelim ki tanksın içinde hep healer olmak için vb. saplantılar kalır.

Şu sınıf ol kesin guilde girersin die bişey yok. Hani belki eskiden healer olunca girmek biraz daha kolaydı dicem ama artık öyle diğil, özellikle de son yamadan sonra. Önemli olan düzgünce oynaman, üzerine düşeni en iyi şekilde yapmak için uğraşman, consumable harcamaktan wipe yemekten çekinmemen. Böyle olduktan sonra hangi sınıf olursan ol illa ki guild bulursun ;).
Sosyal ağlarda paylaş

oylede burnıng legıonda hunterım. aylardır bos bos guıld aradıgımı bılırım. bastan toplanacak bı guılde bıle razıydım hatta ole bı guılde bıle gırdım dısarıdan lfg ıle prıest alıoduk :) sonra guıld daıldı. onun dısında hangı guılde sorsam zaten yeterı kadar hunterımız dıor. yıne boyle bı olay yasamak ıstemıyorum anlıyacagınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:
Boulderfist Tank/Healer araniyor genelde hem horde hem alliance
Lakin Tanklik özellikle Warrior ve Paladin için iteme dayalı olduğundan benim tavsiyem alliance için resto shaman/druid
Horde için paladin/priest olacakdir.
Bu classlar revaçda.

boulderfist ha :D horde, alliance ?
Sosyal ağlarda paylaş

ac druid

habire whisp alıosun :p

tankmısın? he yaw de git 2 dakka respecle gir tankla
healermisin? he yaw de git 2 dakka respecle gir healle
ztn 70 öncesi icin feral halinle bile healleyebiliosun
heroicler icin bu dedigim
gear da cok kolay, clefthoof set 1-2 quest ve badge reward hop hazırsın
Sosyal ağlarda paylaş