Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beko Basketbol Ligi

Luinir

Öne çıkan mesajlar

her takımda var bu mallar işin boyutu değişmiyor. 2 ay önce de hatırlıyorm bir futbol konusunda çarşı aşağı çarşı yukarı fenerde böyle pis taraftar yok deniyordu

bunların bırakın takımla, ırkla milliyetle filn yok. ipini sıkmazsan dünyanın her yerinde olur

beşiktaş efesle final oynadı ama ortam bu kadar gergin değildi. aynı gerginlikte olsaydı beşiktaş taraftarı da olay çıkarırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Her 10 taraftarın 3'ünün davar olduğunu ve güdülmesi gerektiğini düşünün.

Bunlardan herbiri Gs,Bjk ve Fb'yi tutuyor diye de varsayın.

Peki bu adamlar yola getirmesi gerekenler sayın güzel yönetim kurulu üyeleri değil mi? Biz neden burda Efes Pilsen'in şık bir şekilde 2-0'dan geri gelmesini değil de bu taraftar olaylarını konuşuyoruz?

Gündem yine kaydı.

Bu arada Buyse iyi hoş demişsin,konuşması gereken Fenerbahçe basketbol şubesi üyeleri fakat Fenerbahçe Ülker ile birleşmeden önce kokmayan bulaşmayan Aziz'ler,Mahmut'lar neden son yıllarda başarı geldikçe birden basketbolu da sahiplenmeye başladı?

Buyursunlar onlar temizlesinler o zaman bu pisliği de
Sosyal ağlarda paylaş

eee yuh. federasyon başkanı bu adam:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/basketbol/11895936.asp?gid=211

said:
-''Oraya gelmeden önce serinin üçüncü maçına bakalım.. Fenerbahçe 15 sayı önde.. Bir hakem çıkıyor orada başlıyor Fenerbahçe'nin aleyhinde garip düdükler çalmaya.. (Başkan isim vermiyor ama kastettiği hakem, Alper Köselerli) Fark eriyor gidiyor.. Tabii burada Fenerbahçeli oyuncuların da hatası var. Onlar da 'Nasıl olsa şampiyon olduk. Seri 3-0 oluyor' rahatlığına giriyorlar. Topu kaybedip seyirciye bakanlar, 4'e 1 gelip 3'lük atanlar.. Tam bir şov olayı yani. Sonra ne oluyor?. Hatalı düdükler ve oyuncuların umursamazlığı maçın gitmesine neden oluyor.. Geliyoruz Ayhan Şahenk'teki serinin beşinci maçına.. Ve 13 saniye kala Fenerbahçe aleyhine çalınan centilmenlik dışı faule.. En tecrübeli dediğimiz Fatih Söylemezoğlu tecrübesini konuşturacağı o pozisyonda anlaşılmadık bir şekilde düdüğü çalıyor.. Ondan sonra başlıyorlar 'Bu federasyon mecburiyetten Efes'i şampiyon yapacak' söylemleri. Doğru mu bunlar?. Tabiki değil..''

said:
Demirel; ''Olaylar çok kötü oldu. Efes'in antrenörü (Ergin Ataman) bu serinin başından itibaren ortamı gerecek hareketlerde bulundu. Bunda da başarılı oldu.. Maalesef Fenerbahçeliler de bu tuzağa düştü.. İşte beşinci maç sonrası Murat Özaydınlı'nın açıklamaları. İşte dün geceki olaylar.. Aziz Başkan'la (Aziz Yıldırım) yanyana maçı izledik.. Başkan da üzgündü ama 'Biz bu seriyi kötü oynadık. Hem her sene şampiyon biz olacağız diye bir kural yok. Efes şampiyonluğu bizden daha çok haketti' dedi. Bence herkes bu olgunlukta olmalı'' cevabını veriyor..

gerci haberde korkunc bir ismail air havası sezmedim değil.
Sosyal ağlarda paylaş

play-off ları olan bir ligde 5 maç nedir ki? sahaya giren adamlara bile adam gibi ceza verilmedi.

rasim ile tanjevic ceza almicak mı? onu anlamadım ben...

turgay demirel dün röportajında, keşke kupayı verseydim filan demiş. şaka gibi yani..

seneye fener şampiyon olsun da bare beraber kutlasınlar şampiyonluğu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...