Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOC kesin cıkış tarihi

Masticore

Öne çıkan mesajlar

şubat sonu çıkıcak büyük bi ihtimal eğer bu iş daha fazla uzarsa
daha başlamadan oyuncu kaybeden tek oyun olma ünvanı kazanır
aoc hakkında dünyadaki bütün forumları geziyorum bütün gün
inanırmısınız 2006 başında açılan aoc forumları bile var
ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler inanılmaz bi oyun aoc
dx9 ve dx10 görüntülerini buldum efsane olmuş
gerçi ilgilendiğim yanı pvp olayı
Sosyal ağlarda paylaş

walla ne yalan soliyim hem bu hemde warhammer online felaket sıkmaya basladi. dewamli ertelenmeler, terslikler.. arti wow diyorsun ama wow'da artik simarikliktan napcagini sasti.. bana acikcasi artik zevk wermio wow 1900 Heal Bonus pala war ama ne ise yaricak bi solesene... demeye calistigim 2 ay sonra 80lik lvl gap gelicek we boolece yeni patchle butun ama butun cabalarin onca ugrasin bosuna gidecek. Bu olayi benim bildigim en son yapan oyun batti. belki bilirsin bu oyunun adi SWG!!! jedi olmak icin gunlerini gecelerine katan binlerce on binlerce kisi yeni patchle ayni gun oyunu bıraktı cunku ordada wow'daki gibi bir olay soz konusuydu. Char create bolumden jedi olmayı secebiliodun.. :D

peki asil soru wow yok, AoC we warhammer sıktılar napcaz? :D
Sosyal ağlarda paylaş

kendine bi meşgale bulursun
valla uzun zamandan beri wow'suz mutlu yaşıyorum iyiki bıraktım
wow'u bırakalı büyük işler başarma isteği duyuyorum kendimde
ne yalan söyleyim bi aklım diyo git kıy 300 ytl ye al bi electro gitar
takıl kafana gore
bakalım bide aoc nasıl olcak onuda deneyelim müzik piyasasına sonra bakarız
efsane nasıl http://www.youtube.com/watch?v=7BggnpG4ESk

eğer konuyla alakasız olduysa tüm paticikten özür dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

The Lords Of The rings dicem ama ordada forumları okuyom.Millet acc kapatıyo gerci cogu pc si yetmediği içinde valla koca dünya wow a kaldı bu gercek gerisi umut.AoC umdumuz gibi olmaz ise okunanların ve ögrendimiz şeylerin yarısı bile çıkmaz ise sadece lvl kasmaya dayanan aptal bir oyun olursa 1 yıllık araştırmalarıma ve emeğime ve beklediğim zamana üzülürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

o konuda şüphen olmasın kesinlikle harika olucak aoc
wowdaki gibi robotlaştıran bi mekanik olduğunu sanmam
pvp nin dibine vurucaz skiller konuşacak item değil
onceden tahmin edebilme yeteneği hızlı klavye macro mause
kombinasyonları gibi tartışmalara açık bi oyun olucak tahminimce
Sosyal ağlarda paylaş

RedBaron73 said:
The Lords Of The rings dicem ama ordada forumları okuyom.Millet acc kapatıyo gerci cogu pc si yetmediği içinde valla koca dünya wow a kaldı bu gercek gerisi umut.AoC umdumuz gibi olmaz ise okunanların ve ögrendimiz şeylerin yarısı bile çıkmaz ise sadece lvl kasmaya dayanan aptal bir oyun olursa 1 yıllık araştırmalarıma ve emeğime ve beklediğim zamana üzülürüm.

pc yetmediğinden evet yoksa lotro güzel oyun ve şu anda oynanılabilen en güzel grafiklere sahip oyun.fakat dual core 2 gb ram ve iyi bir ekran kartınız yoksa grafiklerden uçarsınız oyun cok sade gelir.ben cıktığı günden beri oynuyorum oyun dünyası sürekli genişliyor.8 chapter epic senaryosu şimdi 12.chapter ile birlikte yüzde 50 genişledi gibi.az kaldı moria madenlerinede gelecez.aoc patlarda lotroyu deneyin bence bir şansı hak ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

porsuk said:
o konuda şüphen olmasın kesinlikle harika olucak aoc
wowdaki gibi robotlaştıran bi mekanik olduğunu sanmam
pvp nin dibine vurucaz skiller konuşacak item değil
onceden tahmin edebilme yeteneği hızlı klavye macro mause
kombinasyonları gibi tartışmalara açık bi oyun olucak tahminimce

Cok dogru soyluyorsun ama isin kotu tarafi beni korkutan bu zaten :D simdi ne alaka diceksin yada diceksiniz ama malum biz Turkiye'de yasiyoruz yani bunu anlamı maalesef su anlama geliyor Turkiye'deki 4Mb baglanti Arjantindeki 2Mb lik baglantidan kat kat daha kotu.. (Arjantinde okuyan bi ark.ım war o soyledi bize geldiginde yane kesin bir bilgim yok sadece onun soledikleri we bizim 4 Mb olmasina ragmen wow'da yabancılara kıyasla hemen hemen aynayamamıza dayanarak bunu diyorum)

Sonuc olarak eger AoC ole muhtesem sistemi olan bir oyunsa biz (Turkiye'den oynıcak olanlar) tamamen hezimete ugrıcaz demektir. cunku hersey ordaki real time action olucak ki bizde maalesef bu 4 sec delayed action olcek :D ehehe
Sosyal ağlarda paylaş

lotro ile wow arasinda pek bi fark yok.ikisindede pvp cekilicek gibi degil tam bir izdirap,bol bol gidip item kasiyorsun bir sonraki patche yeni dungeon ekliyorlar hadi bakalim otur bastan kas.Gereksiz iki oyun,oynuyanlarida anlamiyorum yazik..:P
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:
lotro ile wow arasinda pek bi fark yok.ikisindede pvp cekilicek gibi degil tam bir izdirap,bol bol gidip item kasiyorsun bir sonraki patche yeni dungeon ekliyorlar hadi bakalim otur bastan kas.Gereksiz iki oyun,oynuyanlarida anlamiyorum yazik..:P

Adam yılın eleştirmeni ya baksana tek paragrafta koydu postayı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Mina said:

güzel aynı mantık.lotro ile wow arasında pek bir fark yok hemen hemen.lotro daha yeni daha iyi grafikli ama pvp anlamında aldığım zevk gw dekinin yanına bile yaklaşamıyor.
item kasma şeklinde ilerliyor (lotro adına konuşuyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
AOC DA EN UZUN KILICI OLN KAZANIYOMUŞ, PASO UZUN KILCI KASIYOMUSSUN!

eheh abicim ole bi solemissinki koca koca harflarle ilk basta yanlis anlamadim diil hani ::o ama allahtan ben healer kasacam herzamanki gibi benim o taraklarda bezim olmicak yane (:D ehehe B)-
Sosyal ağlarda paylaş

bağlantı probleminin tek çözümü genelde modem reset oluyor :D
ttnet yeni bağlantı olayında yeni çözümler yaratıcakmış bakıcaz ne olucak
ilk zamanlar genel lag olabilir server tabanlı daha sonra düzeliceğinden eminim
bizim bağlantımızdan cacık olmaz orası kabul zaten kafası bozulan bi kablo kopartıyo ttnette
geçenlerde biyerde okumuştum TSK casus uydu alıcak falen diyodu
intenet hakkındada bişiler söylemişti uydu olayından falen bahsetmişti
şuan tam hatırlıyamıyorum
fakat bi gerçek varki oda TÜRKİYEDE çok sayıda internet kullanıcısı var
ve online oyun oynayanlarda yabana atılamıyacak kadar çok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...