Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Kurban Bayramından beri WoW 'dan soğudum yemin ederim. Download hızımda çok düşük , 4 mb sınırsız var ama 10-15 ile download ediyorum. Gece 12 den sonra normale dönüyor bağlantı. Biraz şanssız nesiliz galiba ,TTNET döneminde yaşıyoruz. Biz bu rezilliği çekeceğiz ömür boyu.
Sosyal ağlarda paylaş

yasaklama yoktu da, bi dolu insan birer günlük ban yemişti YF sebebiyle. mecbur geri döndüm ama ben ttnet sağolsun. 10 gündür kullanıyorum ban falan yok bakalım şimdilik. wispy gün içinda aynı şey banada oldu 6-7 kere. ems08 kullanıyorum bende. 24 denedim yada 10, ikisinde geçmişti bende sorun.
Sosyal ağlarda paylaş

Lopeth 10€ luk enhanced paket aldım. Daha önceden kullanmıştım biliyorum yani nasıl çalıştığını genel olarak YF'nin. Ems 07 ve 08 denedim. 100 ms ama paso 20 sn de 1 5 sn lik freeze lag işte.

YF'den tam verim alan biri şu buffer size, keep alive interval, initial post size minimum post size falan paylaşabilir mi acaba rica etsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya sadece benim sorunum değildir herhalde ama, her şey iyiyken WG ye giripte savaşın yoğun olduğu yere gelince YF 150 ms bile gösterse oyunun gösterdiği ms 6k falan oluyor.. Birde değişik türden bi lag, herkez oynuyor koşuyor ben arada geziniyorum ne kimseye vurabiliyorum ne de kimse bana. Kaleden çıkıp biraz ilerleyince düzeliyor... Online oyunlarda high population u seven biri olarak 200 kişinin savaştığı bir ortamda bende bir şeyler yapamıyacakmıyım :( hiç umut yokmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle durumlarda hemen alt-tab yapıp YF grafiklerine göz atmak faydalı oluyor.

Yoğun bilgi akışı olan bosslar (4-horseman veya thaddius gibi) ve wintergrasp bölgesinde, YF yetersiz kalıyor. Bunu 256kb/s'lik hesabı kullanan birisi olarak söylüyorum, çünkü grafik 300'lerig görmeye çalışıyor ama başaramadığından oyunda anlamsız takılmalara yol açıyor.

512kb/s bosslar için gayet yeterli olur ama wintergrasp konusunda şüphelerim var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...