Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

ataköy 9 sa ok orda var zaten.. ayrıca apartmana swtich dolabı yerleştirilmesi lazım. site yönetimi arasın gerekeni yaparlar. site yönetimi mırın kırın ederse, deki onlara, site yönetiminine, yönetim binasına bedava internet veriolarmış, ücretsiz kullanıyomuş yöneticiler de, onlar hemen koşa koşa ararlar..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

ataköy 9 sa ok orda var zaten.. ayrıca apartmana swtich dolabı yerleştirilmesi lazım. site yönetimi arasın gerekeni yaparlar. site yönetimi mırın kırın ederse, deki onlara, site yönetiminine, yönetim binasına bedava internet veriolarmış, ücretsiz kullanıyomuş yöneticiler de, onlar hemen koşa koşa ararlar..

bu doğrumu xD sdfdss
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

kingpin said:

ya arkadaşlar quiknet kullananlar emule kullanabiliyor mu ? ne yaptıysam low id. port açtım vesaire ama ıh ıh çare bulamadım :/

eMule nedir allah aşkına torrent var iken ?
valla yazıktır quiknet almışsın bir de.

torrent kullanmadığım fikrine nerden kapıldın da ayar vermeye çalışmışsın hemen ?
Sosyal ağlarda paylaş

Rdoann said:

Bana bi türlü dönmediler yaw dragon sen bi el atsan şu acıbadem bölgesine apartman düzeyine daha çabuk inseler:)
canımın içi ah keşke elimden farklı bişe gelse.. ama şunu sölim. firma zaten en kısa süre içerisinde herrrrr yerlere fiberneti vermek istiyo. sonuçta kendini firma sahibi oalrak düşün. ne kadar çok aboneye hizmet verirsen okadar çok kazanmazmısın? işte o şekilde. ellerinden geldiği akdar hızlı bir şekilde deli gibi fiber alt yapı döşüyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...