Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İki orjinal oyunu bedava alacak olsaydınız ne alırdınız?

Zolmir

Öne çıkan mesajlar

Bir şekilde iki orjinal oyunu bedavaya getirteceğim. Ama neredeyse her oyunun single playerı crackli olarak çalıştığı için multiplayer bir oyun almak istiyorum (Tercihen bir MMORPG ya da RTS) Fakat kalkıp 15$ gibi abartı bir aylık ücret de ödemek istemiyorum (Hatta hiçbirşey ödemek istemiyorum :) ). Sizce hangi oyunları seçmeliyim?
Sosyal ağlarda paylaş

daoc/swg/shadowbane (beklersen biraz)wow.
battlefield[signature][hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

World of Warcraft(geliyo az kaldı)'yi kesin alırdım, onun dışında

Riftrunner(nam-ı diğer Divine Divinty 2)
veya
Rome: Total War

Tabi bu oyunların hiç birini şimdi alamazsın yazın ortasına kadar hepsi çıkmış olucak[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal oyun alcaksam kesin online oyun alırdım oda kesin swg ve wow olurdu.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

Zolmir sadece oyun seçmekte kararsız kalmış öneri istiyo ''siz olsanız ne alırdınız tarzından'' yani anket gibi değil.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zolmir, 15 January 2004 18:02 tarihinde demiş ki:
Fakat kalkıp 15$ gibi abartı bir aylık ücret de ödemek istemiyorum (Hatta hiçbirşey ödemek istemiyorum :) ). Sizce hangi oyunları seçmeliyim?

aylık ücret ödemek istemiyosan mmorpgleri unut derim :)[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 2 lod, half-life blue pack alabilirsin.. online oynamak aylık para vermen gerekmiyor..

singleplayer dersen planescape, fallout, baldur's gate 2 alabilirsin bayaaa bir oyalar seni..

mmorpgler genelde hep aylık para istiyor.
O yüzden WoW, SWG felan oynayamassın sen sanmıyorum.[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamadığım şey
adam "ayda 15 dolar vermek bana zor hatta kazık"
diyor siz ısrarla mmorpg söylüyorsunuz..
diğer topicte de sadece mmorpg önermişler..

oohh.. adam beleş oyun alsın bir de utanmadan ayda 30-40 dolar ödesin..
ee nesi bunun beleş?

morrowind ve 2 ek paketi alabilirsin
iyice sardı beni bir haftadır..

strateji seviyorsan
starcraft ve ek paketi ya da red alert 2 ve ek paketi (brood war ve yuri's revenge)

katanalı felan birşeyler istiyorsan last ninja olabilir
ya da shogun total war var japon temalı strateji oyunu..

aksiyon istersen quake 3 ve half-life öneririm..
alıyorsun oyunu official serverlarda beleşe oynuyorsun
cd-keyin oluyor..
bir de üstüne bir sürü mod sayesinde sırf 2 multiplayer oyun değil
bir sürü multiplayer oyun oynama fırsatın oluyor..

fallout 1 ve 2'nin maceraları çok uzun sürebiliyor..
ayrıca türlü türlü karakter kombinasyonuyla seni baya bir oyalar.[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

tercihen mmorpg ve rts demişsin, mmorpglerin hepsinin aylık ücreti var o yüzden sana uymaz

bence yapacağın en iyi şey aşağıdaki yazağım 2 şeyden biri , ikisi de çok iyi oyunlar ve netten uzun süre oynayabilirsin, zevkine göre tercih et

1)Warcraft 3 ve Frozen Throne Expansion pack
ikisi bir arada olan versiyonu var mı bilmiyorum

2)C&C Generals ve Zero Hour Expansion pack (bunun Generals deluxe edition diye birşeyi var ikisi bir arada çok daha hesaplı)[signature][hline]Küçük bir adada terk edildiniz. Ve ufukta hiç kara parçası bile göremiyorsunuz. Hangi 3 şeyin olmasını isterdiniz?
zgrw, 13 January 2004 21:09 tarihinde demiş ki:
Black pearl, Bloodmoss, Mandrake Root

Sosyal ağlarda paylaş

1 UO alırdım
2 Bir yerden Star Wars galaxies bulurdum[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
è lo zgrw che è il padrone dei mages(In Italiano)
[Bu imza zgrw tarafından 14 January 2003 02:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alla alla ben mi salağım yoksa siz mi adamın yazdıklarını okumuyorsunuz..
ayda 15 dolara kazık diyor siz hala ayda 15-20 dolar vereceği mmorpgler söylüyorsunuz.
hmm ilginç..[signature][hline]Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Örümcek Adam, Lord Soth, Kenshin, Cyborg Ninja, Predator, Kurt, Garou, Minigun, Katana, Fallout, Starcraft, Dungeon Keeper
Sosyal ağlarda paylaş

freelancer
diablo II
battlefield 1942
rainbow 6

falan filian uzar gider.[signature][hline]Remember the times, together we swore to never give up this life
Still hanging on, still going strong, here I belong
And maybe I'm crazy but I just can't slow down
And maybe I'm crazy but at least I'm still around

The number you have dialed is walking alone please, try again later
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...