Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

"Eligibility: Entry open to any user holding a Steam account in good standing, who completes a Wish List with at least ten (10) single game titles. One entry per user and one win per user. Multiple entries/multiple Steam accounts will be disqualified. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible." said:

sonucta ilk 5 oyun verilecekse niye 10 tane eklenmesini istiyor anlamadim gerci.
Sosyal ağlarda paylaş

cidden bravo valve'a ha, benim gibi steam'den yıllarca nefret eden adama takdir ettiriyor kendini bu kadar. "çekiliş sadece abd'ye naniiiiik" dememişler. bir de hediye pakedi alıp millete noel baba gibi dağıtmak da süper. alıp HO HO HO diye bağıra bağıra saçasım var etrafa deus ex 8'li pakedi. (:P)

yalnız uyanıklar borderlands goty'i listeye koyunca listede düz borderlands çıkarıyor 5$'lık lol!
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

cidden bravo valve'a ha, benim gibi steam'den yıllarca nefret eden adama takdir ettiriyor kendini bu kadar. "çekiliş sadece abd'ye naniiiiik" dememişler. bir de hediye pakedi alıp millete noel baba gibi dağıtmak da süper. alıp HO HO HO diye bağıra bağıra saçasım var etrafa deus ex 8'li pakedi. (:P)

yalnız uyanıklar borderlands goty'i listeye koyunca listede düz borderlands çıkarıyor 5$'lık lol!

demek sen de denedin
Sosyal ağlarda paylaş

steam 3-4 yıl önce çok kötüydü, son 2-3 yılda çekip çevirdiler. para verip aldığın oyunu "şimdi çok meşgulüz sonra tekrar deneyin" deyip oynatmıyordu. saatlerce uğraşıp açamıyordu millet sp oynayacağı oyunu. hatta geçenlerde empire tw oynayacaktım gene yaptı uzun zaman aradan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Az once baktım bügün online olan kişi sayısı yaklaşık 3 milyon.

Toplam steam kullanıcısı 5milyon desek,en kotu ihtimalle %5i wishlistini doldursa cekiliş için:

250.000 kişi arasından her gün 30 kişi seciliyor,gariban umut yolcusu pati dostlarım benim :D

%5'ten çok daha fazlası doldurmuştur veya doldurur.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyi oyunlar var listede daha henüz çıkmamış. Ben de listemi yaziyim burada diğer arkadaşlara fikir versin belki gözden kaçırdıkları oyunlar vardır. Önceki mesajlarda örneğin fizban ın mesajı sayesinde portal 2 yi gördüm ve hemen ekledim. Herkes listesini yazarsa gözden kaçırdığımız oyunları ekleme fırsatımız olur.

1-Witcher 2
2-Portal 2
3-Deus Ex:Human Revolution
4-Dungeon Siege 3
5-Warhammer 40k : Space Marines
6-Homefront
7-DC Universe Online
8-Tom Clancy's HAWX 2
9-Test Drive Unlimited 2
10-Hunted: Demon's Forge
Sosyal ağlarda paylaş

En az 10 oyun gerektiğini öğrenince asıldım, bi sürü bi şey yekledim. Şu an liste şöyle,
- Black Ops
- Civ 5
- TDU 2
- HAWX 2
- Mafia 2
- Borderlands
- GTA: Episodes from Liberty City (bu varmış mesela)
- FO: New Vegas
- FM2010
- Mount and Blade: Warband
- Mass Effect 2
- Sacrifice
- Burnout Paradise: The Ultimate Box
- Saints Row 2
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız 5 oyun yazıyor ve kampanya şartlarını okumayıp 10 oyun doldurmayan çok insan olacağını düşünüyorum.

yani 250k kişi 150k falan olur bence.

Kojiroh said:

- Black Ops
- Civ 5
- TDU 2
- HAWX 2
- Mafia 2
- Borderlands
- GTA: Episodes from Liberty City (bu varmış mesela)
- FO: New Vegas
- FM2010
- Mount and Blade: Warband
- Mass Effect 2
- Sacrifice
- Burnout Paradise: The Ultimate Box
- Saints Row 2

abi expiration date'i geçti onun?
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS said:

Çok iyi oyunlar var listede daha henüz çıkmamış. Ben de listemi yaziyim burada diğer arkadaşlara fikir versin belki gözden kaçırdıkları oyunlar vardır. Önceki mesajlarda örneğin fizban ın mesajı sayesinde portal 2 yi gördüm ve hemen ekledim. Herkes listesini yazarsa gözden kaçırdığımız oyunları ekleme fırsatımız olur.

1-Witcher 2
2-Portal 2
3-Deus Ex:Human Revolution
4-Dungeon Siege 3
5-Warhammer 40k : Space Marines
6-Homefront
7-DC Universe Online
8-Tom Clancy's HAWX 2
9-Test Drive Unlimited 2
10-Hunted: Demon's Forge

iyi oldu hakkaten milletin yazması
hiç aklıma gelmemişti deus ex, dungeon siege 3 falan ekleyeyim bari onları da fallout new vegas falan yerine

gerçi onların da daha fiyatlar yazmıyo, dahil mi ki acaba kampanyaya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...