Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

Macaristan ile Fransa alındı ya?

@efe

Brezilya oynayamam ben havaya giremem:

Yüce Diktatörümüz Carlos De Souza konuşuyor:
Viva Brazil, Viva SAmba....

Military parade yerinde Rİo KArnavalı var:DDD

Birde Armament Minister'in adı Bobo, Zico falan olursa hayatım kayar. Ayrıca oyun dışı eleman fasulye gibi olurum. Aksiyondan uzak.
Sosyal ağlarda paylaş

macaristan icin ozurler heh.

Fransa benim zaten; degiselim babimda dedim. Gimli'nin dedigi gibi brazilya cok ilginc bir ulke.

Murat:
brezilya çok büyük
Murat:
rare meterialı da var
Murat:
petrolü de
Murat:
etrafındaki devletler de çok güçsüz
Murat:
faşizan bi ülke
Murat:
almanyadan kaçan savaş suçlularının hepsi
Murat:
brezilyaya kaçmışlar zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Ya su almanya fransa meselesine bi cozum bulmak lazım, hmm dogru diyosun aslında gunluk gorusme olmadıkca o ortak yonetim olayı yalan.

Bana iyi bi ulke oldugu surece Almanya'yı veririm ama iste olmadıkca olmaz :P SSCB'de aslında ortak yonetim iyi gidebilir cunku baya buyuk ulke ya da ne biliym İngiltere de olabilir; onların yanına gelebilirim +1 olarak ama onu da oynayanlara sormak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla mao 1936 itibariyle çok ezik maalesef heh, hatta oyunu oynarken zaman zaman kendime "yuh nasıl çan kay şek yenilmeyi başarabilmiş" diye sorduğum oluyor. (:P)

gomnis çin ilginç olabilir esasen, doomsday'in güzelliği soğuk savaş eventleri içermesi. sphere of influence altındaki başkentler rakip güç odağına geçerse savaş başlatmak için event çıkıyor abd ve sscb'ye. (eğer savaşta değillerse mihver'e karşı) oyunu bitirmeyip devam edebiliriz eğer mihver yenilgisiyle sonuçlanırsa dünya savaşı.

biz de üretime başladık demokrasinin galibiyeti için! (lol çok ironik herşeyiyle abd'yi oynamam)

Sosyal ağlarda paylaş

kanımca oyun başlasın sonra herkes işine nasıl geliyorsa öyle anlaşsın :) ayrıca almanya + sscb ye karşı kimse duramaz gibi. almanya ile sscb yi ukrayna hizasında kitleyip fransa + ingiltereyi darma dağın ettiğimi bilirim ki amerika ile uğraşmaktan bıkıp bırakmıştım oyunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi siz Gimli ile ortak oynayamaz mısınız, olmuyo mu :P

Fransa'da manpower olsa bayagı zorlarsınız Almanya'yı ama yetmeyeginden yuksek ihtimalle 6 ay sonra Fransa coker zaten. Ya da her yere fort dikmek de bi taktik tabi ama o da eh yani ne biliym.

Vichy France yaratıldıgında nasıl olur peki uymaz mı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...