Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

archimonde down by revolution

aether

Öne çıkan mesajlar

Tebrikler, bir turk guildi olarak bu lagda bunu becermek basari isidir gercekten.

Bu arada biri kimse olmemis demis, sanirim encounter sirasinda biri oldugu zaman onun sonunun wipe oldugunu bildigi icin soylemis. Istisnai durumlar oluyor tabi ancak normalde biri oldugu zaman wipe yensin diye yapilmis bir encounter bu ozellikle caster olumleri wipe getiriyor*

*Ciddi anlamda iyi guildler kismende olsa casterlardan biri olunce wipe yememeyi becerebiliyor, ama tabi sansta lazim bunun icin biraz, sadece dusuk ping ve imba gameplay yetmiyor her zaman, sonucta silence yiyosun belli bir zaman suresince.
Sosyal ağlarda paylaş

"biz bunu kestik" diye mesaj atıp kaçanlarla doluştu paticik forumları.

yani en azından başka topiclere de yazsın bu kişiler. böyle reklam yapmaktan başka bir işe yaramıyor.

ne biliyim, mesela bilgi verin.
nasıl kestiniz, nasıl uğraştınız.
en azından bizim gibi archimonde yüzü göremeyenler de bilmiş olur.

(1000 ms ve habire bozulan pc'lerle pek birşey yapamıyorsun)
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:
"biz bunu kestik" diye mesaj atıp kaçanlarla doluştu paticik forumları.

yani en azından başka topiclere de yazsın bu kişiler. böyle reklam yapmaktan başka bir işe yaramıyor.

ne biliyim, mesela bilgi verin.
nasıl kestiniz, nasıl uğraştınız.
en azından bizim gibi archimonde yüzü göremeyenler de bilmiş olur.

(1000 ms ve habire bozulan pc'lerle pek birşey yapamıyorsun)

Hala burdayım ben, kaçıştığımız falan da yok evet bu bir reklam mesajıdır yaptığımız progress adına.
FK postun altına nasıl kesildiğini yazan kimseler görmedim ben ciddi ciddi merak ediyorsan oturup açıklayayım öyle über bir taktik gerektirmiyor.Güzel bir setupdan sonra sadece iyi bir bağlantı ve dikkat savaşın anahtarı.
Sosyal ağlarda paylaş

bundan onceki postumuzda lady vashj postumuzdu ve mh ve bt de ki diger boss updatelerimizi onun uzerine yazmıştık. archi yi hem mh 'ın son boss u olması hemde kasan guildlerin dedigi gibi onemli bir adım olması niteligi ile buraya yeni post acarak yazdık. tabiki reklam kokan hareketler olacaktır sonuctu mevzu ismimizi ve ne yaptıgımızı duyurmak. yardım isteyenlere ozel den veyahut buradan yardm edebilecegimizi de masterhaplo daha oncki postlarda belirtti. amacım tartısma yaratmak degil ama kalkıpta reklam yapmayın hodo bodo yazmanız biraz gereksiz.. moderator arkadaslarımızında en son soyledigi hatırladıgım kadarı ile, postunuzu bir baslıktan update edin bu tip son bosslar exceptional olabilir gibi birşeydi. archi kardeşimizide bayram da kurbnalık olarak kesmişken lady vashj postunun altına yazmak ayıp olurdu.
mevzu budur uzun oldu ama reklam yapmayın hade bakam taktik verin hdo yazan arkadas guruhunadır bu mesajım. sonucta bu lagda bu sorunlarla bunları yaptıgımzıdna mutluyuz duyurmaktan ve paylasmaktanda gurur duyuyoruz bunda tiftileyecek birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse başarınızı küçümsemiyor, ancak tek başlıkta devam etsenizde çok daha derli toplu olurdu buda tartışılmaz. yeni bir başlık açacaksanız en azından illdiana kadar beklemeniz çok daha etkili olurdu. Sonuçta sırf bu forumda 2 ten fazla başlık olunca "her boss yeni başlık acacaklar heralde" lafını yemeniz kaçınılmaz :D
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Kimse başarınızı küçümsemiyor, ancak tek başlıkta devam etsenizde çok daha derli toplu olurdu buda tartışılmaz. yeni bir başlık açacaksanız en azından illdiana kadar beklemeniz çok daha etkili olurdu. Sonuçta sırf bu forumda 2 ten fazla başlık olunca "her boss yeni başlık acacaklar heralde" lafını yemeniz kaçınılmaz :D

biraz hızlı gidince 2 topic aynı anda oldu kusura bakmayın (:D
dikkatli oluruz bir dahakine :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Phlox

Tam olarak öyle sayılmaz, Kael'thas'ı kesebilen bir guildin önünde tek engel vardır. O da ilginçtir ama Illidan değildir, Essence of Sufferingdir.

Yani Revolution TK'yı tamizleyince 1 aya kalmadan EoS'in önüne dayanacaklarını hepimiz bekliyorduk zaten. Revolution'ın en büyükbaşarısı TK yı temizlemektir. Artık Illidan dağil her bossun düşmesi an meselesidir.

@glemrel

Şahsen benim için çok rahatsız edici bir durum değil .Sonuçta bu forum dengesiz derecede fazla başlık açılan forumlardan farlıdır. burda yeni başlık görünce insan mutlu bile oluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

freemoon hiç gittinmi archimonde a bilmiyorum ama kesinlikle reliquary of soulstan çok daha zor bir encounter. Bir kere hata affetmeyen bir boss, birinin ölmesi wipe ile sonuçlanabiliyor. RoS da ise koordineli interrupt ve güzel healing ile hiç sorun yaşanmıyor. Bak şu an bile her hafta 1-2 kez wipel oluyor
Archimondeta, ki düşün aylardır farm statüsünde. Archimondeta çok random etken var ve herkes pür dikkat oynamak zorunda.

Çok büyük bir başarı bence, tebrikler Revoluiiton'a ve iyi şanslar BT de.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda zor encounter mantigi hata affetme derecesi ile orantili diye dusunursek archimonde hala en zor fight. Illidan cok daha kolay archimonde'dan. RoS daha cok melee adamlara bakan bir combat, ozellikle rogue'lara, ama archimonde'da cumle alem adam gibi oynamali, hele casterlarin en ufak hatasi wipe getirir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...