Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kaç gün uyumama tuto [istek]

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

ardeth sonsuz uykuyu tadıcak az sonra.

kahve mahve bahane, adrenalin ayakta tutan, ben iş bittikten sonra cat düşerim mesela, veya sabah cok dinc olurum sabahladıktan sonra 1 gece olsun 2 gece olsun fark etmez, üforya işte, adrenaline sayesinde.

boş boş durursaız gidersiniz, coşkulu calışırsanız kalırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

Gerekli Malzemeler :

2.5 L Coca-Cola !! (üretim tarihi 1 ay'dan cok olmasin)
10 adet 3ü1arada !!
Özgüven ( bu cok önemli)

Hazırlanış :
Sıcak su ile 3ü1arada'nin yarisi hazırlanır. büyükçe bir bardağa dökülür ve üzerine Cola eklenir... her 1 saatte bir içilir.

Dİkkat !
olabilecek hasarlardan Zergling sorumlu degildir !
18 yaşından küçüklerin kullanması tehlikeli ve sakıncalıdır.. !
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

kahve mahve bahane, adrenalin ayakta tutan, ben iş bittikten sonra cat düşerim mesela, veya sabah cok dinc olurum sabahladıktan sonra 1 gece olsun 2 gece olsun fark etmez, üforya işte, adrenaline sayesinde.

Neden tasarım derslerinden AA alıp ingilizce türkçeden kaldığını anladım d:
Sosyal ağlarda paylaş

çay sigara yüz yıkama .

lareken said:
gözlerine kürdan koy

mr bean.de yapardı bunu , gerçekten bunu yapan insanlar biliyorum bizim üniversitemizde okuyan.

kitabı bitirip sınavdan 10 olan , ortalamaları 5-4 civarı olan güzelim elektrik-elektronik müh öğrencileri.

zaten aile orası , kimi çoluk çocuğa karışmış , iş güç falan var .çamaşır makinesi çözü tamir eden proflar.

düşünsene çamaşır makinesi tamir eden bir karın var , ben istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 6 ay sonra ...
Önce bişey sormak istiyorum: herkes "kolayı yarıya kadar doldur sonra üstüne kahveyi koyunca fena köpürüyo" demiş te, "önce kahveyi koyup sonra üzerine kola dök" şekli daha pratik olmaz mı? Ya da ben uykusuzluktan sazan mı oldum? (muhtemelen 2.si)

Penth in ilk sayfada bahsettiği soğuk terleme vesaire belirtilerinin tamamına gavurlar teknik olarak "caffeine overdose" diyolar, biz kısaca "b.kunu çıkarmak" ta diyebiliriz. Benim gibi bi günde 6,5 litre kola içerseniz, çok ta güzel yaşarsınız bu durumu.

Kola da bi noktadan sonra etki etmemeye başlıyo insana, o yüzden kola+sigaraya abanmak çok parlak bi çözüm değil. Az buçuk testicle sahibi bir bardak kahve 2,5 litre koladan daha sağlam ayıltıcı etki yapacaktır, emin olabilirsiniz(ki benim günlük içtiğim kola miktarı 2,5 litre şuan, ordan biliyorum).

İlla ayılmaksa amaç, National Geographic te bir yazıda görmüştüm, Silikon Vadisi nde program yazan bi amca anlatmış:

500mg. lık kafein hapı alınır. İkiye kesilir jiletle(neden 250lik almıyo demeyin ben de bilmiyorum:D). Sonra bir şişe Gatorade içinde bir yarım olmak üzere eritilir. O bi şişe bittiğinde 2-3 gün civarı süren bir uykusuzluk elde ediliyomuş söylediğine göre. Onun yalancısıyım.

acil araştırma editleri:

1 - Arkadaşlar 500mglık kafein hapı aramaya kalkmayın, bulursanız da mümkünse almayın zira kendisi saf kafein oluyomuş. Oran olarak şöyle özetliyeyim: 500mg kafein hapı, yaklaşık olarak 2500 bardak "sert" kahveye eşit oluyo. 100-200 mg lık kafein hapları bizim işimizi görür düşüncesindeyim.

2 - Sakın, sakın ama sakın hapları ezdikten sonra toz halini içmeye kalkmayın, toz haldeki kafein vücudu çok ani şekilde vurup anormal enerji artışına sebep oluyomuş, sonra kalp krizi geçirmeyin aman diyim.

Son dakkada hatırlanan ayrıntı editi: Sigara içmek kafeinin vücutta parçalanma hızını iki katına çıkarır, not olarak kalsın kenarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...