Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Regedit ayarı ile Latency düşürme

Argue

Öne çıkan mesajlar

bazen cıkıyo yine ping. tekrar yapılması gerekmiyo diye biliyorum.

bi de 200'den 100'e dusmek varken neden dusmeyelim ki? bunun doyumsuzlukla alakası ne yani? sorun yasadıgımız surece daha az olmasını isteriz tabi ki pingin. ne zaman oyunu oynamamıza engel olmazsa orda kalabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Argue said:
http://rapidshare.com/files/159201063/FasterPing-v01beta.zip

Premium accounttan upload yaptım, sınırsız indirilebilir.

arkadaslar bu programi yukleyip kurdum, vista ultimate kullanicisiyim. kurduktan sonra oyuna girdim gercekten cok iyi sonuc verdi ancak 3-4 dakika oynadiktan sonra baglantim koptu ve gelmedi, hala da yok. nasil geri alabilirim bu ayari ben? internet cafeden yaziyorum su an ve cevap alip eve gidip uygulamam gerek. biraz acil bir durum anlayacaginiz, tesekkurler simdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
tamam arkadaslar sorun gecmis, eve geldim su an baglanabiliyorum. sagolun.

Bilgisayarında birşey değiştiremediğine göre, problem senin bağlantıdaymış.

Arada internet gerçekten kullanılmaz hale geliyor, hiçbir site açmıyor, msn'e girmiyor oyunda 5k ms falan, bunlar TTnet^ten kaynaklanan sorunlar. 2 regedit dosyası değiştirerek bu problemi çözemeyiz. Bu yüzden gereksiz yere başkalarını yanlış etkilemeyi doğru bulmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Argue said:
Baalzebub said:
tamam arkadaslar sorun gecmis, eve geldim su an baglanabiliyorum. sagolun.

Bilgisayarında birşey değiştiremediğine göre, problem senin bağlantıdaymış.

Arada internet gerçekten kullanılmaz hale geliyor, hiçbir site açmıyor, msn'e girmiyor oyunda 5k ms falan, bunlar TTnet^ten kaynaklanan sorunlar. 2 regedit dosyası değiştirerek bu problemi çözemeyiz. Bu yüzden gereksiz yere başkalarını yanlış etkilemeyi doğru bulmuyorum.

iyi de ben turkiye'de yasamiyorum ki? baglantimda da hic sorun yok, o programi kurduktan sonra kesilme yasanmisti eve geldim, internet vardi bilgisayar basina oturdum 2 dakika sonra tekrar gitti. vista kendiliginden olusturmus geri donusum noktasi, sistemi geri yukledim ve oyle duzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Baya öncelerden manuel olarak bende uygulamıstım bu ayarları Xp pro sistemime latency göstergesinde bariz bir düsüs var.
Bazen ben de psikolojik bir fayda oldugunu dusundum.Yani 150 civarı gösterirken takılmalar oluyordu.Raidlerde kasım kasım kaldıgım da olmustu fps diplerdeydi ama bundan dolayıdır da diyemiyorum cünki fps ile bunun bi baglantısını bulamadım bglerde spike yedigimde oldu ama nadir zamanlarda onuda telekoma baglıyorum.

Kısaca zararı yok faydası gorsel olarak var ama özünde nedir kuskulu. Zararı yok denemeye deger.Psikolojik misikolojik yesil bar iyi motive ediyor insanı :)
Sosyal ağlarda paylaş

1mbit adsl kullanıyorum. Dün geceye kadar bir problem yoktu ama 25man naxx yaparken crash yedim, bir map hatası verdi repairle çözdükten sonra oyuna bağlandım ama geceden beri ms 1k nın altına düşmüyor. Bağlantıyı benden başka kullanan yok normal download hızı 105 kb/sn civarında değişiyor yani bir problem yok ama wowda sürekli lag var. Interfaceleri, wtf klasörünü sildim burdaki programı kullanmayı denedim ama hep aynı. Sorun neden kaynaklanabilir bir fikri olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...