Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm 03-04 adam tavsiyesi...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Abi transfer teklifi yaptığınız ekranda first option diye bir seçenek var onu seçin(hani şu kaç para vereceğinizi belirlediğiniz yer).Ardından para teklif edin,durationı 2 year yapın ve future fee yi belirleyin...
Afiyet olsun[signature][hline]Every girl that I f*cked tried to make me satisfied.
Sosyal ağlarda paylaş

ramses kasamı boşalttın abi :(

Diego ya 12m ilk ödeme verdim gelecekteki para 10m dı.
Sonra thieme klompe ye 10+10 verdim

34m vardı 15 e inmiş.
Sadece klompe geldi diego gelmedi.
Ne iş anlamadım ben.Benim sorunum futbolcuyla kluple değil kluplerden alıyorum futbolcu gelmiyor.
Netcez şimdi?Anlamadım gelecekteki para nedir ne işe yarar u?[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Hey gidi HEYYYY
ne tanınmamışı

Dünya üzerinde 100 yıllık bir klup seviyesine ulaşmık birkaç klupten biri.
Avrupanın fatihi
Türkiye nin Sultan ı
Fa cup un Mehmeti (böghhh)
Daha ne olsun Tsikalgo Todorov Okan koç serkan balcı Ahmet Y Emre Aşık Fatih Sonkaya Ronaldo Thieme Klompe İbrahim Tümer
Chesela 6 atmış Uefa da Bayern e 4 lemiş 2 maçtadada daha ne olsun be[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Adama bak özür diliyor atma o zaman boşuna kedi miyavlayıp yırtınmıyor orda.Ama senin gibiler anlamaz bunu.
Forumla ilgisiz olmuş atma o zaman kardeşim.yada sonuna benim gibi bişeyler ekle ilgisiz post olmasın.

Thime Klompe defansa öneriyorum Marking ve passing 20 29 yaşında ama pahalı çok gol atıyor bir defansa gör harika adam.
Fatih Sonkaya sağda süper
Ayrıca alabilirseniz Hemen Serkan Balcı yı kapın gelen tekliflere ve 3. sezonda özelliklerine şaşırıcaksınız...[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 11 January 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
Hey gidi HEYYYY
ne tanınmamışı

Dünya üzerinde 100 yıllık bir klup seviyesine ulaşmık birkaç klupten biri.
Avrupanın fatihi
Türkiye nin Sultan ı
Fa cup un Mehmeti (böghhh)

Şu iddiaları okuyunca başta GS'le oynuyosun da 2-3 sene oynayıp 100. yıla geldin sandım ronaldo tümer falan diyene kadar :)[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 24 December 2003 23:30 tarihinde demiş ki:
bu arada benim yazdığım adamlar yazıştı... acaba sazanlayıp arayıp da bulamayan olmuşmudur...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau

olmuştur valla bana bakmayın cevap yasıyom diye hiç haz etmem bu oyundna ne anlıyosanız[signature][hline]Where is Anatolia?
Seni Özledim!

Hades is Forever Paticik.Com
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar kasmayn be ztn gelmek isteyen adamın istekleri direk ayarlanıo :)

west ham la 3. sezonumda şampiyonlua gidiorz lideriz de diope imzalamıo hrr
defoe 230 bin istiodu ben 160 bin teklif ettm kabul etti buda takm sevgisi :)[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda CM4 oynuyorum 03-04 CD mi ist.de unutmuşum. Fakat genel olarak aynıdır diye bişi sorcam:

Futbolcuların morallerini nasıl düzeltecem? Mesela GSle oynuyorum 3. sezonun ortalarındayım. 2 sezon şampiyon oldum ve bi kere şamp. lig.de yarıfinal bi kere de uefa da çeyrek final oynadım. Futbolcular çok formda. Ama bakıyorum takımın yarısının morali very poor. Bu sezon da genel olarak düşüş var oyunlarında. Hayır anlamıyorum mesela Ümit Karan 30M $ gözüküyo şu anda değeri inanılmaz goller atıyor sürekli ilk 11 de, ama morali sürekli V Poor.[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

işte karpuz ya...

medyaya demeç ver öv onları antreman programları belki kötüdür.Belkide dinlendirmen gerekir.

Olmadı karpuzu çağır oda olmadı aleme gidin bütün klupcene topla yönetimide orda senin infonda aleme götür (go to flag (doğrumu tercüme ettim? :) )) var tıkla ona gidin hepberaberce seç kimler gelicek yapın bi alem bak nasıl moraller tavana vuruyor.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Cl de yarıfinal oynadım 3 sene üst üste şampiyon oldum hala gelmiyor Diego okitz flm ne var lan bu takımda? Kardeşlik desen ön planda para desen çuvalla ama gelmiyorlar allah allah?
Bu arada bu bjk yönetimini süper yapmışlar bu oyunda. İlk sezon stadın kapasitesini 8k arttırdılar.Yetmedi 2. sezon Toprak altı ısıtma döşediler.Bu sezonda 12k daha arttıyorlar.Ayrıca bana 38 den 50m bütçe verdiler.Güzel olmuş.

İşte Kadrom:

Cordoba (ramazan)

Fatih Sonkaya (Servet Çetin) Thime Klompe (Ümit Bozkurt) Ahmet Yıldırım (Emre Aşık)

İbrahim Üzülmez(serdar t) Serkan balcı (tayfur) Freddy Adu(Tümer) Yasin Sülün(Sergen Yalçın) Okan Koç (Musa Aydın)

İleri İkilide ise Maxim Tsikalgo (İlhan Mansız) Anatoli Todorov (Serkan Aykut)

Süper takım oldu.Tabi yedeklerinde yedekleri mevcut kadro sıkıntım yok tek sıkıntım daha fazla gol atmak.O yüzdende kaliteli ortasaha lazım bakalım adu napıcak bu sezon.

Gs altyapısı İrfan Başaran da süper.
Serkan Balcı yı alınca 2. sezon gelicek tekliflere şaşırıcaksınız.
Şanslıysanız Dünya Kupasına Türkiye başarılı olursa kadrodaki milli oyuncularınızın fiyatı 2-3 kat artıyor.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

west hamla yol devam ederken 3. sezonun sonun transfer bombasını patlattım
3 sezonda ingiltere de şampiyon oldm sezon boyunca kiralık olarak bende olan tuncay yılın futbolcusu seçildi ingiltere de
manchester 11.5 milyon dolara almış ilk senede tuncayı deeri 22 milyon dolardı bi ara ve tuncayı 325M e aldm :D şu anki bedeli 24 milyon dolar
eh hadi bakalım :)
19 yaşında çılgn oyuncular buldm vs[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 24 December 2003 23:30 tarihinde demiş ki:
bu arada benim yazdığım adamlar yazıştı... acaba sazanlayıp arayıp da bulamayan olmuşmudur...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau

ben başkalarının tavsiyelerini hiç bi zaman transfer etmem kendim bulmayı severim de. yaptığın saçma bişe yani, tabi ki eminim bakan olmuştur, sonuçta bilinmeyen adamların tavsiyesini veriyosun yazış bile yapsan. neyse go on and saçmala[signature][hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...