Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cm 03-04 adam tavsiyesi...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

azmo darıca gençlerbirliği eminim kolaydır. Ben bolton wanderers ile başladım da bak şimdi hemen paste'liyorum şu yazıyı:

man utd have been made 6-4 favourites to win the premier league title this season
rest of the main contenders priced at: 7-4 arsenal 8-1 chelsea 8-1 newcastle 10-1 liverpool and 40-1 everton
by pricing bolton at 2000 -1 (yanlış yazmadım iki bin) the bookmarkers clearly think that relegation is a real possibility and that you should be gearting up for a long hard an ultimately dissappointing season

buna ek olarka transfer budget ne kadar ile başlıyor? 800bin dolar[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk ile herşey güzel gidiyordu.
oyuncular antropozamı girdiler naptılar hepsi kafayı yedi hiç iyi oynamıyorlar.
Todorov a 5m verdim 6 maçta 5 gol attı
Taktiği oturtamadım herhalde bjk nin defansı hallaç pamuğu gibi dağılıyor.Zago ronaldo hep 6-5 arasında oynuyorlar.
Çok gol yemeye başladım cordoba 2 ay sakatlık geçirdi yeni döndü takım toparlanamıyor.
7 puan farkla liderdim fb nin 4 gerisine düştüm. Şl çeyrek finalde chelsea eledi.türkiye kupasındanda elendik
nolcak halimiz bilmiyorum.

bana güzel bir taktik verin ya bjk için

Ayrıca oyuncu tavsiyesi her cm de değişmez oyuncum.

Maxim Tsikalgo
alın gol neymiş ondan öğrenin cm4 de 34 maçta 41 gol 35 assit 1 ay sakatlık geçirmesine rağmen[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 02 January 2004 15:41 tarihinde demiş ki:buna ek olarka transfer budget ne kadar ile başlıyor? 800bin dolar[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Darıca Gençlerbirliği'nin o 1/2000 şansı da yok ama, 1. ligde değil :)
Ha bi de transfer bütçesi de 0. Anca bedava oyuncular alabiliosun, tabi gelmek isterlerse :)[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

bjk de yabancılar dert oldu ya gitmiyorlar.
Pancu ronaldo zago ve giunti göndermeye çalışıyorum kovuyorum club iptal etmiyor bedava yapıyorum alan bile çıkmıyor.
Yabancı transfer yapamıyorum çok rezil bir durumdayım.
Datcu anlaşmayı fesh etti şimdi adamda alamıyorum offf bjk de işler karışık bu yabancıları nasıl şutlarım?[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 04 January 2004 01:58 tarihinde demiş ki:
boşuna diil o klüplere oyuncu teklif etme opsiyonu ;)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

güzel bi özellik eet de önerdiin kabul edio oyuncu edio herkes mutlu ama çat 5 yabancı kontenjanı dolu bende basıorm küfürü :/[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Alın size bi sürü süper oyuncu arkadaş yolladı pastleiyorum.

Adu, Freddy AM F/C 14 Free America 0 95

Farnerud, Alexander AM/F RLC 19 Landskrona Sweden 1.5m 86

Kallstrom, Kim AM C 20 Djurgarden Sweden 2.5m 82

Robinho S C 19 Santos Brazil 5.2m 92

Diego AM C 18 Santos Brazil 5.25m 91

Jones, Billy D RC 15 Crewe England 0 72

Diafutua, Gauthier S C 15 Watford France 0 63

Vaz Te, Ricardo S C 16 Bolton Portugal 0 61

Takano, Kazuya M R 16 S-Pulse Japan 0 78

Shinoda, Yusuke S C 16 S-Pulse Japan 300k 83

Rosi, Aleandro DM RC 16 Roma Italy 1.1m 79

Roberts, Gary D/DM C 16 Crewe England 90k 73

Robben, Arjen AM/F LC 19 PSV Holland 28m 89

Parker, Stephen GK 16 Shrewsbury England 14k 71

McCrink, Paul S C 16 Coventry Northern Ireland 75k 73

Lennon, Aaron AM RC 16 Leeds England 1.6m 82

Huddlestone, Tom D/M C 16 Derby England 1.4m 81

Estefania, Oskitz AM C 16 Real Sociedad Spain 1.1m 82

Txusta AM R 17 Real Sociedad Spain 625k 80

Thach, Doung S C 17 Bolton Sweden 525k 70

Ferdinand, Anton D/M RC 17 West Ham England 200k 79

Foy, Robbie AM/F L 17 Liverpool Scotland 750k 71

Rooney, Wayne FC 17 Everton England 13.75m 89

McFadden, James AM/F RLC 17 Everton England 7m 85

Eagles, Christopher AM RC 17 Man Utd England 1.3m 83

Puustinen, Jami S C 16 Man Utd Finland 1.6m 85

Timms, Mads F C 18 Man Utd Denmark 700k 85

Johnson, Eddie F C 18 Man Utd England 1.1m 77

Milner, James AM/F RC 17 Leeds England 5.25m 86

Pletikos, Stipe GK 24 Shakhtar Croatia 3.2m 90

Aghahowa, Julius F RC 21 Shakhtar Nigeria 4.6m 85

Aliadiere, Jeremie SC 20 Arsenal France 4.1m 84

Pennant, Jermaine AM/F R 20 Arsenal England 5.5m 85

Salvati, Marc AM/F R 20 Free England 0 88[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Dengesizlik konusunda haklısın ama bir de şöyle düşün: CM'de hakem faktörü yok... Yani gerek GS gerek FB gerekse BJK bol bol kollanıyorlar hakemler tarafından özellikle Anadolu takımlarına karşı...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

nasıl hakem faktörü yok saçma sapan ofsaytlara kurban gidiorm mufc arsenal veya chelsea ile maç yaparken.
west hamla oynuorm neler çekiorm bilsen.

bu arada tuncayı kiraladm filan baya ii herif de en acısı defoe etheringhton ve diope ve james takımn 4 ası sözleşme yeniledi sezon sonunda allahlk olucam :p

ingilterede war baya ii adam yani özellikle first division da
west hammers rules :)[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

valla darica gençler birliğini bilmemde delikanli adam F.KARAGÜMRÜK ile oynar... yani ayni ligde olabilirler ama delikanlılık diyince darica marica tanimaz karagümrük ahalisi .. hepsini ellerinden öptürür Ağabey olarak ( ha itirazi olan varsa karagümrük stadinin orada gitsin bağara bağara soylesin en büyük D.G.B. spor die afiş açsın , ama bence köprüden atlasin daha acisiz olur :) )[hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Karagümrükspor'u hiç sevmem... Sporla alakası olmayan, işleri güçleri kavga çıkarmak olan ve yaptıklarının delikanlılık değil kütüklük olduğunu anlamayan bir avuç holigan sadece...[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Cm3 ve 4 de iyi bir kaleci vardı ruslan nigmatullin,defans olarak taribo west,isaac okoronkwo.Bunları denemedim ama kim kallstörm iyi bir amc oluyor ilerde
Gs li sabri fbli tuncay bjkli okan koç gençlerli serkan balcı geleceği en parlak olan oyuncular
Orta saha pasları ve frikikleri kusursuz bir yabancı çok ucuza 17 yaşında real sociedadlı estefania.Forvet olarak brezilyada muhteşem isimler var
Luis Fabiano,Diego,Gil
Orta saha olarak paranız var Alex alınabilir Scott parker var
Defans olarak anthony gardner,mehmet polat,servet çetin,ismail güldüren
Forvette serhatı iyi bir trainingle finishingi kısa sürede 19-20lere çıkyıor
Aynı zamanda ümit karan,ilhan mansız,nihat ve necati ateş çok etkililer
Chelseadeki genç yıldız charltonda kiralık oynayan carlton cole 3. sezonda 16-17 milyon doalrlık teklifler alıyor erken davranmak lazım
Eğer türkiye liginde belirli bir bütçeye sahipseniz ve bi kaleci arıyosanız gençler kalecisi gökhan tokgözü alabilirsiniz ama erken davranmanız lazım hemen kapıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

diego ve Klompe(süper defans marking 20) harika adamlar fakat bjk ye gelmiyorlar klompeyi klubu bırakmıyorum.Diego u ise anlamadım
santos da 8.000 maaş alıyor ben 23k veriyorum gelmiyor?
Diego için 30milyon$ gözden çıkardım gelmiyor hala.

2. sezonum bitti şampiyon oldum son 2 maçta Samsunspor dan şampiyonluğu aldım hiç kaybetmediler allahtan milton sakatlandı kaybettiler.Samsun la şampiyonlar Ligine gidioruz :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

first option nasıl teklif ediyoruz bulamadım cm4 de vardı?
ya ben kluple anlaşıyorum fakat adam gelmek istemiyor.
Estefania Oskitz ve Thime Klompe de öyle şu 3 ünden 2 sini alsam Cl çok rahat kazanırım.

Bu arada Serkan Balcı 3. sezondayım 2. sezon aldım oynatmadım tek tük oynattım.
3. sezonda Barcelona Lazio milan teklif yağdırdı. Barca 15m kadar çıktı +rizeger ve overmars. ama vermedim sonra satıcam.
Okan koç 17m oldu Tsikalgo 10 todorov 5 takım güzel olduda orta saha ve defansı toparlıyacak adam lazım işte onlarda
Diego ve Klompe fakat gelmiyorlar.[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

bakın sımdı benden sıze bı kıyak
sımdı herhangı bır takımı aldınız baska bır oyuncuyu almak ıstıyorsunuz ama o sıze gelmıyor...!
Kolayı war
Cozum:Sımdı herhangı bır takım aldınız ve baska bır oyuncuyu almak ıstıyorsunuz ve gelmıyorsa soyle yapın ılk once add manager dıyın ondan sonra ıstedıgınınız oyununun takımını alın ama bu ıste puf nokta alacagınız oyuncunun kontratının bıtme suresıne denk getırmenız lasım yada daha da baska bır sey yapıp aldıgınız takımdakı,alacagınız oyunucuya yenı bır kontrat onerıp en kısa zamana ayarlayın kontrat bıtıs tarıhını...!
Kontrat bıtıo sız adama teklıf edıyosunuz dıger takımla oda hemen kabul edıyo...!
Not:Yanlız bunun yapılması ıcın Start Game demenız lasım,Quick Start'la olmuo..!

Sevgılerımle...![signature][hline][b]¯`¤²¤†§yßrô†¤²¤`¯| †GaLaTa§aRaY† | Proffesional Die Tactics
AraGØRN´

DîDØ
Sosyal ağlarda paylaş

saol fransua bende hep düşünüyordum bunun kısa bir yolu vardır diye?

abi öyle oyun zevki çıkmıyor ve ayrıca ben bjk ile 3. sezondayım üst üste şampiyon olmuşum kadrom harika cl de yarı final oynamışım.Ayrıca alacağım tüm oyuncular farklı farklı liglerden yani her ligi seçmem gerek.Napıcaz şimdi?[signature][hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...