Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunu diyeceğimİ sanmazdım ama..

venom

Öne çıkan mesajlar

Torrent indirdigin yere ve seed sayısına bağlı olarak değişen bişeydir. Ben aylardır 80-90kb in altında dosya indirmiyorum torrent'te. Her torrent her siteden indirilmez biraz seçici olun :) ( Seed Ftw )

Ayrıca TTNET SUX hala akşamları Online herhangi bir oyun oynamak istediğimde gördüğüm Latency sinir bozucu...
Sosyal ağlarda paylaş

1 mbit te teorik olarak 128 kb/s indirmemiz lazm
yaklaşık yüzde 22 kayıp var, tmm bakır kablo kullanıyoz, ek kullanıyoz kayıp olur da, yüzde 22 ne kadar normal

bir de grevden önce de sonra da 100 kb kullanabiliyordum torrenti(bazen 105 filan da görüyor, seed sağlamsa)
değişen bişey yok benim açımdan.
Sosyal ağlarda paylaş

Apeiron said:
son 1-1,5 aydır dl falan yalan bende.
torrentde max 30-40 görüorum seed sağlam olmasına rağmen.
şu grev olayından önce 10 numaraydı net. şmdi adam gibi dl yapamıorum.
sözde 1mbit bağlantı, peh..

TTNET SUXXER!!

Arkadaşım TTNET SUXXER!! diyorsun da bunun grev ile hiçbir alakası yok! Herşey tamamen altyapı çalışmasına bağlı. TTNET 2008'de VDSL2'yi getirecek size. Max. 30 Mbit hat verilecek. Cebit fuarında gözlerimle gördüm. Adamlar 30 Mbit DSL Hattından hız testi yapıp dl yapıyorlardı... ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ttnet..

amacımız daima ileriye bakmak ve gelişmek!

on sene önce mağra duvarlarına resim yapıyorduk. dünyayı 1000sene falan geriden izliyorduk. aslında ne kadar geriden izliyormuşuz bilmiyoruz hâlâ. çünkü o zamanlar matematik falan yoktu.

yılmadık! çalıştık ve geliştik, geliştirdik. cezayirde kablo kopması falan aştık onları! kısa sürede çok büyük işler başardık!

şimdi dünyayı sadece 4-5sene geriden izliyoruz. e olacak o kadar.

--no offense--
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar son bi kaç gündür benim adsl'ye bi haller oluyor anlamış değilim. "bazı" sitelerde prime time'da bile 100k'nın üzerini rahat geçiyor.. hatta çok daha yukarısını.. önceden böyle değildi. 15k'nın başımızın üstünde yeri vardı. Bu arada internette metallica tekrar çok popüler olacak tekrar diye duydum.. Ne alakaysa..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...