Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard yeni nesil bir MMO üzerinde çalışıyormuş

Garadia

Öne çıkan mesajlar

wow forum

ilk başta iş ilanını görüp gaza gelenlerin açtığı bi konu zannettim ama 2. sayfada biri söylemiş yeni nesil olduğunu ve wow expansion olmadığını.

Q u o t e:
Could just be additional manpower for Wrath.

No, it is an unannounced Next-Gen MMO.

And that doesn't mean an expansion for World of Warcraft either.
Sosyal ağlarda paylaş

starcraft ile ilgili bir mmo olursa nasıl bir dünya olur acaba. yani wow da br humannın yolda giderken undead görmesi gibi olağan durumlar sc evreni için kolay kabul edilemez birşey. aşırı büyük bir dünyada taraflar kendileri arasında bir düzen kurup, ara sıra büyük savaşlar için karşı karşıya gelmeli ama tamamen askeri bir düzen içersinde bunun olması lazım. ne bilim zerg, terran, protoss sunucuları ayrı olur. ara sıra gerçekleşecek büyük savaşlar için bu sunuculardan oyuncular karşı karşıya gelir...

benim bile hayal gücümü zorlayan birşeyler olması lazım, ya da blizzard tarzı olur: "ben yaptım, oldu".
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte, auir'a skirhmish'e giden templar oluruz warp gatten gecer gecer zerglerle pvp yaparız, yok sons of korhal'ın kalıntıları terranlar oluruz efendim bunkerdan cıkar iki zerge kurşun sıakrız girerriz.

evren büyük, karman corman yerler cok elbet bi yerlerden rahat kontakt noktası bulunur
Sosyal ağlarda paylaş

Blizz oyunu sonuçta, pveye pvpden daha fazla önem verecektir. Avnin pvpsiz hali gibi olur heralde, gidip karşı factionın bosslarını kesersin raidlerde heh. Gerçi avnin normal hali de pvpsiz. Konsept olarak wowun aynısı olmayacağı kesin, yine piyasadaki diğer uzay oyunlarının en iyi yönlerini alır birleştirir bişey yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

size şu kadarını sööliiim sonra yazmıştı dersiniz,
ne level kasma olucak
ne grinding
ne toplaşıp item toplamaca.
ııh wowdaki hatayı yapmayacak
adı ustunde next-gen, farklı bi sistem bekliyorum.
Yapsın kral gibi farklı bi sistem, bak eve e ne güzel sistemi var.
güvenim tam o konuda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...